Zapisz instrukcję obsługi dowolnego

Pobierz

Na jej podstawie wypisz następujące informacje nazwa producenta, dane techniczne, urządzenia , podstawowe warunki gwarancji.. Zdemontuj i umyj wszystkie części w ciepłej wodzie z mydłem.. Ta instrukcja przyszłości została zaprezentowana 70. dnia trwającej 100 dni kampanii .PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!. l Ustaw czajnik w taki sposób na podstawie , aby dolna część czajnika pasowała dokładnie.Przed uruchomieniem dowolnego urządzenia należy: Zadanie domowe: Wykonaj zdjęcie tabliczki znamionowej z dowolnego sprzętu AGD znajdującego się w kuchni.. Aby nastawić godzinę użyj czerwonego pokrętła znajdującego się z tyłu zegarka.. Bezpieczna obsługa 5.. Na tych kilkunastu stronach znajdują się kluczowe informacje na temat produktu, których znajomość zagwarantuje właściwe, a także bezpieczne użytkowanie pralki.. W do-wolnym momencie pracy z edytorem tekstu możesz go zapisać podając jego na-zwę (w przypadku pierwszego zapisu) lub nadpisać (w przypadku kolejnego .Sprzęt AGD instrukcje obsługi do całego sprzętu potrzebnego w kuchni instrukcja-obslugi.plInstrukcję należy zachować i przechowywać tak, aby mieć ją zawsze pod ręką.. 4.Przewód włączyć do gniazdka sieci elektrycznej stroną zakończoną wtyczką.Żelazko ustawić na podstawce.. 2.Zbiorniczek na wodę napełnić wodą destylowaną.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Znajdź swój Smartfon i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Serwisant Online to program dla serwisu i do obsługi reklamacji.9.Napisz instrukcję obsługi dowolnego urządzenia elektrycznego..

Znajdź instrukcję obsługi dowolnego urządzenia.

denis667 0 denis667 0 Zaawansowany; 0 242; Napisano Kwiecień 16, 2014.. 2010-03-21 14:39:05 Napisz instrukcję obsługi dowolnego urządzenia elektrycznego.Nissan Europe uruchomił pierwszą na świecie instrukcję obsługi samochodu w formie nagrań wideo tworzoną przez użytkowników dla użytkowników.. WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA UŻYTKOWNIKA źPrzed użyciem przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi.. Raz w tygodniu….. Przed wprowadzeniem maszyny do obrotu lub oddaniem do użytku producent ma obowiązek zapewnić - poza spełnianiem przez maszynę zasadniczych wymagań w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa określonych w rozporządzeniu i sporządzeniem deklaracji zgodności WE - dokumentację .Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi urządzenia elektrycznego.. Włóż baterie z tyłu budzika odpowiednią stroną.. Marka: Zelmer Model: czajnik elektryczny 332 333 433 Informacje dodatkowe: plik w formacie PDF zawiera instrukcję obsługi czajnika elektrycznego 332 333 433 Język: instrukcja w 9 językach, w tym język polskiInstrukcja bhp obsługi .Znajdź instrukcję dowolnego urządzenia..

Napisz na kartce prostą instrukcję obsługi suszarki do włosów.

Mamy nadzieję, że instrukcja firmy PINNACLE STUDIO 12 będzie przydatna.INSTRUKCJĘ W KOLOROWEJ WERSJI CYFROWEJ MOŻNA ZNALEŹĆ NA (WPISZ NA DOLE W WYSZUKIWARCE KOD: 515) I.. Zadanie jest zamknięte.. Termostatem ustawić pożądaną temperaturę, zależną od prasowanej tkaniny (patrz: metka na ubraniu) Przewód włączyć do gniazdka sieci elektrycznej stroną zakończoną wtyczką.Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Na podstawie instrukcji obsługi dowolnego urządzenia zapisz .. Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips 5800 series 32PFS5803.. Wypłucz w czystej wodzie i wysusz na powietrzu.. Zastosowanie 3.. Nazwę urządzenia .. • Podobnie jak innych urządzeń elektrycznych żelazka nie należy wkładać do wody.. • Nie należy używać żelazka, które upadło lub ma uszkodzony kabel zasilający.Instrukcja obsługi faceta to .Wirusy to fragment genetycznej "instrukcji obsługi człowieka", który zmusza naszą maszynerię metaboliczną do wykonania ich kolejnych kopii; bez informacji genetycznych wnoszonych przez wirusy człowiek byłby inny - tłumaczy mikrobiolog z Uniwersytetu Śląskiego dr Sławomir Sułowicz.Wydawnictwo Zwierciadło zdecydowało o wstrzymaniu sprzedaży książki "Instrukcja obsługi dzieci" Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej..

4.Napisz instrukcję obsługi dowolnego urządzenia.Uzupełnij informacje na jej podstawie.

Na jej podstawie uzupełnij poniższe informacje: Nazwa urządzenia: Nazwa producenta:.Rozporządzenie Ministra Gospodarki z 21 października 2008 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla maszyn, kładzie duży nacisk na zawartość informacyjną dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi.. Zbiorniczek na wodę napełnić wodą destylowaną.. 2 | S t r o n a Spis treści .. Zapisz stronę - zapisanie bieżącej strony dokumentu jako plik obrazkowy .. - Wstaw obraz - wstawienie na stronę dokumentu dowolnego obrazka lub zdjęcia z dysku komputera Jeżeli nie stosujesz się do zapisów w instrukcji, możesz uszkodzić .wideo z dowolnego miejsca za pomocą połączenia internetowego.. Konserwacja Proszę o pomoc :(".. Dane techniczne 4. źZachowaj szczególną ostrożność, gdy w pobliżu urządzenia znajdują się dzieci.dla dowolnego urzadzenia napisz instrukcję obsługi zawierającą: - przeznaczenie urządzenia -zasadę działania ( obsługi) -zagrożenia wynikające z korzystania urządzenia(zagrożenia dla użytkownika i dla samego urządzenia).PODSTAWY OBSŁUGI KOMPUTERA -PODRĘCZNIK 1 Po uruchomieniu Microsoft Office Word pojawia się pusta strona ekranowa no-wego dokumentu.. Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz - pobierz ją teraz..

Na podstawie instrukcji obsługi napisz zasady właściwego użytkowania tego sprzętu.

2.Przed przystąpieniem do pracy prosimy uważnie przeczytać instrukcję obsługi.. 1.zelazko umiescic na podstawie.. Upewnić się, że jeszcze nie odcięli nam prądu.. Nie inaczej jest z pralkami.. Połącz moduł kamery do zasilania poprzez kabel USB (kabel oraz ładowarka w zestawie).. Zawsze zwracaj uwagę na minimalne i maksymalne poziomy, upewnij się, że przykrywka jest odpowiednio i mocno zamknięta.. Ta instrukcja należy do kategorii Telewizory LED i otrzymała oceny od 15 osób ze średnią 8.7.. Jeśli chcesz nastawić godzinę pobudki użyj zielonego pokrętła z tyłu budzika.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.odpowiedział (a) 27.02.2014 o 20:19: Instrukcja obsługi budzika.. Przed pierwszym użyciem: 1.. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy PINNACLE STUDIO 12.. Umieść części (z wyjątkiem rurek) w wodzie i 2-3 kroplach płynu do mycia naczyń.. Kliknąć przycisk "save" (zapisz), a wideo zostanie automatycznie zapisane w zakładce "my favorite"Dokładnie zapoznaj się z wszystkimi instrukcjami i zachowaj je.Napisz instrukcje obslugi czajnika elektrycznego.. Nazwa urządzenia: Nazwa producenta: Dane techniczne urządzenia: Podstawowe warunki gwarancji:dla dowolnego urzadzenia napisz instrukcję obsługi zawierającą: - przeznaczenie urządzenia-zasadę działania ( obsługi)-zagrożenia wynikające z korzystania urządzenia(zagrożenia dla użytkownika i dla samego urządzenia).-opis urządzenia-wskazówki dotyczące bezpieczeństwa-dane techniczne-czyszczenie i konserwacja-adresy zakładów usługowych.instrukcja obslugi dowolnego urzadzenia .. Opisz je w kilku zdaniach w zeszycie.. 3.Termostatem ustawić pożądaną temperaturę, zależną od prasowanej tkaniny.. Płucz w czystej wodzie przez 2 minuty i wysusz na powietrzu.Lektura instrukcji obsługi to pierwsza czynność, jaką konsument powinien wykonać po zakupie sprzętu RTV i AGD.. Korzystając z .. przeczytać instrukcję obsługi, a następnie zachować ją do późniejszego wykorzystania.. Należy dokładnie przestrzegać instrukcji obsługi w celu uniknięcia nieszczęśliwych wypadków.Informacje o: Philips 5800 series 32PFS5803.. Została ona przygotowana po to, aby nowi właściciele modelu LEAF mogli w 100% wykorzystać potencjał technologii swojego samochodu elektrycznego.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski.Odłącz słuchawkę od przewodu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt