Test wiedzy w pustyni i w puszczy

Pobierz

Znasz te książkę jak własną kieszeń!Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) Zdrowie (12) Zwierzęta (1008) .. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Aż 80 proc. z was myli się w 2. pytaniu.. Głównym motywem jest wędrówka dwójki dzieci - Stasia i Nel - przez afrykański kontynent, najpierw przez pustynię, a potem puszczę.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. test znajomości lektur W Pustyni i W Puszczy x-D 2010-02-22 15:48:21; Co powinnam wiedzieć /umieć na test na kartę rowerową?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Rozwiaż quiz, sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Liczba wyników dla zapytania 'wpustyni i w puszczy test wiedzy': 10000+ Szlak wędrówki Stasia i Nel.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTrudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

W pustyni i w puszczy.

Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczywiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Podczas tej niebezpiecznej podróży bohaterów spotyka wiele ciekawych, ale i bardzo niebezpiecznych przygód.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .Test Piesn o Rolandzie 1 Test Medaliony - Zofia Nałkowska 2 Test Chłopi Władysław Reymont 1 Test Dziady część 3 - Adam Mickiewicz 1 Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 2 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 4 Test Mitologia - Jan Parandowski 4 Test Antygona - Sofokles 4 Test Inny świat - Gustaw Herling-Grudziński 4Quiz W pustyni i w puszczy.. W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż test!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

W pustynii i w puszczy.

Question 1W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test z wiedzy o lekturze ,,W pustyni i w puszczy '' 2015-01-25 19:31:23; Mam jutro test piątoklasisty.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. 10 punktów do zdobycia!. W pustyni i w puszczy Test dotyczący lektury piątoklasisty W Pustyni i w Puszczy.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. 2010-05-11 16:05:08Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Życzę miłego rozwiązywania.. Zawiera 16 pytań.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyPytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Szukaj.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Test: Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: a) "Krzyżacy" .This quiz is incomplete!.

...Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Rysunek z opisami.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Sprawdź, czy poradzisz sobie w lesieTest z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. - W pustyni i w puszczy - test - W PUSTYNI I W PUSZCZY - TEST - W pustyni i w puszczy - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" .. Wpustyni i w puszczy test wiedzy.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Powinnam się bać?. Co upewni Cię, że to ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt