Kartkówka niemiecki kolory

Pobierz

Kolory po niemiecku lista: rot - czerwony: dunkelgrün - ciemnozielony: grün - zielony:W tej lekcji nauczysz się kolorów niemieckich wraz z wymową oraz przykładowymi zdaniami.. Zobacz podobne fiszki: Kolory po niemiecku Owoce - podstawowe słownictwo niemieckie; das Obst - Grundwortschatz Dni tygodnia po niemiecku Liczebniki po niemiecku/ Kardinalzahlen Miesiące po niemieckuKrzyżówka - jaki to kolor?. - Krety pojawiają się pojedynczo.. Odpowiedz na pytania: 1.. Sprawdź!. Sprawdź, czy uda Ci się rozpoznać 12 słówek z języka niemieckiego!Zawody po niemiecku przydają się głównie w dorosłym życiu, począwszy od CV po niemiecku aż po opis osoby po niemiecku.Praca jest częścią życia niemal wszystkich ludzi, a zawód przez nich wykonywany częścią ich stylu bycia i osobowości.Niemieckie idiomy z kolorami.. Wystarczy napisać daną nazwę książki i tyle.. Kartkówka.. Kliknij i dowiedz się więcej.Język niemiecki znajduje się na drugim miejscu najpopularniejszych języków obcych, których uczą się Polacy.. Na końcu lekcji znajdziesz również interaktywne ćwiczenia na kolory po niemiecku.Uda Ci się rozpoznać podstawowe kolory po niemiecku?. Wymowa słówek, ćwiczenia z angielskiego online i do wydruku.Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. gg 45474969 Aby znaleźć testy które cię interesują naciśnij CTRL+F i wpisz nazwę podręcznika :) PODSTAWÓWKA: 1.Do dzieła 4-6 (testy, odpowiedzi, karty pracy ucznia) 2.Bądź bezpieczny na drodze 4-6 (testy, odpowiedzi, scenariusze) 3.Technika na co dzień 4-6 część 1 .Tłumaczenie słowa 'kartkówka' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

Język niemiecki — KOLORY!

Rozpocznij quiz .. 29 maja 2013 Kolory Kolory AKI Arkadiusz Gerlic.. Szukaj.. Czy rozpoznasz 12 słówek w języku niemieckim?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Polecam - Przydatne zwroty w języku niemieckim!. Brakuje: rodzina, mąż, Pan, żona, Pani.. Polecam - Niemiecki dla opiekunek!. Super poradnik, dostałem 5 na kartkówce:) PJ 6 grudnia 2016 - 16:29.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Dołącz do Klubu Nauczyciela Uzyskaj dostęp do wysokiej jakości materiałów dydaktycznych pomocnych w Twojej pracy.Wielki Słownik Niemiecko-Polski w portalu PONS oferuje ponad 1,3 milion tłumaczeń z niemieckiego na polski i tyleż tłumaczeń z polskiego na niemiecki.. Z tego też powodu postanowiłem opracować coś, co ułatwi opanowanie powiązanych z tym tematem słów i zwrotów oraz pozwoli na łatwiejsze opracowanie prognozy pogody w języku niemieckim (często jest to pracą domową).Szczególnie polecamy inne nasze lekcje niemieckiego: czas wolny, życie towarzyskie i hobby a takze inne zwierzęta - niemiecki..

Język niemiecki dla dzieci - Kolory.

13 pyta .Wielu z nas uważa, że kolory po niemiecku nigdy się nie przydadzą za granicą, ale czy na pewno?. Nie zapomnij nauczyć się wymowy słówek!. Oto lista najważniejszych kolorów w języku niemieckim.. Jak powiesz, że masz 10 lat?. Bardzo się przydało dzieki !. Uda Ci się rozpoznać podstawowe kolory po niemiecku?. Już od 4 klasy szkoły podstawowej możesz rozwiązywać quizy sprawdzające niemieckie słownictwo i gramatykę.Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. Wie heißt du?Na lekcji języka niemieckiego w szkole podstawowej, w gimnazjum czy w szkole średniej często poruszany jest temat pogody.. .Chcieć, urodziny tematy przewodnie.. aktywuj konto premium przykładowe nagranieKolory w języku niemieckim gerlic.pl - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKolory po angielsku - naucz swoje dziecko prostych słówek angielskich, poprzez zabawę i wesołe ćwiczenia.. Nauczysz się również jak mówić o odcieniach i kolorach włosów.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku..

Poznajemy kolory w języku niemieckim.O rety!

Udostępnij.. Oneofmany 3 miesiące temu.. W Squli wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych graczy.. Skomentuj.. Polecam - Niemiecki od podstaw do sprawnej komunikacji - część I. Moderator Grzegorz 9 .Język niemiecki — KOLORY!. :* Mieczysław 24 października 2016 - 20:51.. 758 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. wiktoria 6 października 2016 - 07:22. etwas / alles durch die rosarote Brille sehen - widzieć coś/wszystko przez różowe okulary.. 2011-01-04 20:41:38 Pisał ktoś z was test z niemieckiego magnet 1 rozdział 4 2012-02-18 14:03:24 Sprawdzian z niemieckiego , magnet 2 rozdział 5 lub 6 2014-03-11 20:06:50Tu jest wszystko.. Klaudia ;) 18 września 2016 - 18:14. dzięki za pomoc.. Kliknij i posłuchaj nagrań mp3.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Język niemiecki jest nawet łatwy.. Sprawdź!. Aby wygrać, klikaj tylko odpowiednie z nich.J.niemiecki - kolory podstawowe, test z języka niemieckiego Kolory podstawowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt