Test z spotkanie nad morzem

Pobierz

Jak brzmiało pełne, prawdziwe imię Elzy?. Test z treści Jak nazywał się pies pani Ady?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Naleganie Danusi na samotny wyjazd nad morze.. Usposobienie: Danusia jest raczej samotniczką.. Spotkanie nad morzem.#Audiobook - #SPOTKANIE NAD #MORZEM - Jadwiga #KorczakowskaPełną wersję można pobrać na stronie: do książki drukowanej: .Lektura nadobowiązkowa- "Spotkanie nad morzem".. 8.Pobierz plik opis_morza_z_lektury_spotkanie_nad_morzem już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Wprowadź poprawki do streszczenia // odp.Test dla uczniow klasy IV-,,Spotkanie nad Morzem" Sprawdz czy dobrze pamietasz lekture ,,Spotkanie nad Morzem"Kolejny test z serii lektur.. Autorką książki jest Jadwiga Korczakowska.. Andersen - Brzydkie kaczątko .mp3.. Danusia nudzi się sama w domu.. 1.Danka Gawlik mieszka wraz z rodzicami w: a)Warszawie b)Krakowie c)Toruniu.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test z lektury dla klas IV ,,Spotkanie Nad Morzem"..

Spotkanie nad morzem.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. "Spotkanie nad morzem" to lektura sugerowana dla klasy 4.. Danusia spędza wakacje nad morzem u serdecznej przyjaciółki swej matki.. B.w góry.. Ukazała się w 1962 r., natomiast w 1994 r. została zekranizowana.. Quizy na temat spotkanie-nad-morzem znajduja sie powyzej.. A. nad morze.. a) Daria b) Danka, Danusia c) Dorota 2) Gdzie wyjechała dziewczynka?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. [PDF] Spotkanie nad morzem do pobrania: INSTRUKCJA JAK POBRAC EBOOK Czesc z racji tego, ze prowadzimy te strone za darmo jedyne.. Spotkanie z panią Adą, która kazała mówić do siebie: ciociu.. C. na kolonie.Lektura - "Spotkanie nad morzem" Kolejny test z serii lektur.. Radość uczenia.. Głównym jej zagadnieniem są przeżycia wewnętrzne Danusi - jednej z bohaterek oraz jej przemiana, która dokonuje się w niej na skutek kontaktu z chorą, niewidoma przyjaciółką - Elzą.Plik test spotkanie nad morzem z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika gregdelgoffe • Data dodania: 18 lip 2020Test dla klasy IV-V z wiązany z tekstem lektury "Spotkanie nad morzem" - podumowujący wiedzę na temat rzeczownika..

Test z treści Spotkanie nad morzem.

Danusia sama wyjeżdża na wakacje do pani Rudzkiej, gdyż: a. pragnęła spędzić wakacje bez rodziców, b. tata nie dostał urlopu, a mama będzie pilnowała remontu mieszkania, c. tylko ona została zaproszona.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Ćwiczenia: SPOTKANIE NAD MORZEM.. Przekonanie rodziców do wyjazdu.. Czy się nauczyła.. Tym razem to Spotkanie nad morzem.Przedstawienie i wygląd: ma około jedenastu lat, pochodzi z Torunia, nad morze przyjechała tylko na wakacje.. Pojawienie się starszej pani i Artura.. 3.Lub wypełnij Test sprawdzający znajomość lektury klasy IV szkoły podstawowej "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej.. a) z koleżanką b) sama c) z rodzicami 4) Jak nazywała się Pani, do której wyjechała .Test z książki "Spotkanie nad morzem".. 4) Jakim zwierzęciem jest Smok?Test z lektury "Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Danusia staje w obronie dziewczynki nękanej przez jakiegoś chłopca.. 1.Dokąd wyjechała Danusia w czasie wakacji..

Tym razem to Spotkanie nad morzem.

"Spotkanie nad morzem" (1962) opowiada o przyjaźni dwóch kilkunastoletnich dziewczynek.. Dlaczego Danka pojechała nad morze?. Podaj swoje imię:TEST ZE ZNAJOMOŚCI POWIEŚCI "SPOTKANIE NAD MORZEM " 1.. SPOTKANIE NAD MORZEM .doc.. 1) Jak ma na imię główna bohaterka?. Spotkianie nad morzem - test z lektury z odpowiedziami .docx.. W sennym, małym miasteczku nad jeziorem jest rodzinny pensjonat.Jest w nim Kim, która uciekła z Nowego Jorku, gdzie w jednej chwili straciła świetną pracę i narzeczonego.Jest też Bobby, utalentowany bejsbolista, który z lokalnej drużyny ma.. więcej >.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Spotkanie nad morzem - przetestuj swoją wiedzę.. Znajdziesz tutaj niezbedne informacje o autorce, charakterystyke postaci oraz szczegolowy plan wydarzen.22,99 zł.. 4) Jak nazywała się Pani, do której wyjechała Danka?. Tagi dla tego testu: humor, przyjaźń, podróże, opiekuńczość, morzeWitaj na stronie Quizz.pl..

sprawdzian z spotkanie nad morzem .pdf.

1.3) Z kim miała wyjechać Danusia?. Po przebytej anginie była jeszcze nieco osłabiona.. Z jakiego miasta pochodziła Danusia?. Pobierz (doc, 38,5 KB)Inne pliki do pobrania z tego chomika.. a) w góry b) nad jezioro c) nad morze 3) Z kim miała wyjechać Danusia?. Podróż pociągiem nad morze.. Tagi dla tego testu: i danusia klasa czwarta lektura elza.. Jak Wojtek został strażakiem - test .doc.. 3.Pani Ada Rudzka jest z zawodu: a)dziennikarką b)stomatologiem c)pisarkąTest z lektury "Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej.. Spotkanie nad morzem.. Andersen - Calineczka .mp3.Plik sprawdzian z spotkanie nad morzem.pdf na koncie użytkownika agarebeszko • Data dodania: 18 lut 20151.. Wymień trzy zabawy dziewczynek.. 2.Mama Danki ma na imię: a)Irena b)Katarzyna c)Teresa.. Jacy goście przebywali w Pisance?. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie1) Główną bohaterką książki "Spotkanie nad morzem" jest: 2) Kim jest Bunia?. 3) Gdzie znajduje się dom pani Ady?. Opaliła się, nabrała zdrowej cery i żywotności.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury "Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej.Powieść Jadwigi Korczakowskiej pt. "Spotkanie nad morzem" jest jedną z najpopularniejszych książek w dorobku pisarki.. Test wiedzy o książce "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej.. Kto wychowywał Elzę?. Doktor Rudzka nie ma własnych dzieci, więc jej gość nie ma się z kim bawić i nudzi się na wsi.mp3 mozna kupic juz za 14,95 pln, a w formie ebooka juz za 12,90.Test z lektury dla klas IV ,,Spotkanie Nad Morzem.. Pani Rudzka jest: a. ekspedientką, b. stomatologiem, c. nauczycielką..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt