Praca dla technika farmacji w łodzi

Pobierz

Pozostałe ogłoszenia.. Szybko & bezpłatnie.. Powiadomienia o nowych ofertach pracy.. Praca w aptece.. od 3 500 zł do 4 000 zł /mies.. Skontaktuj się z pracodawcą.. ), pracy w jałowych warunkach i inne dla techników w szpitalnych aptekach.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Studia farmaceutyczne są szansą na zdobycie szerokiej, interdyscyplinarnej wiedzy i zdobycie atrakcyjnego zawodu.. 181.000+ aktualnych ofert pracy.. Pofam-Poznań.. 578776477Polska.. Opole dzisiaj 12:16 Pełny etat Umowa o pracę.. 213.000+ aktualnych ofert pracy.. Dodaj nowe ogłoszenie .. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Zatrudnimy Technika Farmacji do Apteki w Łodzi Naszym Pracownikom zapewniamy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, bez okresu próbnego atrakcyjne….. Dodatkowe kwalifikacje: Oferta pracy dla technika po stażu, apteka farmaceuty .. Znaleziono 1 ogłoszenie.Ruda Śląska, śląskie.. Ogłoszenia o kupnie-sprzedaży aptek, pośrednictwo nieruchomości, praca farmacja.Apteka Słoneczna w ŁODZI (Górna) zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie - 3300 zł netto, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat), świadczenia pozapłacowe w formie karty multisport .. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji - pracę w miłej atmosferze..

Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.

Praca.farmacja.pl.. Zacznij nową karierę już teraz!Technik Farmacji w Łódzkie najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Apteka o ustabilizowanej pozycji na rynku, poszukuje technika farmacji do pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.. Wielu młodych ludzi, którzy zastanawiają się nad wyborem ścieżki zawodowej, zastanawia się, czy warto zostać technikiem farmacji.. Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni technika farmaceutycznego / technika stażystę do apteki calodobowej w Chojnicach.. Ostatnia aktualizacja: 18 dni temu.Farmacja: studia w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.. Jest kurs sprzedaży suplementów, kosmetyków (?. Z reguły waha się ono w granicach 2000 zł.Łódzkie Praca dla opiekunek, niani, opiekunek osób starszych - OLX.pl - technik farmacji.. Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu.. Zatrudnimy Technika Farmacji do Apteki w Łodzi Naszym Pracownikom zapewniamy: .. Dla webmasterów; Dodatkowo.. Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, premie, dodatki funkcyjne oraz dodatek dojazdowy-pokrywający koszty dojazdu.OIA - Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi- strona internetowa Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi.. Farmacja 1.. Jesteśmy największą uczelnią .. Gwarantujemy.. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji - pracę w miłej atmosferze..

19.11.2021. magister farmacji, technik farmaceutyczny.

Farmacja 1. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Praca: Technik farmacji apteka.. Aplikuj na poniższą ofertę!Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Pracę w godzinach 8:30-17:00 Wynagrodzenie 4800 - 5000 PLN brutto + bonusy Prywatną opiekę medyczną Kartę sportową .SUPER OFERTA DLA TECHNIKA W SŁUBICACH!. Apteka Słoneczna w SIEDLCACH zatrudni TECHNIKA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie- 3400 zł netto, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat), świadczenia pozapłacowe w formie karty multisport, pracę w zgranym.. - w miłym zespole.. z o. o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (telemarketing) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Szukamy technika farmacji na etat do naszej apteki w Łodzi.. Technik farmaceutyczny - woj. łódzkie: Technik farmaceutyczny - Tychy: Technik farmaceutyczny - woj. małopolskie .. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach praca.farmacja.pl jest zabronione.Siedlce, mazowieckie.. Apteki DOZ w Łodzi zatrudnią techników farmacji ( również w trakcie stażu, wymagany dyplom technika farmacji ), różne lokalizacje..

Dokładne miejsce 10 km 25 km 40 kmPraca: Technik farmacji apteka w Łodzi.

209.000+ aktualnych ofert pracy.. Szybko & bezpłatnie.. Zapisz.. Obserwuj.. Twój zakres obowiązków, praca w laboratorium z wykorzystaniem metod klasycznych oraz instrumentalnych - głównie HPLC oraz technik spektralnych,, wykonywanie badań uwalniania substancji czynnej z różnych postaci leków, badanie rozpuszczalności.Praca: Technik farmacji.. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV.Technik farmaceutyczny - zarobki.. Zatrudnimy Technika Farmacji do Apteki w Łodzi Naszym Pracownikom zapewniamy: .. Praca dla Inżyniera / Technika mechanika Praca dla mężczyzn Miejscowość - Łódź Stawka - 20 zł netto/godzinę "na rękę na czysto" Wymagania: - Wykształcenie - minimum średnie zawodowe, - Doświadczenie zawodowe - prowadzenie linii produkcyjnej na .Zawiera: technik farmacji etat .. Wszystkie.. Odległość .. Warszawa, Praga-Południe dzisiaj 12:09 Pełny etat Umowa o pracę.Portal Dlafarmacji.pl - ogłoszenia dla branży farmaceutycznej.. Poszukujemy osób samodzielnych, zaangażowanych o wysokiej kulturze osobistej.. - bardzo dobre wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.Zatrudnię technika farmacji w Przygodzicach.. Apteka o ustabilizowanej pozycji na rynku, poszukuje technika farmacji do pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.. Do rekrutacji zapraszamy kandydatów ambitnych, zaangażowanych i sumiennych..

Niestety, w przypadku technika farmacji wynagrodzenie nie jest wygórowane.

Uniwersytet Medyczny w Łodzi Miejscowość: Greater Manchester; .. czy ustalałem kiedyś.. Mowa tutaj przede wszystkim o potencjalnych zarobkach.. - apteka bez dyżurów i niedziel.. Jeżeli chcesz pracować jako magister farmacji lub dołączyć do zespołu badawczego w firmie farmaceutycznej - rozpocznij studia na UMED.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Przejrzyste warunki zatrudnienia.. Informacja o pracodawcach.. Informacja o pracodawcach.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Technik farmacji, ul. Grochowska (Warszawa) od 4 000 zł do 4 500 zł /mies.. - na dobrych warunkach.. Technik Farmacji Stażysta.OIA - Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi- strona internetowa Okręgowej Izby Aptekarskiej w ŁodziZatrudnimy Technika Farmacji do Apteki w Łodzi Naszym Pracownikom zapewniamy: .. Praca z językiem angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem?. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Łódź, łódzkie.. Do rekrutacji zapraszamy kandydatów ambitnych, zaangażowanych i sumiennych.. Ostatnia aktualizacja: 18 dni temu.26 ofert pracy.. Popularne oferty pracy; Praca | Oferty pracy na Jooble; Warunki korzystania; Polityka prywatnościPełny etat.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Zapoznaj się z pełną informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych.. Szybko & bezpłatnie.. Technik Farmacji - Łódź.. Utwórz powiadomienie.. - możliwości rozwoju .Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych i wiadomości SMS zawierających informację handlową od farmacja.hr sp.. Ogłoszenia z ofertami pracy dla : kierownika apteki, magistra farmacji, technika farmaceutycznego.. Zacznij nową karierę już teraz!Praca w sklepie medycznym dla technika farmacji - Opole.. z o.o. Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez farmacja.hr sp.. ACT to stopień najwyższy i chyba więcej nie mogą .Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni technika farmaceutycznego / technika stażystę do apteki 6-dniowej w Malborku.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Ostatnia aktualizacja: 2 dni temu.Zabrze, śląskie.. Gwarantujemy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt