Prawo pracy porady bezpłatne warszawa

Pobierz

Wtorek-piątek 12:00-16:00. , prawo pracy, zwrot pieniędzy.. 19/08/2021.Czas pracy w szkolnictwie - webinarium Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie 11.10.2021 Zapraszamy Państwa na bezpłatne webinarium organizowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie, które odbędzie się w środę 13 października o godzinie 10:00.Czas pracy w służbie zdrowia- webinarium Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie 21.10.2021 Zapraszamy Państwa na bezpłatne webinarium organizowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie, które odbędzie się w środę 27 października o godzinie 10:00.Darmowe porady prawne, Warszawa.. Po przyjściu do pracy pracodawca, z miesięcznym okresem wypowiedzenia, rozwiązał ze mną .Bezpłatne porady prawne Warszawa - instytucje studenckie Klinika Prawa - Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej przy Wydziale Prawa i Administracji UW ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 00-325 Warszawa Bezpłatne porady prawne udzielane wyłącznie na miejscu tel./fax (0-22) 552-43-18 tel.. Poniżej przedstawiamy wykaz adresów lokali znajdujących się na terenie m.st. Warszawy, w których można uzyskać nieodpłatną pomoc prawnąNasi adwokaci specjalizują się w sprawach z zakresu prawa pracy w Warszawie m.in.: sprawy o odwołanie od wypowiedzenia umowy, odszkodowania, przygotowanie projektów umów i regulaminów.. (48) 22 308-55-00 , których nie stać na prawnika, będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad prawnych..

Czym jest prawo pracy?

Województwo dolnośląskieDarmowe porady prawne - prawo pracy i prawa pracownika.. W Kancelarii Centrum Prawa Pracy (CPP) postawiliśmy na specjalizację z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.. W jakich godzinach?. Poradę można również uzyskać drogą elektroniczną pod adresem ęgowy Inspektorat Pracy w Warszawie.. Prawo pracy określa prawa i obowiązki pracowników oraz pracodawców, związane ze stosunkiem pracy.Konsultacje w formie zdalnej odbywamy przy pomocy bezpiecznych i sprawdzonych narzędzi teleinformatycznych.. Porady telefoniczne: poniedziałek - piątek 9:00 - 15:00. czytaj więcej z kategorii aktualności »Bezpłatne porady są udzielane przez 5 dni w tygodniu co najmniej 4 godziny dziennie.. Na państwa telefony czekamy w każdy wtorki w godzinach od 18:00 do 20:00.. Poradnictwo .Fundacja Academia Iuris prowadzi bezpłatna poradnię prawną.. Infolinia Centrum Poradnictwa Państwowej Inspekcji Pracy.Oferta prawników specjalizujących się w prawie pracy Prawnik od prawa pracy teraz online zamiast pierwszej wizyty Kancelaria radcy prawnego i oferta w zakresie prowadzenia spraw kodeksu pracyBezpłatne porady prawne .. W trakcie wieloletniej praktyki w tej dziedzinie prawa wypracowaliśmy autorskie, indywidualne schematy postępowania.Dane osobowe, RODO Długi, Windykacja Działalność gospodarcza- zakładanie i obsługa Dzieci - adopcja, opieka, alimenty Majątek Mediacje Nieruchomości Ochrona środowiska i Odpady Podatki Podatki firmowe Pozostałe sprawy firmowe Pozostałe sprawy prywatne Pożyczki, kredyty Praca Pracownicy - zatrudnienie, spory, przestępstwa, ZUS) Prawa autorskie Przestępstwa i wykroczenia skarbowe .W grudniu wymiar czasu pracy na pełnym etacie wynosi 22 dni, czyli 176 godzin..

Darmowe porady na temat nowego prawa pracy tel.

Pracownikowi przysługuje wtedy jeden dodatkowy dzień wolny do odbioru za Boże Narodzenie, które wypada w sobotę.. Jako prawnik prawo pracy Warszawa oferujemy więc możliwość konsultacji Klientom nie tylko z Warszawy, ale także z obszaru całej Polski.w warszawie od 2008 roku bezpłatne porady prawne są udzielane w urzędach dzielnic m.st. warszawy, zaś od 12 stycznia 2012 roku, na mocy porozumienia zawartego między m.st. warszawą i okręgową izbą radców prawnych w warszawie, udzielane były w ramach działającego przy okręgowej izbie radców prawnych w warszawie - centrum pomocy prawnej pro bono …Darmowe porady prawne.. Jestem zatrudniona w salonie samochodowym, prowadzę dzialnosc gospodarcza.. Wszystkiego dowiecie się z naszego artykułu.Porady z zakresu prawa pracy, podatków, ale też dziedziczenia czy długów.. Bezpłatne porady prawne przez telefon 703603009Państwowa Inspekcja Pracy na bieżąco informuje o swoich najważniejszych działaniach, w tym o aktualnych zmianach dotyczących prawa pracy.. Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie.. Godziny przyjęć (osobiście): poniedziałek: 8:00 - 16:30, wtorek, czwartek, piątek: 8:00 - 15:00, środa: 8:00 - 16:00..

Dzień dobry, moje pytanie dotyczy prawa pracy.

Poniedziałek 5:00-19:00.. Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie: Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie: Porady telefoniczne udzielane są od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00 w Centrum Poradnictwa Państwowej Inspekcji Pracy.. Profesjonalną pomoc prawną oferujemy także korporacjom, samorządom oraz instytucjom.. Zapraszamy do kancelarii w Warszawie.Zobacz zarządzenie nr 1482/2020 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie określenia wykazu planowanych dyżurów udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, w tym nieodpłatnej mediacji lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie m.st. Warszawy w 2021 r.Kancelaria prawna radcy prawnego Małgorzaty Regulskiej - Cieślak udziela porad prawnych z zakresu prawa pracy, zarówno pracownikom jak i pracodawcom.. Po wydaniu dla klienta samo….. ul. Płocka 11/13 01-231 Warszawa parter, pokój 6, 7.. Instytucje państwowe.. Cena usług adwokata lub prawnika jest uzależniona od wielu indywidualnych czynników.. Ostatnimi czasy byłem na zwolnieniu lekarskim ok 5 tygodni.. 801 002 006 - dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych.Jeżeli chcą Państwo uzyskać nieodpłatną pomoc prawną z prawa pracy to możecie skontaktować się z Okręgową Inspekcją Pracy (PIP) lub zadzwonić na infolinię naszej Kancelarii Prawnej 703603009..

Czy choroba to uzasadniony powód zwolnienia z pracy?

(0-22) 552-08-11 e-mail & Wspólnicy z Warszawy każdorazowo ustala cenę porady prawnej w zależności od przedmiotu sprawy.. Udzielają ich mecenasi z Okręgowej Izby Radców Prawnych w .. Prawo pracy dla pracownika Pomoc prawna w zakresie (m.in.): Mobbingu, molestowania i dyskryminacjiPrawo pracy - Nowe obowiązki prawa pracy, co powinien wiedzieć każdy pracodawca?. ul. Żegańska 2.. Pytanie: Pracuję w firmie X od ponad 3 lat.. Dzień dobry, sprawa jest raczej złożona, wymaga rozmowy, zapraszam do kontaktu: .. Mam umowę na czas nieokreślony.. Wykorzystanie go tuż po świętach lub przed Sylwestrem wydłuży odpoczynek - przypominają eksperci z firmy inFakt.. Jakie oświadczenia powinien podpisać pracownik po zmianie prawa pracy?. Prawnicy zatrudnieni przez naszą firmę udzielą darmowych porad w sprawie podatków.. 703603009Zachęcamy wszystkich do skorzystania z możliwości uzyskania bezpłatnej porady prawnej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP).. Zapraszamy do obejrzenia filmu.. Z bezpłatnej porady i pomocy prawnej może skorzystać każda osoba, która znajduje się w trudnej sytuacji i która nie jest w stanie po.Prawo pracy - Sąd II Instancji (Okręgowy) - forum Bezpłatne porady prawne - dyskusja Witam Mam pytanie: Jak długo trwa postępowanie w sądzie okręgowym i jak to wygląda, czy.. - GoldenLine.plKancelaria Prawa Pracy Adwokat prawo pracy Wrocław, Radca prawny prawo pracy Warszawa .. Kolejne spotkanie z Głównym Inspektorem Pracy Katarzyną Łażewską-Hrycko jest poświęcone umowom cywilnoprawnym.. Jesteś zainteresowany - mozesz korzystać z porad prawnych w dni powszednie, do dyspozycji są po dwóch prawników przez co najmniej cztery godziny.. Wawerski Ośrodek Wsparcia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt