Test z hobbit tam iz powrotem

Pobierz

Tolkien).. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ilu członków liczy sobie grupa krasnoludów, do której przyłącza się Bilbo Baggins?. •Urodził się 3 stycznia 1892 w Bloemfontein (RPA), zmarł 2 wrześniaAktuelle Buch-Tipps und Rezensionen.. Część 1.. Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Miejscem akcji jest Śródziemie.. John Ronald Reuel Tolkien John Ronald Reuel Tolkien -brytyjski pisarz oraz profesor filologii klasycznej i literatury staroangielskiej na Uniwersytecie w Oxfordzie.. Bohaterowie.dla leniwych.Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Test składa się z 12 pytań.. Pisarz napisał również trylogię "Władca Pierścieni", która była kontynuacją "Hobbita".. W tabelkach z NaCoBeZu skorzystałam z grafik pani Danuty Sterny, dziękuję Staram się przestrzegać praw autorskich, ale jeśli zauważysz, że skorzystałam z Twoich materiałów bez odpowiedniej wzmianki, daj mi znać!• Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. R. R. Tolkien - biografia • "Hobbit" - streszczenie szczegółowe • "Hobbit" - streszczenie w pigułce • Hobbit - opracowanie • Hobbit - bohaterowie • Charakterystyka Bilba Bagginsa • Charakterystyka Gandalfa • Bilbo Baggins - cechy charakteru • Bilbo Baggins - wyglądHobbit czyli tam i z powrotem..

Tolkiena ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem''.

Skomentuj.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Test: Najlepszym strażnikiem wśród krasnoludów był: a) Balin b) Gloin c) Dori d) Dwalin Rozwiązanie - Gobliny produkowały: a) przedmioty ze złota b) instrumenty muzyczne c) zabawki dla dzieci d) narzędzia i broń .Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Akcja powieści rozgrywa się w czasach Trzeciej Epoki Tolkienowskiego świata i trwa około roku.. Lew, czaro.. Która różowa postać z bajek idealnie odwzorowuj.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotem opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów i towarzyszącego im hobbita do zajmowanej przez smoka w celu odzyskania zagarniętych skarbów i dawnej siedziby krasnoludów.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Tolkiena to jedna z najpopularniejszych powieści fantastycznych.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test wiedzy na temat Lektury szkolnej J.R.R.. Skopiuj link, wklej w przeglądarkę, zrób test, sprawdź, zrób zdjęcie lub skrina wyniku procentowego i wyślij..

"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1.

TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. wg Dariamisztalska123.. Opowiada o wyprawie podjętej przez hobbita o imieniu Bilbo Baggins oraz przez kompanię trzynastu krasnoludów Thorina i czarodzieja Gandalfa.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. 6.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Poznacie wiele postaci, gdzie każda z nich reprezentuje inne środowisko oraz zupełnie inny sposób bycia.Test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien) Czas i miejsce akcji.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.Szczegółowy test z "Hobbita" pozwoli ci przekonać się, jak dobrze znasz postacie i fakty z książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Gwarantuję Was, że nie będziecie się nudzić, a magiczny świat oczaruje Was swoim pięknem.. 0%Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańTest zawiera 30 pytań.. 4 testy = 4 zdjęcia z wynikiem procentowym.Lekcje z OK to przede wszystkim cele i NaCoBeZu To i wiele innych materiałów umieściłam właśnie tu.. Udostępnij.. Opowiada o przygodach Bilba Bagginsa, jego wyprawie wraz z trzynastoma Krasnoludami oraz zTEMAT: Powtórzenie wiadomości z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - testy online..

Sprawd ź cofnij ...Hobbit, czyli tam i z powrotem.

^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKsiążkę "Hobbit - czyli tam i z powrotem" polecam wszystkim miłośnikom fantasy.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem.. Jego błogi spokój zostaje jednak .Powieść Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" obfituje w bardzo wiele przygód i niezwykłych wydarzeń.. 347 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Niektóre są bardzo niebezpieczne i zagrażają życiu bohaterów, jednak udaje im się pokonać trudności i osiągnąć cel swej wyprawy, czyli dojść do Samotnej Góry.• Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. R. R. Tolkien - biografia • "Hobbit" - streszczenie szczegółowe • "Hobbit" - streszczenie w pigułce • Hobbit - opracowanie • Hobbit - bohaterowie • Charakterystyka Bilba Bagginsa • Bilbo Baggins - cechy charakteru • Bilbo Baggins - wygląd • Bilbo Baggins - pochodzenieWykonał DSA Autor John Ronald Reuel Tolkien Hobbit, czyli tam i z powrotem Jest powieścią fantasy..

Hobbit, czyli tam i z powrotem - plan wydarzeń Połącz w pary.

Rozwiąż test!20 Questions Show answers.. Tolkiena?Lektury dla klas IV-VIII w roku szkolnym 2021/2022 wg rozporządzenia z sierpnia 2001 roku Aug 24th FILMIKI - POWTÓRKOWY ZAWRÓT GŁOWY - 6/2020/2021 - zbiór filmików 2020/2021Test jest króciutki i prosty.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Lektury 6 lat temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt