Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym

Pobierz

Zawiera aż 80% alkoholu, dzięki czemu jest.Gotowy do użycia płyn, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk.. Łagodny dla skóry dłoni dzięki zawartości substancji nawilżających.. Glisept - Profesjonalny środek bakteriobójczy i wirusobójczy.. Płyny i żele dezynfekcyjne do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym, Atrakcyjna cena, szybka dostawa.Geppart.. Płyn do higienicznej dezynfekcji powierzchni Margo Środek na bazie alkoholu do dezynfekcji powierzchni.DEZASEPT 120 ml Płyn do dezynfekcji skóry rąk z atomizerem.. Substancja czynna: etanol 70g/100g.. Nr pozwolenia na obrót produktem Biobójczym: 0028/ TP/2020 - stężenie alkoholu 83%.Orlen Oil Płyn do hiegienicznej dezynfekcji rąk plus (Orlen Oil) - płyn do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu m.in. wirusobójczym.. Antykorozyjny.Płyn do higienicznej dezynfekcji dłoni Margo plus o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i drożdżobójczym.. DEZYNTEK to linia żel i płynów do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym (w tym wobec koronawirusa), bakteriobójczym, grzybobójczym.. Likwiduje wirusy, bakterie i grzyby co zostało potwierdzone badaniami.. Skuteczność zapewnia mu zawartość alkoholu w wysokim stężeniu 70%.. Przeznaczony jest do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk i powierzchni, podłóg, mebli, klamek, materiałów oraz wyposażenia, które nie ma bezpośredniego kontaktu z żywnością, np. w zastosowaniu indywidualnym lub .Płyn o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym przeznaczony do dezynfekcji rąk..

Płyny do dezynfekcji o działaniu wirusobójczym.

Przeznaczony do użytku BOMAR BOMASEPT G PŁYN DO DEZYNFEKCJI RAK 70% 5LGLISEPT.. Płyn do dezynfekcji rąk 5L, profesjonalny, BOMASEPT G o zapachu WINOGRONOWYM 5 L, 70% alkoholu.. Płyn o działaniu wirusobójczym przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością ani paszami, a także w obiektach prywatnych .PROSEPTAN 5L Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji dłoni.. Rozmiar.Środek dezynfekujący do rąk i powierzchni -zastosowanie.. Zawartości alkoholu etylowego - 75%.. ilość GLISEPT.Płyn do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym i wobec wirusów osłonkowych (w tym koronawirus SARS-COV-2).Produkt zgodny z wytycznymi WHO aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusowi powodującemu chorobę COVID-19.Po roztarciu na dłoniach wysycha bez wycierania.Płyny i żele dezynfekcyjne do rąk.. Preparat o silnym i natychmiastowym działaniu biobójczym, cechuje się wysoką, pełną skutecznością wirusobójczą (w tym koronawirusy).. Płyn do dezynfekcji rąk Sterillhand 5L przeznaczony jest do higienicznej oraz chirurgicznej dezynfekcji rąk w miejscach w których konieczne jest zachowanie najwyższych standardów higienicznych:Trisept MAX 30 ml - poręczny spray do..

Przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk bez użycia wody.

W magazynie.. DODATKOWE INFORMACJE.Płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk oraz dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń.. Stoprix Aerozol (Biovena Health) - aerozol do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk i powierzchni niemających kontaktu z żywnością m.in. o działaniu wirusobójczym (w tym przeciw .Wysokiej jakości płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym Zastosowanie.. 85.00 zł.. SPECOL Płyn do dezynfekcji jest preparatem o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.. Antykorozyjny.. Produkt o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i ograniczonym działaniu wirusobójczym wobec adenowirusa i norowirusa, służący do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk oraz do dezynfekcji powierzchni i urządzeń, mających jak i nie mających kontaktu z żywnością.Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni Kastellsept Surface 5l.. Idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji, gdzie konieczna jest szybka i skuteczna dezynfekcja.. Nie wymaga spłukiwania.. Zawiera glicerynę oraz olejek z drzewa herbacianego.COVI-SEPT, płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, 1000 ml.. Płyny.. BOMASEPT G to uniwersalny płyn dezynfekujący na bazie alkoholu etylowego do dezynfekcji rąk i skóry oraz małych powierzchni..

Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk, o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.

Zawiera łagodzącą szałwię.. Posiada wygodne i podręczne opakowanie, które pozwala na utrzymanie higienicznej czystości rąk w każdej sytuacji.. Zawiera IPA (Izopropanol).. Postać użytkowa produktu: Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń.Płyn o działaniu wirusobójczym, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością ani paszami, a także w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia).Preparat do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym.. Płyn przeznaczony do higienicznej dezynfekcji powierzchni (nie mających kontaktu z żywnością) oraz rąk o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym jak również wirusobójczym.. Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk do stosowania w tych obszarach i miejscach, które wymagają przestrzegania wysokiego poziomu higieny jak: placówki ochrony zdrowia, miejsca użyteczności publicznej, przemysł a także w warunkach domowych.Bomasept Medical..

Preparat o działaniu bakterio, wiruso i grzybobójczym.

Zawartość alkoholu o stężeniu 80% zapewnia skuteczną ochronę, eliminację wirusów.. Zawiera IPA (Izopropanol).. Sposób użycia:KASTELL - PROFESJONALNY PŁYN DO DEZYNFEKCJI.. Płyn o działaniu wirusobójczym do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w sytuacjach i obszarach wymagających przestrzegania wysokiego poziomu higieny oraz do dezynfekcji powierzchni i urządzeń.. Jego skuteczność potwierdził Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.Wirusobójczy, antybakteryjny żel do rąk Sara Żel do dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym "Sara" został wyprodukowany na bazie alkoholu etylowego (powyżej 60%) z dodatkiem komponentów zapachowych.. Produkt zgłoszony jako wyrób biobójczy.Żel antybakteryjny do rąk o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym.. Produkt przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk, powierzchni oraz ogólnego stosowania.. Zawartość alkoholu etylowego około 75% v/v, tj. 67,8 g/100 g preparatu oraz dodatek substancji wspomagających działanie biobójcze zapewnia bardzo dobre działanie dezynfekujące.ZASTOSOWANIE.. Spełnia wymogi nadzoru sanitarno-epidemiologicznego Państwowej Inspekcji Sanitarnej.Płyn wykazuje działanie wirusobójcze.. Pozwolenie nr 8620/21 na obrót produktem biobójczym Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni mających jak i niemających kontaktu z żywnością o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, prątkobójczym i wirusobójczym (pełna skuteczność wirusobójcza) do stosowania w obszarze medycznym.Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym produkowany przez Orlen OIL jest oficjalnie dopuszczony do obrotu.. Dodatek gliceryny pielęgnuje i zabezpiecza przed wysuszeniem.ARMOR to linia profesjonalnych produktów do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym.. Skuteczny i sprawdzony środek zawierający 70 % alkoholu (70/100g).. CHROŃ SWOICH KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW PRZED BAKTERIAMI I WIRUSAMILirene Płyn dezynfekujący z szałwią.. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania oraz do zastosowania w obszarze medycznym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt