Napisz po angielsku opis swojego dnia

Pobierz

Codziennie wstaję o6rano.. Dziękuję za list i twoje zdjęcie.. Najlepiej od razu z tłumaczeniem.Opis mojego dnia w języku angielskim.. Na razie napisałam jedynie godzinę i co wtedy robię.. to go to school - iść do szkoły.Opublikowany in category Język angielski, 30.09.2020 >> .. Wersja Polska Drogi Johnie.. to wake up - budzić się.. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: "I looked around and I suddenly realized that I got lost".. Computers?Napisz po angielsku opis swojego sylwestra 10 zdań i przetłumacz je.. Tak jak prosiles w liscie opisze siebie i swoja rodzinę.. I went to bathroom.Jak po angielsku opisać charakter ostatnia aktualizacja: 24 lut 2020 O pracy zdalnej, czyli nieoczekiwany test osobowości.. rozwiązane • sprawdzone przez eksperta.. Z góry dzięki!. Question from @Wikak454 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. - czy pracujesz na część etatu / cały etat?. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.Opis dnia po angielsku.. Typowe struktury gramatyczne, z jakich można skorzystać, przedstawiamy poniżej.Opowiadanie o wizycie u koleżanki.. kategoria: Nauka języka hiszpańskiego / forum: Pomoc językowa.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Opis swojego zainteresowania po angielsku.. I always have cereal for breakfast.Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia: to get up - wstawać..

Mam za zadanie napisać krótki opis swojego dnia.

Myślę, że moje wypracowanie komuś się przyda.. Umiejętność opowiedzenia o swoich zainteresowaniach lub hobby może okazać się przydatna w różnych sytuacjach - jak choćby rozmowa z przyjaciółmi czy wypełnienie sekcji "zainteresowania" w CV po angielsku.. Odpowiedź Guest.. 11,564wizyt.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Język angielski.. +2głosów.. Gimnazjum.. Filmy.. to make-up - robić makijaż.. get dressed - ubierać się.. proszę o pomoc.. O osobach wykonujących te zawody mówi się najczęściej, że powinny być cierpliwe, pomocne, przyjazne, delikatne, spokojne.napisz po angielsku opis dnia jakieś znanej osoby minimum 200 słów.. Proszę o sprawdzenie tekstu.. Zobacz odpowiedzi.. Wraz ze swoja rodzina mieszkam w Żarach.. Napisz list o zapszenie prezydenta na impreze lub bal pomuzcie to na jutro za pierwsza odp dam najlepsza chyba rze nie ma sensu plis Answer.Matura podstawowa z języka angielskiego zmieniła się w 2015 roku, dodając dwie nowe formy wypowiedzi - jedną z nich jest wpis na bloga po angielsku, a drugą post na forum.. Często słyszymy, jakimi cechami osobowości powinien odznaczać się dobry nauczyciel (i nauczycielka) czy lekarz (i lekarka).. Cześć.. Napisz opis swojego dnia po angielsku, opis ma być krótki a zdania proste.. It was only 7 people, but it was great.Opisywanie swojego dnia (Describing your day): → Przykład 1 → Przykład 2 → Przykład 3: Opisywanie miast, miasteczek i wsi (Describing cities and villages): → Przykład 1 (Miasto - Londyn) → Przykład 2 (Miasteczko) → Przykład 3 (Wieś) → Przykład 4 (Miasto - Bruksela) Opisywanie swojego zwierzątka (Describing your pet):Opis przyjaciółki po angielsku - wzór..

dam 6:)Jak zacząć po angielsku opis swojego dnia prosze to na jutro.

Co u ciebie?. Bardzo proszę o pomoc :-) Bardzo proszę także o nie wstawiajcie żadnych linków.. - czy lubisz swój zawód?. Teraz muszę to na zdania przekształcić, a zupełnie nie mam pojęcia jak.Napisz po angielsku opis mojego dnia.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. He teaches math.- o której godzinie zaczynasz/ kończysz swoją pracę?. Napisz swoj opis, podobnie jak zrobila to Noami!. Mam dwóch braci Tomka i Adriana.. Wpis na blogu to forma wypowiedzi typowa dla komunikacji z wieloma czytelnikami za pomocą internetu i charakteryzuje się pewnymi cechami.Przydatność 60% Polsko - Angielski list do kolegi - opis swojej rodziny i samego siebie.. Treść.. Tłumaczenie i inny przykład: .Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. - czy zarabiasz dobrze?. Dziękuję za pomoc.. OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Najlepiej od razu z tłumaczeniem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt