Sprawdzian lektura chłopcy z

Pobierz

Grali w piłkę.. Puszczali okręty z papieru w wannie.. Książkę.. Budapeszt , 20 wiek; Budapeszt , 19 wiek; Rzym , 19 wiek;Zestaw: "176 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 1".. wiedza o lekturze.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. czerwonym i zielonym.. katarzyna_sorichta_27927.. Miejsce wydarzeń utworu: 6. fot. rys. Jean-Jacques Sempé.Zachęcamy do subskrypcji!. Sprawdź się w naszym teście, no bo co kurczę blade!. Podaj swoje imię: gdzie i kiedy rozgrywa się akcja ?. • Jaki prezent postanowił kupić mamie na urodziny Mikołajek?. Pytania .. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Zapraszamy do rozwiązywania!W jakich kolorach była flaga chłopców z Placu Broni?. Jak miał na imię Boka?. U góry znajdziesz quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni.. c) Czele.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. !Nasz fanpage na fb: na nasz kanał, skorzystaj z pomocy z innych przedmiotów!Pytania pro.nazwanie chłopców z Ogrodu Botanicznego czerwonoskórymi.. Nemeczek był szeregowcem.˜ lektura: Chłopcy z Placu Broni ˜ plansza z planem wojennym wykonanym przez Chłopców z Placu Broni (wzór: Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni, Nasza Księgarnia, Warszawa 1980, s. 77) ˜ znaczki z flagą jako nagrody za aktywność ˜ załącznik — fragmenty planu wydarzeń Przebieg lekcji: 1.I..

Najlepiej wśród chłopców gwizdał: a) Lesik.• W co bawili się chłopcy podczas podwieczorku u Ananiasza?

Wrogowie Chłopców z Placu Broni nazywali się: Chłopcy z Placu pod Kasztanami.. Odpowiedz poprawna: c) - czytaj wyjasnienie.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?1) Do drużyny Boki należą: a) Czele, Wendauer b) Rychter, Czele c) Nemeczek, Sebenicz 2) Pies z Placu Broni to: a) Herkules b) Hektor c) Chuligan 3) Kto przypiął kartkę z napisem TU BYLI CHŁOPCY Z PLACU BRONI ?Za Placem Broni, przy ulicy Marii znajdował się: a) cyrk.. Gotfryd.Jak nazywali się wrogowie Chłopców z Placu Broni?. Kto podarował Nemeczkowi "Tajemniczą Wyspę"?. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ?. Chłopcy z Placu pod Dębami.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Sprawdź się!. Jaką rangę miał mały Nemeczek w szeregach swojej drużyny?Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Jaki kolor miała chorągiew w fortecy na Placu Broni?. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Placu Broni?. Współczesny świat skupiony jest na dobrach materialnych.. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?.

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Chłopcy z Placu Broni - opracowanie lektury.

Rozwiązywali zadania z arytmetyki.. Rozwiązanie.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i reszty szkolnej paczki?. d) zakład gazowy.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4.. Uczniowie gorączkowo przygotowywali .Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Streszczenie rozdziału: Zbiórka chłopców z Placu Broni, Nemeczek opowiada o napadzie dokonanym przez chłopców z czerwonych koszul.. W w ęgierskim oryginale ani śladu tego okre ślenia.. żółtym i czerwonym.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Jak miał na imię Nemeczek?. Był ciepły marcowy dzień.. 0%1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test składa się z 12 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. Euzebiusz.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Witaj na stronie Quizz.pl.. Odpowiedz na wszystkie pytania..

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.

Wynik: 19/20.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. dodany: 2019-10-16 20:48:59, przez: Marysia.Lektura "Chłopcy z Placu Broni" to świetna powieść na dzieci i młodzieży.. W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. Perfumy.. Szkoła - zapytaj eksperta (1210) Szkoła - zapytaj eksperta (1210)Edit.. Tymczasem książka Molnára przenosi nas w świat zupełnie innych wartości.Jak dobrze znasz "Mikołajka"?. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Rozpocznij test.. Uczniem, od którego często można było dostać w nos, był: a) Euzebiusz b) Rufus c) Mikołajek 5.Pobierz plik kartkówka_ze_znajomości_lektury_chłopcy_z_placu_broni_odpowiedzi już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce danego materiału.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Rozwiąż test!Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. b) bank rolny.. 0% average accuracy.Chłopcy z placu broni - test .. Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.Zobacz 16 odpowiedzi na pytanie: Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby..

Feri Acz oraz jego chłopcy, którzy we wszystkim na śladowali swego wodza, nosili bowiem czerwone koszule, takie, jak Giuseppe Garibaldi, co expressis verbis akcentuje Molnar.

Kto został wybrany na przewodniczącego chłopców z Placu Broni?. "Chłopcy z Placu Broni" - kartkówka z treści DRAFT.. Czerwonoskórzy.. Przy jakiej ulicy znajdował się Plac Broni?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniChłopcy z Placu Broni.. Rozwiąż test!Przywódcą chłopców z obozu czerwonych koszul był: 8.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. Część 1.. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka.. Żółtoskórzy.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Robienie dobrego wrażenia polega na prezentowaniu tego, co się ma i posiada.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.51..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt