Utwórz zdania z rozsypanych wyrazów

Pobierz

2010-10-21 19:42:19; Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów - Angielski 2013-03-26 15:14:11; Ułuż zdania z tych wyrazów 2012-04-26 12:01:50; Utwórz zdania z podanych .Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów : exp; 22.03.2011 Gehst du heute schwimmen?. - należało zmienić osobę, bo samemu nie stawia sie sobie pytania Wie oft trainierst du im Fitnessstudio?. Pamiętaj o dużej literze na początku zdania.. Zadanie jest zamknięte.. Oparte na Discourse, najlepiej oglądać z włączonym JavaScriptem .Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów, a następnie na nie odpowiedz (również po niemiecku).. szkola-podstawowa-klasa-3.. 2014-03-01 19:02:58 Z rozsypanych wyrazów ułóż odpowiedzi na pytania 2011-09-25 17:54:27 Ułóż zdania z wyrazów .. Uluż zdania z rozsypanych wyrazów, kto pierwszy ten lepszy, !. PROSZE O POMOC.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Ułóż samodzielnie zdanie z wybranym wyrazem spod rysunku i je zapisz.. , Wiosna to moja ulubiona pora roku., Rok ma 12 miesięcy, a tydzień 7 dni., Na wakacje pojadę do Krakowa.. Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów.. dzikie ciepłych krajów.. Materiał dydaktyczny | Wielkanoc to radosne święto., Poprzedza je Wielki Tydzień., W niedzielę jemy śniadanie wielkanocne i składamy życzenia.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski..

.Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów.

Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Ćwiczenie 27 Utwórz rzeczowniki od przymiotników komputerowy - jabłkowy-Plik Układamy zdania z rozsypanych wyrazów.pdf na koncie użytkownika krucha • folder czytanie • Data dodania: 20 mar 2009Zadanie: ułuz zdanie z rozsypanych wyrazów z indianie Rozwiązanie: indianie przegrywali walki z kolonistami z europy ponieważ byli gorzej uzbrojeni Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Polub.. Ułóż zdanie z rozsypanych wyrazów i zapisz je starannie.Podział zdania na wyrazy i wyrazu na sylaby.. Pokoloruj obrazek.. pracowało - 3 os, l.poj, r. n,czas przeszły (niedokonany)Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów - Angielski 2013-03-26 15:14:11 Ułóż z rozsypanych wyrazów związek frazeologiczny .. Podpisz rysunek.. Zapisz je.. 2014-03-01 19:02:58 Z rozsypanych wyrazów ułóż odpowiedzi na pytania 2011-09-25 17:54:27 Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów - Angielski 2013-03-26 15:14:11Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników..

2.Ułóż zdanie z rozsypanych wyrazów.

Więcej .Mąka żytnia jest zdrowsza od mąki pszennej., Zbiór zboża to żniwa., W młynie wytwarza się mąkę., Pieczywo wypiekane jest w piekarni.. Z rozsypanych wyrazów utwórz.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Edytuj elementy.. 2010-06-09 21:13:56Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. , Szymon ćwiczy rzut oszczepem.. Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów i utwórz.Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania, które będą opisywać funkcję szkieletu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Liczenie słów w zdaniu.. Następnie napisz to zdanie z pamięci.. Z rozsypanych wyrazów utwórz zdania w taki sposób, aby tworzyły logiczną całość - Zadanie 2: Puls życia 3 - strona 703] Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów.Określ przypadek,rodzaj i rzeczownik , w funkcji podmiotu oraz liczbę i rodzaj czasowników będących orzeczeniami.-----Dwóch malarzy pracowało nad pejzażem..

Angielski utwórz zdania z rozsypanki.

Osadź.. .Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania.. 2010-01-10 14:01:51 Ułóż pytania i odpowiedzi z podanych wyrazów .Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania, które będą opisywać funkcję szkieletu.. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Ułóż z rozsypanych wyrazów zdanie, za każdym razem zmieniając odpowiednio formy czasowników.. - Porządkowanie.. 3.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Skorzystaj z wyrazów z podanych w ramce, jeżeli trzeba zmień formę wyrazów.. Jeżeli trzeba zmień formę wyrazu na poprawną gramatycznie.. Angielski utwórz zdania z rozsypanki.. Ula na śniadanie je płatki z mlekiem.. Za każdym razem zdanie rozpocznij od podanego przy formularzu słowa (dzisiaj, wczoraj lub jutro).. Leine Lieblingssportart ist Aerobic.Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania, które będą opisywać funkcję szkieletu.. Zapisz je w wyznaczonych miejscach.. - Porządkowanie.. opalać się, z piasku, być, dzieci, dzień, na plaży, i, zamki, cały, budować, kąpać sięR12FYRKfZXKJh 1Wybierz i pokoloruj ramki z wyrazami pochodzącymi od wyrazu CZYTAĆ zadanie Z pozostałych wyrazów ułóż zdanie poprawnie gramatycznie..

Uzupełnij zdania.

malarzy - D, l. mn, r. m.os.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. , W czerwcu zaczynają się wakacje., Babcia dała wnuczce ciasteczka i inne słodycze.. Szczepan jedzie do Szczecina., Na drzewie słychać szczebiot ptasząt., Czarek umie chodzić na szczudłach.. Udostępnij Udostępnij wg Krec87.. Najlepsze rozwiązanie.. Różnicowanie znaczenia wyrazów, które brzmią podobnie, np. "Wymów i powiedz, czym się różnią słowa: panna - pana, kura - góra, wybij - wbij, drwij - drwi".. Do napisanego wyrazu dopisz jego rodzinę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt