Quiz opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa same quizy

Pobierz

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Opowieści z Narnii.. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. a year ago.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. "Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.Opowieści z Narnii.. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Opowieści z Narnii Quiz - Test.. by krolka73Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Legenda o świętym Aleksym.77% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Recenzja Opowieści z Narnii; 78% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 79% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Opowieści z Narnii.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Lew, czarownica i stara szafa"..

Zrób test online i sprawdź!Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.

1) Kto jest autorem książki pt. ,,Opowieści z Narnii'' a) C.S Lewis b) Jan Brzechwa c) Hans Christian Andersen 2) Kiedy rozgrywa się akcja opowieści a) Po drugiej wojnie światowej b) Podczas pierwszej wojny światowej c) Podczas drugiej wojny światowej 3) Co Łucja zauważyła w szafie?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Lektura w klasie 5.. 91% average accuracy.Opowieści z Narni Lew,czarownica i stara szafa - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPreview this quiz on Quizizz.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. 1) Gdzie prowadziła stara szafa?. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Rozpocznij test.C.S.. a) Plażę b .. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - sprawdź swoją wiedzę!. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. Lew, Czarownica i stara szafa.. Lew, Czarownica i stara szafa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby..

Lew, czarownica i stara szafa DRAFT.

a) Łucja b) Edmund c) Zuzanna 3) Kim był Tumnus?Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Dlaczego rodzice wysłali dzieci z Londynu na wieś?. Część 1.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. 69% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. c) po zakończeniu II wojny światowej.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. ZAPISZ SIĘ!. Lew, Czarownica i Stara Szafa" Lewis, "Opowieści z Narnii" - quizy i testy z lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Czy przejdziesz trudny quiz z "Opowieści z Narni.. quizme-192db.kxcdn.com Jak dobrze znasz książkę rozpoczynającą cykl "Opowieści z Narnii"?Opowieści z Narnii.. Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Lew Czarownica i Stara Szafa | sameQuizy.. a) nigdzie b) U .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. d) w bliżej nieokreślonym czasie..

0%Lew, Czarownica i stara szafa - Test.

1) Czwórka bohaterów to: a) kuzynostwo b) rodzeństwo c) dzieci z jednej klasy 2) Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i przez nią trafiło do Narnii?. Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. Najnowsze quizy w dziale: Opowieści z NarniiOpowieści z Narnii.. Czy przejdziesz trudny quiz z "Opowieści z Narni.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Lew, czarownica i stara szafa".Opowieści z Narnii - quiz - Teleturniej.. Tagi dla tego testu: humorekC.S.. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Opowieści z Narnii.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Lew,czarownica i stara szafa"?. Lew, Czarownica i stara szafa".. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. Sprawdź się!. Lew, czarownica i stara szafa Quiz - Quizizz.. Test wiedzy na temat powieści "Lew, czarownica i stara szafa".Lew, Czarownica i stara szafa.. ewakurowska_65523test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaLatarnik test z treści..

10 hours ago ...Lew, Czarownica i stara szafa" Quiz - Quizizz.

"Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lew, czarownica i stara szafa DRAFT.. jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Sprawdź, ile pamiętasz!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt