Test z angielskiego członkowie rodziny

Pobierz

Mamy ćwiczenia, fiszki i zapis wymowy, zapamiętasz rodzinę.. Na początek krótki dialog, w którym zapytamy po angielsku o najbliższą rodzinę .. Potem mamy rodzinę nabytą przez małżeństwo (pierwsze, drugie, trzecie…) albo przez adopcję:Portal językowy z archiwum testów z angielskiego, zasobami edukacyjnymi dla uczących się języka na różnych stopniach zaawansowania.. Na odgadnięcie wszystkich wyrażeń uczeń ma ograniczoną ilość prób!. Członkowie rodziny po angielsku (family members)Członkowie rodziny po angielsku.. I tak, macie rację, chciałam tam wpisać kota, ale potem uznałam, że to głupie, bo przestaniecie mnie traktować poważnie.. Nauka języka angielskiego online za darmo z kursem rozmówek HelloCzłonkowie rodziny po angielsku Poznaj lub powtórz razem z nami angielskie słownictwo związane z rodziną.. Autor: JULIA CIAZEWSKA .Twój wynik: 100% Znakomicie!. Zawiera powtórkę najważ-niejszych słówek i zwrotów z leksyki angielskiej wraz z ćwiczeniami, dzięki którym każdy uczeń będzie mógł sprawdzić, jaki jest faktyczny stan jego wiedzy na finiszu podstawówki.. Widać, że ten quiz był dla Ciebie prosty.Quiz angielski - członkowie rodziny.. Słówka z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.Członkowie najbliższej rodziny.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Tak pięknie ozdobione paluszki możemy wykorzystać podczas śpiewania poznanej już piosenki The Family Finger..

Utrwalenie nazw członków rodziny.

Aby wydrukować pożądaną kartę pracy kliknij na link miniatury, a na docelowej stronie, która się otworzy kliknij ikonę drukarki lub polecenie "Print".Rodzina, członkowie rodziny (49) Zawody (175) Angielskie imiona męskie (101) Koty, rasy kotów (26) Psy, rasy psów (58) Angielskie imiona żeńskie (238) Pogoda (49) Kosmetyki i akcesoria kosmetyczne (58) Pory roku (9) Pory dnia (11) Przedmioty osobistego użytku (36) Dyscypliny sportowe (78) Miejsca (162) Ptaki (139) Matematyka, terminy .Jak Ci idzie nauka języka angielskiego?. Przetłumacz na język angielski podane słowa związane z rodziną i życiem towarzyskim.. Zobacz naszą infografikę i dowiedz się, jak po angielsku nazywają się poszczególni członkowie rodziny: ojciec, matka, rodzice dziecko, syn,…Blog o języku angielskim pełen porad dotyczących motywacji, metod nauki oraz gotowych materiałów do samodzielnego ćwiczenia gramatyki i słówek.. Wszystko podane w wygodnej, ciekawej i estetycznej formie!. Test ze słówek .Więcej niż egzaminy.. Słówka w grze: mother, father, brother, sister, grandmother, grandfather.Członkowie rodziny po angielsku ćwiczenia..

Strona: Członkowie rodziny test.

Komentarze (0):Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Rodzina i życie towarzyskie - słówka cz. 1.. Test dla szkoły podstawowej .. A wszystko po to, abyście uwierzyli, że każdy, ale to absolutnie KAŻDY jest w stanie nauczyć się angielskiego!Paluszkowa rodzina; Rozdajemy dzieciom kolorowe pisaki i prosimy aby na każdym palcu namalowały jednego członka rodziny.. Lekcja 14.Rodzina, członkowie rodziny po angielsku (zdjęcia i wymowa) - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Test rozwiązano 8645 razy.. Uczeń ćwiczy słownictwo z tego kręgu.. Nawet przyszywanych.. Podacie mi po angielsku wszystkich członków rodziny, jak się pisze po angielsku.. Sprawdź swój poziom, rozwiązując test składający się z 40 pytań.. Tym razem mamy dla Was słówka związane z rodziną, a mianowicie członkowie rodziny.. Wszystkich powinno być po równo (np. 5 mam, 5 tatusiów itd.. Przydatne wyrażenia związane z rodziną.Karty pracy - język angielski .. mają na celu jedynie wskazać jaka strona znajduje się pod linkiem do strony Internetowej z kartą pracy.. Uczeń na podstawie eliminacji liter odgaduje nazwy członków rodziny w języku angielskim..

Dobra, to zacznijmy od najbliższej rodziny.

Przebieg zabawy: każdemu dziecku wręczamy karteczkę z obrazkiem lub nazwą członka rodziny, nikt nie pokazuje swojej kartki kolegom.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Wszyscy wiemy, jak w języku polskim określamy stopnie pokrewieństwa, lecz znajomość ich odpowiedników w języku angielskim bywa niejasna.. Wpisz odpowiednie słówko.W dzisiejszej lekcji zajmiemy się nazwamia członków rodziny w języku angielskim oraz podamy kilka przykładowych zdań pokazujących prawidłowe użycie nowo poznanych słów.. Zabawy przy piosence Three bears; Piosenkę tę polecam wykorzystać w pracy zarówno z młodszymi dziećmi jak i starszakami.Rodzina po angielsku: czyli członkowie rodziny: dzieci, rodzice, wujkowie, dziadkowie.. Cambridge English Qualifications to o wiele więcej niż tylko testy i egzaminy z języka angielskiego.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Rodzina - słownictwo; Rodzina - słownictwo, test z języka angielskiego Członkowie rodziny w języku angielskim.. Średni wynik: 87,52 %.Język angielski dla dzieci - temat: Rodzina.. Dział: Język angielski.. W tym artykule dowiecie się, jak brzmią nazwy poszczególnych członków rodziny w języku angielskim.. Znakomicie wiesz, jak nazywają się członkowie rodziny po angielsku..

Bezpłatna nauka języka angielskiego online.

Słownictwo to książka przeznaczona dla uczniów kończących szkołę podstawową.. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie.Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 1621 razy Średnia ocena:Witajcie :)Zapraszam na kolejny odcinek nauki języka angielskiego.. Poziom: Beginner.. Jeśli nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie, pomiń je.Angielski, członkowie rodziny.. Język angielski dla początkujących.. Strona oferuje przygotowanie do matury z angielskiego, FCE, CAE, ćwiczenia, testy i gramatykę angielskąCzłonkowie rodziny i ich nazwy po angielsku z wymową, nie tylko podstawy.. Do wyboru masz 3 odpowiedzi, z czego tylko 1 jest poprawna.. Dlaczego?. ).Rodzina to najbliżsi nam ludzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt