Test wiadomości o quo vadis

Pobierz

Tagi #lektura #henryksienkiewicz #quovadis Inne tryby testu.. Pola: 2021-04-12 13:02:53 Hej nazywam się Pola mam 10 lat i chodzę do 3 klasy a już prawie do 4 ta strona jest superTest Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. d) szczegółowo opisał topografię Imperium Rzymskiego.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. A jak było naprawdę?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Temat 9: Uzupełniamy karty pracy - zebranie wiadomości o lekturze.. Autor, czas i miejsce akcji, rodzaj i gatunek literacki, motywy, bohaterowie (charakterystyka), plan wydarzeń.. Quiz na podsumowanie.. Quo vadis" to najbardziej znane dzieło Henryka Sienkiewicza, przetłumaczone na wiele języków i czytane na całym świecie.. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. korzystaniu ze zdobyczy nauki przy pisaniu dziela fabularnego.Plik test Quo vadis.doc na koncie uzytkownika Edith12 folder Lektury - opracowania, cwiczenia Data dodania: 5 lut 2010 .. Ksiazka zostala wydana w 1895 roku.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.d) do Francji i Belgii.. c) szczegółowo opisał historię Imperium Rzymskiego..

Kto napisał ,,Quo vadis"?

Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury.. 63 - 64 n.e. 2.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Temat 11-12: Wypracowanie klasowe na podstawie lektury "Quo vadis".Czy ktoś mi pomoże w kolorowance ze środków stylistycznych?. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Niektórzy uważają, że właśnie za tę powieść jej autor dostał literackiego Nobla.. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Rozwiąż test.. a) Poppea Sabina b) Ligia Kallina c) Akte 2) Wybierz zestaw postaci historycznych: a) Św. Piotr, Eunice, Kryspus b) Św. Paweł, Neron, Akte c) Petroniusz, Neron, Poppea 3) Ochrzcił Chilona, pochodził z Tarsu: a) Św. Paweł b) Św.Rozpocznij test.. 1) "Quo vadis" to a) Liryka b) Dramat c) Epika 2) Dlaczego Winicjusz przeszedł na chrześcijaństwo?. Sienkiewicz w "Quo vadis": a) panoramicznie przedstawił obyczajowość rzymską.. Aby przejść na EQURS.PL, kliknij w link poniżej.. Poprzed-Zdrowie niego dnia byl na uczcie u Nerona2, ktora przeciagnela sie do pozna w noc.. Test składa się z 12 pytań.. był laureatem literackiej Nagrody Nobla w 1905 r.Plik test Quo vadis.doc na koncie użytkownika Edith12 • folder Lektury - opracowania, ćwiczenia • Data dodania: 5 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części..

Statystyka testu.Quo vadis ?

b) skupił się głównie na architekturze rzymskiej.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Quo Vadis, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Poprzedniego dnia byl na uczcie u Nerona, ktora przeciagnela sie do .Test formatywny czesc pierwsza - o swiecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Pytania i odpowiedzi do lektury Quo Vadis ( 37) Pytania i odpowiedzi do lektury Quo Vadis (.. Instagram Patryka - Pobierz darmowe notatki do egzaminu!. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Bolesław Prus.Quo Vadis - Quiz - Test.. Quiz na podsumowanie.. W 2016 roku przypada 120. rocznica wydania dzieła.sprawdzian wiadomości quo vadis.pdf (22 KB) Pobierz.. by malgorzatachim .Quo Vadis, Henryk Sienkiewicz - Najważniejsze postaci (test) Ten kurs zawiera wybrane lekcje, wspierające w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. W jakich latach rozgrywa się akcja utworu?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza.. Ukończyłe (a)ś już test.. a) ponieważ chciał zdobyć serce Ligii b) ponieważ chciał zrobić na złość Neronowi c) ponieważ po spotkaniu z św. Piotrem sam chciał się nawrócić d) został zmuszony przez Petroniusza 3) Dlaczego Poppea .Administrator pomaga w pisaniu komentarzy, poprawiając błędy ortograficzne..

- h...Temat 8: Quo vadis, Domine?

Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. W związku z tym nie można go ponownie uruchomić.Wiadomości na sprawadzian z lektury " Quo Vadis " 2014-12-15 14:32:20 Mam kilka pytań dotyczących lektury ' Quo vadis ' 2010-03-02 20:10:57 Mam jedno pytanie co do lektury ,, Quo vadis '' 2010-03-03 19:23:17Quizy » Literatura, Filmowe.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Powiązane z testem.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.. Temat 10: Sprawdzian ze znajomości lektury.. ;) Krzysztof: 2021-04-14 08:31:39 kto jest autorem powieśći?. Testy: Lektury szkolne.. 2021-12-06 19:08:41 Jakie jest znaczenie dosłowne i metaforyczne przysłowia "wyskoczyć jak filip z konopii" 2021-11-23 19:49:39 Rozprawka udowodnij że jacek spolica był prawdziwym patriotą i bohaterewołajm od się do lektury 2021-11-22 18:58:56; Napisać artykuł na temat korona wirusa 2021-11-22 16:26:48W tym filmiku znajdują się podstawowe informacje dotyczące lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.10 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiesz o powieści Henryka Sienkiewicza "Quo vadis".. Henryk Sienkiewicz.. Rozwiąż test!mam lekturę tą teraz, a z testu sprawdzenia wiadomości o lekturze czy coś dostałam najpierw 5- chyba potem 2-Mam podzielone to gówno na 3 części, (jedna część:) od I rozdziału do XIV, (druga część:) od XV rozdziału do XXIX, (trzecia od XXX rozdziału do końca.Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań..

Quo vadis - Henryk Sienkiewicz.

"Quo Vadis" - opracowanie.. Pełne zasoby wiedzy znajdują się na EQURS.PL.. Rozwiązanie.. Początkujący filatelista" Mariusz Niemycki.. Co to znaczy Quo Vadis?Henryk Sienkiewicz Quo Vadis - opracowanie lektury.. Autor: Henryk Sienkiewicz - prozaik, przedstawiciel pozytywizmu żyjący w latach .. Quiz nadesłany przez Pana Filipa Chłopickiego na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Rzutnik podłączony do komputera, ekran.Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Przy każdym pytaniu są cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwaTest z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt