Kartkówka z treści pana

Pobierz

Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. aldonawaw_98140.Test z lektury szkolnej Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Sprawdź kolejną edycję konkursu znajomości "Pana Tadeusza" Oryginalny spis zawartości Księgi.. Wrażenia uczniów po lekturze.Edit.. Pomaga uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych uporać się z trudnymi zagadnieniami literackimi i językowymi.. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie pięciu dni roku 1811 i jednego dnia roku 1812.. Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe.Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!. W czasie Wiosny Ludów utworzył we Włoszech legion polski.. 2.karta pracy - Pan Tadeusz jako epopeja narodowa, cytaty z Pana Tadeusza do pocięcia i rozdania uczniom Przebieg lekcji: 1.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. Akademia Weltona to:Pan Tadeusz Adam Mickiewicz test sprawdzający treść Pana Tadeusza test Pan Tadeusz Test pytania sprawdzające z Pana Tadeusza Treść zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz"..

Kartkówka z treści.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.c)Hrabia z Dobrzyńskimi, d)Legioniści.. Opis testu.. Do ukochanej kobiety.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy na temat lektury "Akademia pana Kleksa".. Ważne wydarzenia dla kraju zwiastowało pojawienie się na niebie: a)komety, b)księżyca, c)słońca, d)gwiazd.. Zbawienne rady Bartka zwanego Prusak — Głos żołnierski Maćka Chrzciciela — Głos polityczny pana Buchmana — Jankiel .. "Akademia Pana Kleksa" to dla wielu klasyka polskiej twórczości dla dzieci oraz lektura w 4 klasie szkoły podstawowej.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Akcja książki rozgrywa się w roku: a) 2005, b) 1995, c) 1959, d) 1859.. Opracowanie • Pan Tadeusz • Biografia Adama Mickiewicza • Pan Tadeusz - streszczenie • Pan Tadeusz- bohaterowie • Pan Tadeusz - opracowanie • Pan Tadeusz - cytaty • Ciekawostki o Panu Tadeuszu • Pan Tadeusz z przymrużeniem oka • Pan Tadeusz - test z treści • Pan Tadeusz - test z problematyki1.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Kleinbaum Stowarzysz S - scenariusze lekcji Kartkówka z treści lektury 1 Stowarzyszenie umarłych poetów N.H..

"Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza - kartkówka z treści DRAFT.

a)Tadeusz z Hrabią, b)Hrabia z Rykowem, c)Sędzia z Rykowem, d)Płut z Tadeuszem.. Daje wskazówki Polakom na temat poprawności .Serwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.. Cel główny: Uczeń potrafi: - wykorzystać wcześniej zdobyte wiadomości o lekturze w sprawdzianie ( informacje ogólne, treść utworu ) Cele operacyjne: Uczeń potrafi:-znaleźć w tekście lektury odpowiedni fragment i wykorzystać go w teście - poprawnie analizować polecenia - rozwiązywać test wyboru - rozpoznawać cytaty z lektury .Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza".. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Wystarczy, że podadzą .Konspekt lekcji - kl. II Gimnazjum Czas: 45 min.. Kartkówka -Akademia Pana Kleksa.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. Księga 1 Księga 2 Księga 3 Księga 4 Księga 5 Księga 6 Księga 7 Księga 8 Księga 9 Księga 10 Księga 11 Księga 12 Epilog Jacek Soplica Opisy Tekst..

,,Akademia Pana Kleksa'' - kartkówka ze znajomości treści lektury.

Rozwiąż test!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Adam Mickiewicz: A.. Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" Rozwiąż test.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Małgorzata Woźna - magister filologii polskiej oraz kultury i praktyki tekstu, korepetytorka, korektorka i copywriterka, autorka bloga Prosty Polski, na którym od 2016 roku publikuje artykuły dotyczące języka polskiego.. Napisał utwór pt. "Świętoszek".. Tagi #pantadeusz #lektura #adammickiewicz #romantyzm #lektura #testzlektury #lektury #lekturyszkolne Inne tryby testu.Kartkówka ze znajomości treści lektury Jan Parandowski "MITOLOGIA" - wybrane mity Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Test składa się z 12 pytań.. Tagi #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa Inne tryby testu.. Odpowiedzi A i B są poprawne.. Pytania o "Akademię Pana Kleksa" nie są proste - pozwolą sprawdzić wiedzę dzieciom, a rodzicom przypomnieć sobie ulubioną książkę z dzieciństwa Sprawdź, czy dobrze znasz najsłynniejszy polski poemat epicki!. Epopeja Adama Mickiewicza pt. ,,Pan Tadeusz" składa się z 14 ksiąg.. Kartkówka ze znajomości treści lektury Irena Jurgielewiczowa "TEN OBCY" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury..

Toggle navigation 45minut.plPan Tadeusz - test z treści.

Pan Tadeusz - test z problematyki.. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku .4 N.H.. Kto się pojedynkował?. Jakie imiona nosiły psy myśliwskie Asesora i Rejenta?. Rozwiąż test.. NigdyKartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz "LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaMickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. Podanie uczniom prawidłowych odpowiedzi i punktacji testu (z klucza odpowiedzi), tak aby mogli wyliczyć sobie przewidywaną ocenę.. a)Hrabiego, b)Tadeusza, c)Gerwazego, d)Wszystkie są poprawne.Oprac.. Kogo ocalił Robak?. Gdzie Telimena udawała się w poszukiwaniu samotności?. Opis testu.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!• Pan Tadeusz • Biografia Adama Mickiewicza • Pan Tadeusz - streszczenie • Pan Tadeusz- bohaterowie • Pan Tadeusz - opracowanie • Pan Tadeusz - cytaty • Ciekawostki o Panu Tadeuszu • Pan Tadeusz z przymrużeniem oka • Pan Tadeusz - test z treści • Pan Tadeusz - test z problematyki; Czytaj książkę w serwisie:Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz.Mamy nadzieję, że po rozwiązaniu naszego testu sprawdzian z Pana Tadeusza okaże się dla Ciebie bardzo prosty.Pan Tadeusz to pożegnanie z przemijającym światem szlacheckim.. Spór między rodem Horeszków a Soplicami toczył się o zamek.. Księga IV ,,Dyplomatyka i łowy" opowiada o polowaniu na żubra.Kartkówka ze znajomości treści lektury Stefan Żeromski "SYZYFOWE PRACE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Rozwiąż test.Test z lektury "Pan Tadeusz" (Adam Mickiewicz).. Córka Stolnika, ukochana Jacka, miała na imię Zosia.. Do swojej matki.. Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt