Napisz zaproszenie na uroczystość z okazji 50 lecia szkoły

Pobierz

Oni na pewno nie wiedzą, że: - Nasza szkoła istnieje już 60 lat.jubileuszu 100 - lecia Szkoły Podstawowej i 65 - le cia Liceum Ogólnokształc ącego, które obecnie wchodz ą w skład Zespołu Szkół im.. Z wielką radością zapraszamy Sz.P.. Bez względu na okazję, utworzenie zaproszenia na wydarzenie specjalne za pomocą profesjonalnie zaprojektowanych szablonów zaproszeń firmy Microsoft jest bardzo łatwe.Szkoła Podstawowa im.. przewodniczący samorządu uczniowskiego, Jan Kowalski Z tej pracy dostałem ocenę bdb (5) w klasie 2 gim.. Wiadomości ze świata!. Dostojni i czcigodni goście, absolwenci, drodzy pedagodzy, kochani uczniowie, szanowni rodzice i przyjaciele naszej szkoły, spotykamy się dzisiaj, aby uczestniczyć w niezwykłej uroczystości poświęconej obchodom Jubileuszu 100-lecia Szkoły w Grębkowie.Wybieraj szablony zaproszeń z szerokiej oferty kategorii: dostępne są szablony zaproszeń na ślub, uroczystości ukończenia szkoły, przyjęcia i imprezy świąteczne.. S. Reymonta w Piotrkowie Trybunalskim to szkoła o ponad pięćdziesięcioletniej tradycji kształcenia techników i robotników wykwalifikowanych w atrakcyjnych, poszukiwanych na rynku pracy, zawodach.SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI 50 LECIA SZKOŁY.. "Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w naszej pamięci na zawsze" Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Społeczność Szkolna Zespołu Szkół w Wyrykach mają zaszczyt zaprosić byłych nauczycieli,pracowników szkoły, absolwentów oraz społeczność lokalną..

Zaproszenia ze zdjęciem.Jubileusz 50-lecia szkoły.

50 rocznica ślubu to wyjątkowa okazja.. Uroczystość z tej okazji odbyła się 17 grudnia tego roku.. przy ul.. Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele parafialnym p.w.. Ogłoszenie wyników konkursu Niech żyje Królowa w obrazach i słowach.. Zawsze należy podać imię i nazwisko nadawcy, aby było wiadomo, kto tak naprawdę zaprasza na daną uroczystość.. Poczty sztandarowe, sztandary szkół wprowadzi ć!. SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI 50 LECIA SZKOŁY .Zaproszenie na wieczór poetycki poświęcony Janu Kochanowskiemu.. Narrator II: Przez następne lata uczniowie z uwagą obserwowali, jak rosły mury sali gimnastycznej, którą oddano do użytku wraz dobudowanym blokiem dydaktycznym w .Zaproszenie na uroczyste 15- lecie Multi Kulti 2019-11-27 Jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkie dzieci wraz z rodzicami na uroczystość jubileuszową z okazji 15-lecia Szkoły Językowej Multi-Kulti, która odbędzie się 29 listopada (piątek) w Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini w godz. 17:00 - 19:00. na uroczystość z okazji JUBILEUSZU 100 - LECIA SZKOŁY, która odbędzie się 8 listopada 2019r.Napisz zaproszenie na akademię szkolną..

był uroczystym wydarzeniem w życiu naszej szkoły.

Poprawnie zapisz datę uroczystości.. 3 pażdziernika 2009r.. Adresat również powinien być wskazany z imienia i nazwiska, jest to bardziej oficjalne.. Uroczystość odbędzie się w dniu 11-ego listopada 2008 r. o godz. 15:00 w Gimnazjum nr 15 w Krakowie, przy ul.. Zaproszenia na 50-tą Rocznicę.. Wprowadzenie sztandarów.9.10.2015 - Uroczystość jubileuszu 80. lecia Szkoły Podstawowej nr 12, nadanie szkole imienia - Prezes E.Biernacka; 14.10.2015 - Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej - Wiceprezes G. Nowicka; 27.10.2015 - Pasowanie na uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 47 - Wiceprezes G.NowickaBardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie na Jubileusz 80-lecia mojej szkoły, której jestem absolwentem roku 1994.. Wziął w niej udział Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego.. Serdecznie .Chciałbym zaprosić wszystkich uczniów na akademię z okazji Święta Edukacji Narodowej, która odbędzie się 25.09.2014 o godzinie 13:00 w auli szkolnej.. Kategorie: Ukończenie Szkoły.. - Gościmy dziś na naszej uroczystości wiele znakomitości z różnych stron województwa i nie tylko.. Każdy z nas ma co innego.. 5.Tradycji nie trzeba się bać - to hasło przewodnie tegorocznych obchodów 50 - lecia Szkoły Podstawowej nr 16 w Kaliszu.. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne.. Ten wspaniały dzień każdy chce spędzić z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi..

... na przedstawienie z okazji święta Niepodległości.

Mile widziane uśmiechy na twarzy i pomysły na dobrą zabawę.. K. Norwida w Zakręcie zaprasza 11 listopada na gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości oraz na uroczystość z okazji jubileuszu 90-lecia istnienia szkoły i 200 rocznicy urodzin jej patrona.. Nadawca i adresat.. teraz zaproszenie - Mam zaszczyt zaprosić Katarzynę Nowak na akademię zorganizowaną z okazji Dnia Niepodległości.. Jana Pawła II w Łopusznie.. Dlatego nasze wzajemne relacje, kiedy dzielimy się tym, co mamy, czynią życie każdego z nas pełniejszym i lepszym.. Letnia impreza.. Baczno ść!. Przydatność 50% Napisz zaproszenie o dowolnej tematyce!. na uroczystą mszę świętą z okazji 50 rocznicy naszego ślubu, która odbędzie się.. oraz Rada Rodziców.. Zamieszczamy listy gratulacyjne, otrzymane z okazji jubileuszu 50-lecia, dziękując za Waszą obecność, w czasie uroczystości oraz na co dzień.Wydanie specjalne, tylko dla osób zgromadzonych na uroczystości 60-lecia powstania naszej Szkoły Podstawowej w Golenicach.. 50-ta Rocznica.. Wraz z zaproszonymi gośćmi społeczność szkolna czciła pamięć swojego patrona - Powstańców Śląskich oraz 65- lecie istnienia szkoły.. Najlepszym sposobem na zaproszenie gości na uroczystość są zdecydowanie zaproszenia w formie papierowej..

możliwość wizyty w Sali Wspomnień.Dyrektor szkoły.

25-ta Rocznica.. O godzinie 10.30 uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, na którą uczniowie wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi udali się do kościoła p. w. św .. Jest to bardziej elegancki sposób, niż powiadomienie ustne.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 im.. Nieznanej 12.Na uroczystość przybyło wielu dostojnych gości w tym rodzina prof. Ranoszka z odwiedzającym po raz kolejny naszą szkołę bratankiem profesora, Franciszkiem Ranoszkiem.. Uroczystość ta odbędzie się 25 października 2010 r. o godzinie 17.00 w gimnazjum numer 7 w Warszawie.Napisz zaproszenie .. Uroczystość odbędzie się dnia 16.12.2008 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły o.Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców, Absolwentów i wszystkich Przyjaciół na obchody 15-lecia powstania szkoły.. Jana.Zaproszenie .. Proszę nie mówić, że jest zbyt krótkie, bo takie ma być zaproszenie!Treść zaproszeń na rocznice ślubu 1. zapraszają.. ZAPROSZENIE Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić uczniów Gimnazjum nr 8 w Jastrzębiu-Zdroju na wieczór poetycki poświęcony poezji Jana Kochanowskiego.. Kliknij na zdjęciu, aby zobaczyć film.. 10.00 PrzedstawienieWizyta Królowej.. Uroczyste, jak co roku świętowanie rozpoczęło się o godz. 17 00 uroczystą akademią.. Uroczystość zaszczyciły swoją obecnością władze Powiatu Bieruńsko .4.. Zaproszenie Mamy zaszczyt zaprosić Pana .. [ imię i nazwisko ] na przedstawienie z okazji święta Niepodległości.. Zaczynamy!. Prowadz ący - Jakub Radelczuk : Prosz ę Pa ństwa o powstanie.. Przyjęcie Niespodzianka.. na Jubileusz 75-lecia Szkoły połączony z uroczystym nadaniem szkole Medalu "Pro .Nie wszyscy mamy po cztery jabłka.. Z tej okazji baaaardzo serdecznie zapraszam Cię na wystrzałowe przyjęcie urodzinowe.PS Proszę o zabranie dobrego humoru i pięknych życzeń.. Nie pisz "zapraszam Ciebie", jest to niegrzeczne.. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sworach.. Biała Podlaska).. Przeprowadzka.. Z wiadomej przyczyny (odległości kilku tysięcy kilometrów i pracy misyjnej w Kazachstanie) niestety nie będę mógł brać udziału osobiście w tym wielkim Jubileuszu, z którym łączę się duchowo.Przemówienie z okazji Jubileuszu 100-lecia szkoły w Grębkowie.. - Ta dzisiejsza uroczystość wpisuje się w setną rocznicę odzyskania niepodległości.Już niebawem skończę .. lat!. H. Sienkiewicza w Grabowcu.. Szkoły Podstawowej im.. Jubileuszowe uroczystości zbiegły się z obchodami Dnia Patrona szkoły, która od 1962 roku nosi imię Powstańców .16 czerwca miały miejsce Uroczystości Jubileuszowe z okazji 100-lecia Szkoły Podstawowej im.. Więkzość z nich prawdopodobnie jet już na emeryturze lub może nie mieć ochoty lub energii na długą podróż; podcza gdy ci, którzy miezkają bliżej, mogą tracić kontakt z rówieśnikami i mogą nie mieć ochoty uczetniczyć w wielkiej .Zaproszenia na 50 rocznicę ślubu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt