Najciekawsza przygoda z lektury kajko i kokosz szkola latania

Pobierz

Jednocześnie to bardzo przyjemna gierka dla fanów pierwowzoru Christy, która spodoba się nie tylko dzieciom.Lektura dla szkoły (choćby i latania) 01/03/2017.. Szkoła latania" uczniowie wymyślili i zredagowali dalsze przygody bohaterów.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (.. Łamignat skarży się na niemoc.. Żona ofiaruje mu magiczną fujarkę, zadęcie w którą gwarantuje powrót sił.. Szkoła latania - streszczenie.. Małgorzata Wódz.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Następnie na podstawie opowiadania wykonali komiksy w programie Comixify .Kajko i Kokosz.. Czuje, że nie jest w stanie wywiązywać się ze swych zbójeckich obowiązków.. Miejsce akcji:Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.A wraz z zarządcą Mirmiłowa powinni wyruszyć w drogę jego najlepsi wojowie… Szkoła latania to pierwszy album z cyklu Kajko i Kokosz, najpopularniejszej serii komiksowej autorstwa Janusza Christy (), której bohaterowie należą do grupy najlepiej rozpoznawalnych postaci polskiej popkultury.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Szkoła latania - test wiedzy.. Klasa 4 Polski.Kajko i Kokosz.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Janusz Christa bardzo ciekawie opisał przygody bohaterów, zachęcając ich do opowiadania o kolejnych przygodach.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. PYTANIA: Jak brzmiało imię żony Mirmiła?. Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajkoa) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Kto był przywódcą zbójcerzy?. Szkoła latania - streszczenie .. Autor celowo osadził przygody Kajko i Kokosza w realiach średniowiecznych, by uniknąć problemów z cenzurą PRL-u.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Zapraszamy do wspólnej zabawy z komiksem "Szkoła latania"..

fot.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.

Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.Kajko i Kokosz.. Tymczasem Hegemon, przywódca zbójcerzy, przygotowuje się do natarcia na gród Mirmiła.. Panna_Osmiornica 3 tygodnie temu.. Szkoła latania.. Szkoła latania - bohaterowie.. Pokazał on zaradność, a zarazem naiwność dwóch odważnych bohaterów.. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Kajko Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Czarownica Jaga, jego żona, wręcza mu magiczną fujarkę.. wg Oliwiapustul.. ,,Kajko i Kokosz szkoła latania" .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. Test składa się z 15 pytań.. Część 2.. ~ Wojtek Zaręba.. Co chciał sprzedać Mirmiłowi wędrowny kupiec?. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Część 3.. Otóż na jednej z lekcji dotyczących lektury "Kajko i Kokosz..

Komiks pt. "Szkoła latania.

a) nie b) tak 15) Kto wg komiksu potrafi najlepiej lataćKolejne przygody Kajka i Kokosza w wersji klasy IV c. Zachęcamy do poznania lub przypomnienia sobie znanej i lubianej serii "Kajko i Kokosz", której autorem jest Janusz Christa.. Szkoła latania"!. Po drodze spotyka w lesie Mirmiła z .Kajko i Kokosz.. Szkoła latania".. Test składa się z 12 pytań.. "Nadejszła wiekopomna chwila… " kiedy to doczekaliśmy się powieści z dymkiem jako lektury szkolnej.. Klasa 4 Kajko i Kokosz Polski.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Szkoła Latania.. Bohaterowie Kajko i Kokosz Sortowanie według grup.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Szkoła latania (Janusz Christa).. pytanie 1 z 15.Kajko i Kokosz.. O skuteczności instrumentu Łamignat przekonuje się, powalając jednym ciosem potężnego .Kajko i Kokosz.. Z punktu widzenia osoby, która .Kajko i Kokosz..

Test "Kajko i Kokosz szkoła latania" Teleturniej.

Szkoła latania-Charakterystyka postaci.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka .Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Bardzo spodoba się ten rodzaj komiksu.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Szkoła latania Janusz Christa, lektura do .. Wracali nim do domu Kajko, Kokosz i Mirmił ze Szkoły Latania.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Klasa 4 Polski.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Szkoła latania - streszczenie.. Słaba jakość.Kajko i Kokosz lektura Labirynt.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego Udostępnij.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Zbiera grupę zwiadowców.. Od września edukacyjne szlaki będzie przecierała historia Janusza Christy pt. "Kajko i Kokosz: Szkoła latania".. Lektura w najlepszych cenach w księgarni internetowej WSiP, zapraszamy do zakupów!Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Taką pozycją jest też "Kajko i Kokosz: Szkoła latania (gra karciana)", sympatyczna propozycja z nowej serii Egmontu "Gry do plecaka", nadająca się doskonale nawet dla tych, którzy jakimś cudem komiksu jeszcze nie znają.. Jak miała na imię żona Łamignata?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!TEST.. K lasa IV c bez wątpienia zasługuje na tytuł "Pisarze roku".. Kajko i Kokosz" Janusza Christy jest dość kolorowy, co zachęca do czytania .Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Szkoła latania, Janusz Christa.. Łamignat narzeka na wiosenne osłabienie.. Jak będzie potrzeba, ma w nią zadąć.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt