Test z lektury oto jest kasia

Pobierz

Ma kwadratową opaloną buzię, jest zawsze uśmiechnięta, jasne, żółte oczy i płaski nosek.Plik test Oto jest Kasia.doc na koncie użytkownika Anovia • folder OTO jest Kasia • Data dodania: 24 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Oto jest Kasia Bulmaca.. Kasia - charakterystyka postaci, "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników, którzy darzą ja ogromną sympatią.Kasia jest bardzo dobrą uczennicą, chwaloną i lubianą przez nauczycieli, ale .Ćwiczenia: OTO JEST KASIA.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Oto jest Kasia, poziom trudnyTest z lektury "Oto jest Kasia' M. Jaworczakowej Przykro nam ale twoja przeglądarka nie obsługuje javascriptu, obsługa javascriptu jest konieczna do rozwiązywania naszych testów.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Lektura "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa, test..

4.Test z lektury kl. III Oto jest Kasia.

Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Jak ma na imię starszy brat Kasi?. Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej.Test z lektury "Syzyfowe Prace" Test.. Autorem lektury "Oto jest Kasia" jest: Test Oto jest Kasia DRAFT.. Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Oto jest Kasia" zdobytych na lekcji.. Przybycie do klasy nowej koleżanki - Antolki.. Przedstawienie postaci Kasi.. Dlaczego mama Kasi zniknęła na kilka dni?Test ze znajomości lektury -Oto jest Kasia-Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" ID: 223826 Language: Polish School subject: Edukacja wczesnoszkolna Grade/level: klasa 2 Age: 7-10 Main content: Czytanie ze zrozumieniem Other contents: Add to my workbooks (2) Download file pdfHej kochani - odpowiadajcie na pytaniaOto jest Kasia ocena, kodowanie.pdf.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Oto jest Kasia Wisielec.Jak wygląda Kasia?. wg Weronika800w.. mpawlowska21.. Oto jest Kasia Porządkowanie.. Kiedy urodziła się Agnieszka Kasia czuła ( 2 odpowiedzi są poprawne) 7.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Test zawiera 17 pytań.. Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika.. Wojtek.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2..

Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".

Ma okrągłą rumianą buzię, trochę nadąsaną minę, ciemne, szarobure oczy i zadarty nosek.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Oto jest Kasia - skrócony plan wydarzeńTest ze znajomości lektury ,,Oto jest Kasia .. 8.Dlaczego Kasia dostała pierwszą dwójkę z polskiego.. oto jest kasia Odkryj karty.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00Rozpocznij test.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.oto jest Kasia.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. Oto jest Kasia Porządkowanie.. Szukaj.. oto jest kasia Odkryj karty.. test spelling test.jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia".. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3. pytanie 1 z 15.Quiz Oto jest Kasia "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #"oto jest kasia" 4102 x, 2016-11-20 20:07:07.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Wymień jedną koleżankęi Kasi:Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

2.Plan wydarzeń do lektury Oto jest Kasia.

Sprawdź się!. Played 0 .Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. wg Nataliabangtan.Oto jest Kasia.. Jarosław.. Kim był tata Antolki.Lista pytań z lektury Oto jest Kasia.. Mikołajek - test znajomości lektury.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Oto jest Kasia, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Jest schludnie ubrana, zawsze starannie uczesana, ale nie chce się uśmiechnąć na powitanie.. Jeśli jednak Twoja przeglądarka obsługuje javascript sprawdź czy nie została ona wyłączona w przeciwnym wypadu uaktualniij swoją przeglądarkę do .test.. Powiązane z testem.. Oto jest Kasia Krzyżówka.. wg Bartosz152.. Rozwiąż test.. Ten plan wydarzeń składa się z 27 elementów.. Jak nazywał się brat Kasi?. oto jest kasia Odkryj karty.. Wielki test z lektury "oto jest Kasia" .Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Inne tryby testu.. Oto jest Kasia Porządkowanie.. -----Test znajomości lektury,,Dzieci z Bullerbyn " .Pobierz: opis postaci z lektury oto jest kasia.pdf.. Antygona - test znajomości lektury.. wg Bartosz152.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Koleżanki Kasi to: a) Małgosia, Ewka, Antolka b) Ewka, Madzia, Basia c) Antolka, Madzia, Ewka 3.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Pytania i odpowiedzi do lektury Oto jest Kasia ( 46) Pytania i odpowiedzi do lektury Oto jest Kasia (..

Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.

wg Bartosz152.. wg Maksymilianshoppl.. Klasa 1 Klasa 2.Autorem książki,, Oto jest Kasia" jest: a) Astrid Lindgren b) Mira Jaworczakowa c) Maria Kownacka 2.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 9.Kasia okłamała dzieci, że była na przedstawieniu o .. 10.Co pani przyniosła do klasy i Kasia chciała mieć tam .Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt