Pisownia nie z różnymi częściami mowy wordwall

Pobierz

Pisownia "nie" z liczebnikiem Prawda czy fałsz.. Opis testu.. wg Rutynowskam.. "Nie" jest partykułą przeczącą, czyli nieodmienną częścią mowy.. -rzeczownikiem np. niebezpieczeństwo, -przymiotnikiem np. niebieski, -imiesłowami przymiotnikowymi, -przysłówkami utworzonymi od przymiotników.. Udostępnij Udostępnij wg Paniodpolskiego1.. Klasa 3 Polski.. Tagi #gramatyka #pisownianie Inne tryby testu.. Udostępnij Udostępnij wg Natkasiarz.. Klasa 6 Polski.. Część 1. wg Magdawitczak77.. Typ materiału: Scenariusz zajęćKewin Marchewa Pisownia nie z różnymi częściami mowy Partykułę nie piszemy łącznie z: Partykułę nie piszemy rozdzielnie?. Więcej.. Wykorzystaj materiały i ćwiczenia - linki poniżej.. Z innymi częściami mowy piszemy ją razem/łącznie albo oddzielnie/osobno.. pisownia wyrazów z "nie" Labirynt.. Z góry dziękuję za odpowiedź!. Klasa 3 Polski.. Warto przyswoić sobie kilka zasad, żeby nie popełniać błędów przy jej zapisie.IV - Pisownia ,,nie" z różnymi częściami mowy.. Wymagane logowanie .Pisownia NIE z różnymi częściami mowy Sortowanie według grup.. Wymagane logowanie .Pisownia "nie" - kl. 4 Sortowanie według grup.. Nie z częściami mowy Połącz w pary.. Edytuj elementy.. Klasa 8 Polski.. Pisownia nie z liczebnikami Prawda czy fałsz.. Tutaj postaram się jedynie przedstawić ogólny zarys tych reguł, co pozwoli na poprawny zapis partykuły nie w zdecydowanej większości przypadków..

Pisownia nie z różnymi częściami mowy Labirynt.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Pisownia "nie" z różnymi częściami mowy.. Pisownia ,,nie" z częściami mowy Sortowanie według grup.. Więcej.. Przypomnij sobie zasady pisowni "nie" z różnymi częściami mowy.. Nie z różnymi częściami mowy Sortowanie według grup.. wg Agnieszka13.. Test sprawdza znajomość teorii dotyczącej łącznej i rozłącznej pisowni nie z różnymi częściami mowy.. Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat.. Pisownia wyrazów z "rz".Klasa 7 Klasa 8 Polski Ortografia.. Polub.. Pisownia nie z czasownikami, przymiotnikamii przysłówkami Brakujące słowo.. Pisownia "nie" z różnymi częściami mowy.. wg Akitowska.. Pisownia NIE z różnymi częściami mowy - kl. 4 Sortowanie według grup.. wg Katarzyna14.. pisownia części mowy z przeczeniem "nie" Odkryj karty.. Odtwórz film, rozwiązuj zadania razem z nauczycielem i łatwo nadrób .Pisownia "nie-" z różnymi częściami mowy.. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.. Klasa 3 Klasa 4 Polski.Pisownia NIE z różnymi częściami mowy - Pisownia nie z różnymi częściami mowy - Pisownia NIE z różnymi częściami mowy - kl. 4Pisownia NIE z różnymi częściami mowy..

Pisownia "nie" z różnymi częściami mowy.

Pisownia nie z różnymi częściami mowy Prawda czy fałsz.. Polub.. Nauczę się i utrwalę wiadomości na temat pisowni "nie" z różnymi częściami mowy.. Klasa 4 Polski.. pisownia części mowy z przeczeniem "nie" Odkryj karty.. wg Joannastanecka2.Pisownia NIE z różnymi częściami mowy - kl. 4 Sortowanie według grup.. W razie problemów czy dalszych …Pisownia ,,nie" z różnymi częściami mowy.. wg Gmroczek.. Na pewno w 5. klasie wrócimy do tego tematu, więc się nie przejmujcie, że coś Wam nie wychodzi.Pisownia "nie" z poszczególnymi częściami mowy bywa problematyczna.. Osadź .. Poznasz zasady pisowni "nie" z różnymi częściami mowy oraz sprawdzisz swoją wiedzę dzięki ćwiczeniom kontrolnym.. Osadź.. Pisownia wyrazów z ,,nie" Sortowanie według grup.. Odtwórz film, rozwiązuj zadania razem z nauczycielem i łatwo nadrób zaległości.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Pisownia "nie-" z różnymi częściami mowy.. Zadanie na wtorek / środę.. Zasady pisowni nie z poszczególnymi częściami mowy są wyczerpująco opisane na s. 77-82 WSO.. Klasa 4.Proszę o wypisanie zasad pisowni nie z różnymi częściami mowy.. Rozwiąż test.. wg Paniodpolskiego1.. Klasa 8 Polski.. Całkiem nieźle Ci poszło.Temat 44..

0%Pisownia NIE z różnymi częściami mowy.

Pisownia "nie" z różnymi częściami mowy - klasa 7b Sortowanie według grup.. Poniżej krótka ściąga mówiąca o tym jak pisać z: rzeczownikami, przymiotnikami, czasownikami, liczebnikami, przysłówkami pochodzącymi od przymiotnika i niepochodzącymi od przymiotnika.Lekcja 1.. Pisownia nie z Klasa 6 Polski.. Edytuj elementy.. 0%Wysiłek z pewnością zaprocentuje.. Klasa 4 Polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt