Test tomek w krainie kangurów klasa 6

Pobierz

Polub.. Suzetka 2 lata temu.. Udostępnij Udostępnij wg Mattador.. "Księga dżungli" - test 2 "Tomek w krainie kangurów" - test 1 "Tomek w krainie kangurów" - test 2; Mity: "Edyp" "W 80 dni dookoła świata" - test 1 "W 80 dni dookoła świata" - test 2 "W 80 dni dookoła świata" - test 3 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1 "Alicja w Krainie Czarów" - test 2Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Więcej.. Skomentuj.. Klasa 5 Polski.. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Tomek, Olek, Przemek.. Sprawdź swoją wiedzę!Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V -Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak .Tomek w Krainie Kangurów; Tomek w Krainie Kangurów, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :)Test z lektury "Tomek w krainie kangurów"!. Udostępnij.. Tomek Wilmowski, syn rewolucjonisty, uczeń warszawskiego gi.Tomek w krainie kangurów • lektury kl. IV • pliki użytkownika bea28 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AUDIOBOOK.rar, sprawdzian z lektury.odtNie przegapisz żadnej oferty!.

Tomek w krainie kangurów Test.

W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja powieści?. Szklarskiego.. Ile lat miał Tomek?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zdrajcą okazał się: a) Tymowski b) Pawluk .Sprawdzian dla klasy VI ze znajomosci lektury "Tomek w krainie kangurow" A. Odslon: 75377 Ocen: 523 (50 %) Test sprawdzajacy Twoja znajomosc lektury Tomek z krainy kangurow" A.. Proszę o szybką odpowiedź!. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Szkoła Tomka w książce TOMEK W KRAINIE KANGURÓW pomóżcie ;*, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Chciałby z wami porozmawiać .. A. był podróżnikiem i wyruszył na wyprawę B. groziło mu aresztowanie przez rosyjską .71% "Tomek w krainie kangurów" - notatka.test z lektury Tomek w krainie Kangurów.. Tomek w Krainie Kangurow; Tomek w Krainie Kangurow, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej ksiazce.Moga go.. Szklarskiego Zaznacz właściwą odpowiedź; 1.. Wymagane logowanie .1.. D. dwudziestą.. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania.sprawdzian z lektury tomek w krainie kangurów klasa 5.pdf (22 KB) Pobierz.. Dlaczego ojciec Tomka wyjechał z Warszawy?. rozwiazywac osoby, ktore maja akuratnie omawiac lekture, jak rowniez te, ktore po prostu chca :)Jezyk polski, Sprawdziany i testy .Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku..

Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" Odpowiedzcie mi na to: 1.

81% Streszczenie rozdziału "Cejloński słoń i bengalski tygrys" z książki "Tomek w krainie .Tomek w Krainie Kangurow; Tomek w Krainie Kangurow, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej ksiazce.Moga go rozwiazywac osoby, ktore maja akuratnie omawiac lekture, jak rowniez te, ktore po prostu chca :)Test z lektury Tomek w krainieTomek w Krainie Kangurów Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :) #tomekwkrainiekangurow #lektury #lekturyszkolneAkcja "Tomka w krainie kangurów" zaczyna się w 1902 roku, kiedy Polska znajduje się pod zaborami.. Zadaniem klasy jest odgadnięcie, czyje to słowa ( który z bohaterów je wypowiada) lub jakiego wydarzenia dotyczą.Tomek w krainie kangurów • przyroda kl.5 • pliki użytkownika hinafiku11 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Tomek w krainie kangurow 21.mp3, Tomek w krainie kangurow 20.mp3 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Niemy przyjaciel.Uwaga!. Gdzie rozgrywa się początek akcji powieści?. Warszawa pod koniec XIX wieku.quiz na temat ksiazki ,,Tomek w krainie kangurów"Klasa 5 Klasa 6 Polski..

Test z lektury "Tomek w krainie kangurów Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" A.

X b) Pan Smuga prosił wróżbitę o przepowiednię.. Tanshee 4 lata temu.. Opiekunowie bojąc się o niego, korzystają z nadarzającej się okazji i wysyłają Tomka do ojca przebywającego na emigracji.Genialna ksiakżka nie tylko dla młodzieży.Tomek W Krainie Kangurów Quiz.. TAK NIE a) Wróżbita z Port Saidu przepowiedział przeszłość Tomkowi i panu Smudze.. Nazwisko Jurka - szkolnego kolegi Tomka brzmiało: a- Tymowski b- Tymkowski c- Witkowski 2.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.SPRAWDZIAN Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A. Osadź .. wg Rosiek1.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara.. 75% Streszczenie pierwszego rozdziału książki Alfreda Szklarskiego pt. "Tomek w krainie kangurów" .. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. A. w styczniu B. w czerwcu C. w listopadzie.. (fragment powieści Alfreda Szklarskiego Tomek w krainie kangurów, Warszawa 2005, s. Zdecyduj: tak czy nie.. - PS5 i Xbox.Test z lektury Tomek w krainie kangurów klasa 6 Test dla tematu: Tomek w krainie kangurów (A. Szklarski).. Edytuj elementy.. Głosowanie na temat nowych konsol!. A. dziesiątą B. pierwszą C. drugą .. krzyzowki wiosenne dla dzieci do pobrania za darmo pokemon fire red download pc magnet 2 zad 11 str 25 test z lektury .Bardzo ważne!. Warszawa 7 lat temu..

Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A.

Szklarskiego Zaznacz wlasciwa odpowiedz; 1.. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.. Warszawa pocz. XX wieku B. Białystok lata 20 XX wieku C. c) Wróżbita z Port Saidu używał czarodziejskiej kuli.74% "Tomek w krainie kangurów" - notatka.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mni.. "Tomek w krainie kangurów" - podsumowanie Prawda czy fałsz.. Tomek odpowiadał za kolegę na lekcji: a) geografii b) historii c) j. polskiego d) j. rosyjskiego 3.. Akcja powieści rozpoczyna się w:; a- 1902 b- 1912 c- 1922 3.Tomek zemścił się na lizusie Pawluku przy pomocy: a-chrząszcza .test z lektury Tomek w krainie Kangurów.. Która częścią cyklu powieściowego o Tomku Wilkowskim jest "Tomek w krainie kangurów"?. Wskaż czasownik w zdaniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt