Opisz swoje ulubione zwierzątko

Pobierz

Twoim zadaniem jest odnaleźć jak najwięcej informacji o danym zwierzęciu oraz zaprezentować je czytelnie, barwnie i przejrzyście.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Jest taki mały, że z łatwością można go schować w kieszeni.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Pomożecie?. Od paru lat mam psa Maksa.. Jednak najwspanialszym zwierzątkiem jest dla mnie PIES.Opisz swoje ulubione zwierzatko.. Psy bardzo często kopią w ogródku, lecz .Z okazji Światowego Dnia Zwierząt 4 października w bibliotece został zorganizowany konkurs plastyczny "Moje ulubione zwierzątko" wśród klas 1-4.. Niektórzy mówią, że to mieszaniec , ale ja wolę nazywać go zwierzęciem wielorasowym.. To jest drugie pytanie w Konkursie Wakacyjnym w dniu 13.07.2012.. 29 listopada 2017 6 grudnia 2017 klincz.. Termin dowolny.. Są wierne i oddane.. Moim ulubione zwierzę domowe to kot dachowiec.Mój pupil wabi się (imię kota).Kotą nie trzeba poświęcać specjalnie dużo uwagi , chociaż ja często bawię .opisz swoje ulubione zwierzątko przedstaw je opisz jego wyglad zachowanie i za co je lubisz .. 1 0. pauladaw 17.1.2012 (18:41) wejdź na tłumacz google i nastaw z polskiego na angielski i ci wytłumaczy.Moje ulubione zwierzątko domowe - pies - Materiał zawiera kartę, na której dziecko ma za zadnie opisać swojego lub swojego wymarzonego psa.W wolnej chwili opisz swoje ulubione zwierzątko..

... Jest to bardzo aktywne zwierzątko.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Opisz je.. lecz trzeba być także delikatnym oraz opiekuńczym aby zwierzę nie bało się przebywać w obecności swojego tresera.. Jest bardzo słodki.. Bardzo podobają mi się konie, chociaż przyznam trochę boję się ich.. Mój pies jest zwierzęciem bardzo wesołym.. Zadanie jest zamknięte.. Jest to średni pies nieokreślonej rasy.. Zawsze biega po klatce i się pieknie uśmiecha.. Dawno już przestał być szczeniakiem, ale do dziś lubi bawić się piłką.. ( Psa proszę ) Z góry dziękuje :) .. Lubię głaskać delikatne futerko kotów, słuchać jak mruczą zadowolone leżąc na moich kolanach.. Zgłoś nadużycie.. Krzywołapka jest zwykłym dachowcem o niewyróżniającej się posturze.Opis psa po angielsku: My dog`s name is Daisy.. Borysa zabieram wszędzie gdzie mogę.Zadanie: opisz swoje ulubione zwierzę pies napiszcie po polsku Rozwiązanie: ich habe einen hund der er hei t pako er ist pit bull er ist wei cremefarbig er ist nochLubię prawie wszystkie zwierzęta.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis jest formą pisemną, która służy przekazywaniu informacji na temat swojego przedmiotu.. (chomik) 3 Zobacz odpowiedzi Olaaa12 Olaaa12 Mam chomika.. Gdy przychodzę ze szkoły radośnie mnie wita szczekając.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W listopadzie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów klas I - III..

Słaba01 Słaba01 Moje ulubione zwierzątko to chomik.

Zainteresowałam się psami ze względu na to że to wspaniałe zwierzęta i są najlepszymi przyjaciółmi człowieka.. Jak napiszesz, to odeślij na mojego e-mail.. Celem konkursu było wyrażenie własnych uczuć i przeżyć związanych ze zwierzętami i kontaktami z nimi.Jednak najwspanialszym zwierzątkiem jest dla mnie pies.. Błagam pomóżcie.. , Przedstaw go, napisz kilka słów o nim, jak się nim opiekujesz, co lubi itd.Referat "Opisz swoje ulubione zwierzątka ".Po angielsku Zgłoś nadużycie.. I o ile nie sposób spotkać dwu podobnych sobie huskich, o tyle ich zachowanie w większości jest bardzo podobne.. Możesz je narysować, dodać zdjęcie.. .Zadanie: opisać swoje zwierzątko po niemiecku Rozwiązanie: meine hund ist braun er heise toffik wejz na jakiegoj dobrego tlumacza moze zacznij od tego jak Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO.. Potrzebne informacje znajdziecie w Internecie oraz w książkach o zwierzętach.Cele główne: 1) Kształtowanie umiejętności wymienienia popularnych zwierząt domowych i hodowlanych 2) Kształtowanie umiejętności opisania swojego ulubionego zwierzęcia 3) Kształtowanie twórczego myślenia Cele szczegółowe: 1) Uczeń rozróżnia zwierzęta domowe od zwierząt hodowlanych 2) Uczeń wie, jak należy dbać o zwierzęta 3) Uczeń opowiada o swoim ulubionych .Moje ulubione zwierzątko Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt do wypowiedzi na temat swoich ulubieńców..

... Jest to moje ulubione zwierzątko, a poniekąd moja przyjaciółka.

Zarówno te które żyją na wolności, jak i mieszkające z ludźmi.. Z Angielskiego.Opisz swoje ulubione dzikie zwierzątko.Aby opisać swojego ulubionego zwierzaka musisz go dobrze poznać.. Sam sobie to zrób !. Moje ulubione zwierzątko to mój kot Ahmed, ma niecały rok i jest moim najlepszym przyjacielem.To zwykły dachowiec,jest brązowo-biały w czarne pręgi,swoje piękne imię zawdzięcza mojemu bratu.Jakie jest Twoje ulubione zwierzątko?. Uczniowie dowolną techniką plastyczną przedstawiali swoje ulubione zwierzątka.Moje ulubione zwierzątko domowe - pies - Materiał zawiera kartę, na której dziecko ma za zadnie opisać swojego lub swojego wymarzonego psa.Opisz swoje ulubione zwierze po niemiecku !. Najlepsze rozwiązanie.. skasowany.184765; 11.01.2011 Moim ulubionym zwierzęciem jest mój pies.Nazywa sie Jasper.kolor jego siersci to czarny-podpalany, ma brązowe oczy, jedno stojące a drugie lezące ucho.jest niegrzecznym, pełnym energii łobuziakiem.kocham go a to ze .Przydatność 50% Opisz swojego ulubionego nauczyciela.. 2011-03-23 19:06:14Opisz swoje ulubione zwierze domowe Rozwiązania (3) Autor: rafalem402.. Celem konkursu jest rozwijanie miłości do zwierząt, odpowiedzialności za zwierzęta i troski o ich los..

Author: Beata Zambrzycka Created Date:Opisz swoje ulubione zwierzę.

Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w .Opisz w 8 zdaniach swoje ulubione zwierzę 2012-12-14 17:49:29 opisz jakieś zwierzę żyjące w polsce 2011-01-14 15:44:27 Opisz swoję ulubione zwierzę po angielsku?. Nie tylko ze względu na swój przepiękny wygląd, ale także ze względu na idący w parze wraz wyglądem - niespotykany charakter.. Sie ist gerecht und .Byłbym wdzięczny, gdyby mógł ktoś opisać swoje zwierze (najlepiej kot, pies, chomik) na około 12 centymetrów.. Jeśli odpowiesz na wszystkie 3 dziś do 24.00 dostaniesz odznakę.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz opis swojego zwierzaka?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt