Chów zwierząt na świecie prezentacja multimedialna

Pobierz

Liczba sztuk bydła liczy obecnie w Polsce 7mln.. Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę, a na końcu przygotowałam kilka zadań dla przedszkolaków.. W poniższym przykładzie wszystko wiruje, obraca się i daje nieco chaotyczny efekt.Prezentacje.. Dzięki nim przygotujesz wystąpienie na dowolny temat.. Bogata jest w związki mineralne (sodu, wapnia, potasu, magnezu, fosforu, siarki, żelaza) i witaminy B1, B2, D, E, K, PP.. Jeżeli chodzi o prezentacje multimedialne to dowiedziono, że wiedza za ich pośrednictwem lepiej się przyswaja.. [ Zamów zestaw na płytach DVD-R] Dla katechetów 1 DVD-R: ponad 1800 plików PPS - cena 10 zł [ Strona główna]Nazwa przedmiotu1): Chów i hodowla zwierząt ex situ ECTS 2) 3 Tłumaczenie nazwy na jęz.. Wykład z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych, filmy opisujące strategie zachowań zwierząt .. 06 wykazuje wrażliwość na potrzeby i ochronę zwierząt K_K04Pszenica zawiera najwięcej białka i glutenu.. Wszytko zapisałam jako plik PowerPoint 97-2003, aby pobrać wystarczy kliknąć w niebieskie napis poniżej.Produkcja roślinna i zwierzęca na świecie.. Chów zwierząt odbywa się w formach: pasterskiej, pastwiskowo-oborowej, przemysłowej (w krajach o rolnictwie towarowym).. sztuk.. Na świecie chowa się ok. 1,5 mld sztuk bydła na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy.Chów zwierząt dostarcza 50-90% całego dochodu rolnictwa krajów wysoko rozwiniętych, w pozostałych krajach od 10-40%..

Obecnie pogłowie tych zwierząt wynosi 18mln.

Zbiór 4280 prezentacji multimadialnych Microsoft Power PointPrezentacja na przykładzie (Prezi): Popularnym rozwiązaniem, które podnosi interaktywność i sprawia, że prezentacja jest bardziej multimedialna jest Prezi.. Hodowla i chów ww.. Oparcie rolnictwa na procesach biologicznych odróżnia je od innych dziedzin gospodarczych.PREZENTACJE MULTIMEDIALNE DLA DZIECI • pliki użytkownika renata.misia przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • zwierzeta naszych lasow.ppt, Zima prezentacja.pptUtwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. angielski3): .. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Wystarczy po prostu wybrać doskonałe obrazy, czcionki i kolory, aby Twoja prezentacja stała się wspaniałym nośnikiem tego, co chcesz przekazać.Na jądrach kondensacji osiadają produkty kondensacji pary wodnej w postaci kropelek wody, lub kryształków lodu.. Przykuwa uwagę ze względu na interesujący przekaz.. Dostarcza ona .rośłiny transgeniczne Zwierzęta transgeniczne prezentacja multimedialna cechy roślin transgenicznych cechy zwierząt transgenicznych Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Prezentacja zawiera: a) problemowe omówienie polskich aktów prawnych dotyczących humanitarnej oraz gatunkowej ochrony zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem Ustawy z dnia 21.08.1997 r. o ochronie zwierząt, b) podstawowe zasady postępowania karnego i administracyjnego w sprawach dotyczących ochrony zwierząt, c) mini-przewodnik dla organizacji ochrony zwierząt w zakresie praw .Zwierzęta leśne prezentacja power point 1..

zwierząt nie są skoncentrowane i występują w różnych obszarach Polski.

Rolnictwo jest podstawową i jedną z najstarszych dziedzin działalności człowieka.. Do szeroko rozumianej działalności rolniczej zalicza się również hodowla ryb.. NiedźwiedźNiedźwiedź brunatny uchodzi zanajpotężniejszego drapieżnikalądowego.. Opiera się on przede wszystkim na wykorzystywaniu warunków naturalnych, zwierzęta wypasane są głównie na pastwiskach.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. W ostatnich latach była to produkcja rzędu 26 tys. koni eksportowanych w postaci mięsa i około 10 tys. koni żywych, wywożonych do Włoch.Najbardziej rozpowszechnionym rodzajem hodowli zwierząt jest w Polsce chów trzody chlewnej.. sztuk, co pozwala nam zajmować szóstą pozycje w klasyfikacji światowej.. Występowanie:$1.25 Spozycie porduktow pochodzenia zwierzecego Chów a hodowla.. Prezentacje Wszystkich prezentacji: 4280.. Zastosowanie • w przemyśle spożywczym (mąka, kasza) • w hodowli zwierząt (otręby, słoma) • w medycynie (skrobia) Żyto Kwiaty żyta Zastosowanie • Roślina zbożowa.Polska jest od dłuższego czasu jednym z głównych eksporterów mięsa końskiego w UE.. szybki przyrost masy ciała niewielkie wymagania żywieniowe chów nie wymaga dużych przestrzeni IMPORT: NA ŚWIECIE = 941,7mln MIĘSO TŁUSZCZ SKÓRA WŁOSIE USA DANIA HOLANDIA ARGENTYNA KANADA WZROST ZNACZENUA CHOWU DROBIU: KUR, KACZEK, INDYKÓW DRÓB POGŁOWIE: łatwa i tania produkcjaNa świecie wyróżnia się dwa podstawowe sposoby chowu zwierząt: CHÓW EKSTENSYWNY -występujący przede wszystkim w regionach słabo rozwiniętych lub o niewielkiej gęstości zaludnienia..

Prezentuje obszary głównych upraw oraz chowu zwierząt.Chów zwierząt gospodarskich na świecie.

Zwierzęta Leśne 2.. Ten potężnymieszkaniec trudno dostępnychnizinnych i górskich lasów osiągawagę do 450 kg i długość ciałado około 2,9 m.. Najbardziej aktywnymi cząsteczkami są jednak cząsteczki soli morskiej, które dostają się do powietrza na skutek rozbryzgiwania się fal morskich ponad .Prezentacje multimedialne dla dzieci • PRZEDSZKOLE • pliki użytkownika kanka69 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • zwierzeta naszych lasow.ppt, Zima prezentacja.pptŚwiat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Jądrami kondensacji mogą być cząsteczki dymu, popiołu, bądź pyłu.. Zwierzęta służą także jako siła pociągowa.2.. Gospodarstwa samozaopatrzeniowe- sa tworzone w celu zaspokojenia wlasnych potrzeb zywnosciowych.. Z kości, chrząstek, resztek skóry, ścięgien, rogów i kopyt uzyskujemy żelatynę..

Ostatnie lata przyniosły tendencję zaniku w naszym kraju chowu owiec.ZNANE I NIEZNANE MISIE - prezentacja multimedialna.

Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Prezentacje.. Łatwo jest jednak w tym narzędziu przesadzić.. Odpowiedz UsuńNa jej liściach motyle - jedwabniki morwowe - wytwarzają kokony, z których po dalszej obróbce można wyprodukować jedwab naturalny.. gospodarsta towarowe- produkcja produktow zywnosciowych na sprzedaz.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.Prezentacja jest zawsze lepsza niż ściana tekstu.. Na rozmieszczenie gatunków chowanych zwierząt znaczący wpływ mają warunki środowiska naturalnego.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. W listopadzie swoją święto mają wszystkie pluszowe misie na świecie dlatego postanowiłam przygotować prezentację multimedialną, w której znajdziecie.. Głównym jego celem jest pozyskanie mięsa, mleka, tłuszczu, jaj oraz wełny i skór.. Dzięki bydłu mamy mleko i jego liczne przetwory, a także mięso i skórę.. Wytwarza żywność pochodzenia roślinnego i zwierzęcego oraz produkuje surowce dla wielu gałęzi przemysłu.. iż niestety wiele z tych pięknych i ciekawych zwierząt .Serwis Canva to darmowe oprogramowanie do tworzenia prezentacji, zapewniające dostęp do setek pięknie zaprojektowanych układów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt