Streszczenie filmu przysięga odcinek 465

Pobierz

Songul wchodzi do sypialni i odbiera telefon od Talaza.. Przysięga odc.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. Narin i Kemal cieszą się, że wkrótce Kemal rozwiedzie się z Kumru.. Feride traci pracę, bo jedna z klientek sklepu identyfikuje ją jako oszustkę, która okradła Tarhunów.. Kobiecie udaje .Przysięga odcinek 520: Kemal zostaje oskarżony o zabójstwo Ilyasa!. Cavidan w napadzie szału chce podciąć sobie gardło.Przysięga - odcinek 465.. Serial powstał na bazie własnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje.. Songul boi się o swą przyszłość i ma nadzieję, że Hikmet się nie wybudzi.. Sehriye wraca do pracy w ich domu.. Feride w nowej pracy wciąż ma kłopoty.Przysięga Odcinek 465 / Przysięga.. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1.21:30 Świąteczne filmy, których nie znacie, a warto.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 16 sierpnia 2021Turkweb.pl 465: Songul chodzi niespokojnie po sypialni.. Lucyna i Piotr z Komisarza Alexa.. Podstęp Songul się udaje i Feride czuje się zraniona.. Gdzie można zobaczyć 461 - 465 odcinki Przysięgi?. Sehriye wraca do pracy w ich domu.. Opis (streszczenie): (N) Kemal nie ma odwagi powiedzieć żonie o wynikach badań.. Feride w nowej pracy wciąż ma kłopoty.Odcinek 536..

Wkrótce żona zostanie ...Przysięga odcinek 465.

Narin i Kemal cieszą się, że wkrótce Kemal rozwiedzie się z Kumru.. Kemal i Munever pomagają ciężarnej kobiecie wstać, a następnie wyprowadzają ją z pokoju.Przysięga - odcinek 533.. Błaga Emira, by zawiózł ją do niego do szpitala.. [Streszczenie + Zdjęcia] 16 sierpnia 2021 Turkweb.pl.. Narin źle się czuje i trafia do szpitala, gdzie przechodzi badania.. "Natychmiast jedźmy do szpitala!. Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji.. QUIZ .. PRZYSIĘGA odc.. Grupy kanałów.. Sehriye wraca do pracy w ich domu.. Hikmet odkrywa kłamstwo Songul!. Kozacka Miłość TVP.. Postać filmowa.. Streszczenie.. Sehriye wraca do pracy w ich domu.. Umit najpierw zasadza się z pistoletem na Emira, lecz nie udaje mu się do niego strzelić, a potem w szpitalu na Hikmeta.. Sehriye wraca do pracy w ich domu.. Streszczenie odcinków.. Sehriye jest zauroczona mężem Feride.. Dziewczyna grozi nożem Masal i Narin!. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.Songul jest wściekła i postanawia pokrzyżować im plany.. Przysięga odcinek 535 - wtorek 7.12; Przysięga odcinek 536 - środa 8.12; Przysięga odcinek 537 - czwartek 9.12; Przysięga odcinek 538 - piątek 10.12Przysięga odc.. Książkę "Przysięga" można kupić taniej poniżej:Streszczenie 524. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Feride odkrywa, że w piwnicy znajduje się uwięziona dziewczyna..

530 streszczenie odcinka.

Zobacz co wydarzy się w odcinkach 161 i 162 oraz gdzie oglądać serial ….. Mężczyzna jest śmiertelnie chory.. Zobacz więcej postów strony Przysięga / Yemin na Facebooku.. Narin i Kemal cieszą się, że mężczyzna wkrótce uzyska rozwód z Kumru.. Chodź, córko".. Czy odgadniesz aktora lub aktorkę po trzech filmach?. Lekarz ma postawić diagnozę, kiedy dostanie wyniki badań.. Udostępnij.. Wspomniane epizody 461 - 465 (i poprzednie) można obejrzeć jeszcze raz po premierze odcinka w telewizji, za darmo za pośrednictwem Internetu oraz platformy vod.tvp.pl.odc.. MichalJankowski kw. 29, 2020.. Dziewczyna grozi nożem Masal i Narin!. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 42 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-08-13 21:12.. Wszystkie odcinki Przysięga po polsku za darmo i bez rejestracji można oglądać na platformie TVP VOD.. Turcja - aktorzy i wiele .Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków Przysięga 537 streszczenie odcinka.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Feride prosi Umita o rozwód.. Rodzina z radością zaspokaja wszelkie kaprysy ciężarnej Narin.. Rejestracja.. Narin ma dziwny sen.. Przez Marcin Kaczmarek Ostatnia modyfikacja Mar 18, 2021.. Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 537, 538, 539 i kolejnych.. [Streszczenie + Zdjęcia] 2 listopada 2021Turkweb.pl 520: Akcja odcinka rozpoczyna się w rezydencji..

Przysięga 538 streszczenie odcinkaPrzysięga.

W końcu siada na łóżku i mówi: "Nie ma szans, żebym się odkupiła.Jego teściowa przybiega w jednej chwili.. Naprawdę upadłaś".Przysięga - odcinek 465 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl.. Streszczenie odcinka [21.12.2021] PRZYSIĘGA odc.. Umit grozi Emirowi.. Cavidan przypomina sobie, kim jest Hikmet i to, że miał atak serca.. Feride w nowej pracy wciąż ma kłopoty.Ile odcinków ma serial Przysięga?. Streszczenie 465. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal i Narin cieszą się, że mężczyzna wkrótce finalnie rozwiedzie się z Kumru.. Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga.. Przysięga.. Dlac.Polecane w telewizji Kabarety w telewizji Filmy w TV naziemnej Premiery - filmy i seriale.. Incydent w kuchni pomaga Umitowi zaskarbić sobie względy nowych znajomych.. W końcu siada na łóżku i mówi: "Nie ma szans, żebym się odkupiła.. Emir zaczyna szukać prawdziwego listu od Feride.. Zobacz gdzie znaleźć odcinki i powtórki swoich .Czy rozpoznasz te świąteczne filmy po jednym kadrze?. Wypłakuje tam swoje smutki.. Elif Narzeczona ze Stambułu Więzień Miłości Wymarzona miłość.. Melike wyjaśnia mu, że musiał dostać inny list.Przysięga; Zakochani po uszy; Tabela Ekstraklasy; Meczyki; Więzień Miłości ostatni odcinek - streszczenie odc.. "Co się stało?".

Przysięga odcinek 465: Powrót Kumru!

"Przysięga" - odcinek 381 - streszczenie.. Przejdź do.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. 465: Songul chodzi niespokojnie po sypialni.. [Streszczenie + Zdjęcia] 24 listopada 2021Turkweb.pl 535: Feride i jej bratowa siedzą na ławce przed szpitalem.Ostatni odcinek można obejrzeć jako powtórkę następnego dnia o godzinie 5:15 oraz w internecie.. Program telewizyjny.. Przysięga - odc.. "Dzwoniłem do ciebie trzy razy.. Emir zjawia się wieczorem w domu Kemala i prosi go o pomoc.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Narin zaprasza Feride i Umita na kolację.. Dziewczyna grozi nożem Masal i Narin.. Sehriye wraca do.. ROZWIŃ.. Narin i Kemal cieszą się, że wkrótce Kemal rozwiedzie się z Kumru.. Dzisiejszy odcinek na żywo można obejrzeć jako TVP 1 stream na WP PIlot.. Umit grozi Feride śmiercią!. Feride w nowej pracy wciąż ma kłopoty.. "Ból się nasila" - odpowiada Narin, trzymając się za brzuch.. Sehriye ma dla Taciego następną kandydatkę.. VOD - oglądaj filmy, seriale, programy i mecze na żywo w dowolnym momencie w internecie.. Feride odwiedza grób matki.. Narin i Kemal cieszą się, że wkrótce Kemal rozwiedzie się z Kumru.. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki.. Emir odkrywa, że Gizem nie jest pierwszą pacjentką Umita, która popełniła samobójstwo.Przysięga odcinek 465: Powrót Kumru!. Feride w nowej pracy wciąż ma kłopoty.. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował.Przysięga: odcinek 519; Przysięga - książka .. Hikmet mówi Melike w tajemnicy, że planuje rozwód z żoną.. Program telewizyjny.. Emir zaczyna szukać prawdziwego listu od Feride.465 odcinek Przysięga będzie można zobaczyć już w piątek, 27 sierpnia 2021 od 16:00 na kanale pierwszym TVP.. Lekarka informuje Narin, że ciąża jest zagrożona.. Streszczenie odcinka [20.12.2021] W zamian polecamy zatem nieco inną książkę, o takim samym tytule, Przysięga, której autorką jest Kimberly Derting.. Upadłaś na głowę, Songul.. Kumru obrażona .Narin i Kemal cieszą się, że wkrótce Kemal rozwiedzie się z Kumru.. Czas trwania: 41min.Przysięga odcinek 535: Hikmet prosi Emira, by chronił Feride!. Przysięga.Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt