Testy o lekturze dynastia miziołków

Pobierz

Gdzie mieszkała rodzina Miziołków?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Udostępnij.. Czas akcji: a. jest określony dniem i miesiącem b. to odległa przyszłość c. to XIX w.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Gdzie mieszkała rodzina Miziołków?. Miziołek - narrator powieści, autor listów i pamiętnika.. Kto jest najlepszym przyjacielem Franklina?Ćwiczenia: DYNASTIA MIZIOŁKÓW.. Szukaj.. Mama Miziołka go nie znosi i bezustannie na niego narzeka.znajomosci lektury 1.. 1.Bohaterowie "Dynastii Miziołków".. Skomentuj.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. 4 lata temu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dynastia MiziołkówTest wiedzy ogólnej po lekturze dynastia Miziołków.. Kocha swoich rodziców, choć czasem nie wyraża się o nich z uznaniem.. Dynastia Miziołków - list - sprawdzenie rozumienia czytanego tekstu.. Jak dobrze znasz lekturę Dynastia Miziołków?. "Dynastia Miziołków" to lektura sugerowana dla klasy 4.. Dodaj do ulubionych.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Dynastia miziołków 2013-01-04 21:50:42 10 pytań dotyczących treść lektury ,,tajemniczy ogród 2010-10-20 16:03:49 10 pytań dotyczących treść lektury ,,tajemniczy ogróg 2010-10-20 15:49:12Test z lektury dynastia miziołków samequizy Test o lekturze..

Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.

Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Dynastia Miziołków - test wiedzy.. Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.. 1) Jak nazywa się autor "Dynastii Miziołków"?. Główny bohater ma poczucie humoru, pisząc używa zabawnych zwrotów i określeń.. wg Aponiewozik.. .przygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDynastia Miziołków - quiz.. Paulciak 3 lata temu.. List od Mamiszona - Poprawiamy interpunkcję.. 5 Obserwuj autora.. 1.Moim zdaniem książka "Dynastia Miziołków" jest zabawna i wesoła.. Klasa 4 Lektura Szkolna Polski Szkoła ninocoma.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Dynastia Miziołków, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Udostępnij.. 12 Obserwuj autora.. 5 Obserwuj autora.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!. Aleksandra_Szalik 5 lat temu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dynastia Miziołków, poziom trudnyPytania i odpowiedzi do lektury Dynastia Miziołków ( 69) Pytania i odpowiedzi do lektury Dynastia Miziołków (.. W rodzinie Miziołków dzieje sie coś nowego każdego dnia.Dynastia Miziołków to powie .. Miziołek chętnie przychodzi do kolegi w porze obiadu, gdyż jego tata doskonale gotuje - czego nie można powiedzieć o mamie Miziołka..

Rozwiąż test!Co wiesz o lekturze "Dynastia Miziołków"??

Gdzie mieszkała rodzina Miziołków?. Quizy Os. .. Dynastia Miziołków.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 5 Obserwuj autora.. 13.Test z lektury "Dynastia Miziołków" (nowe wydanie) Super!. 3 Obserwuj autora.. Dynastia Miziołków.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 1.Autorem Dynastii Miziołków jest: a. Jan Brzechwa b. Joanna Olech c. Alfred Szklarski d. Joanna Kulmowa 2.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Na początku przedstawia swych rodziców - Mamiszona, który wciąż zachowuje się jak nastolatka i Papiszona, którego pasją jest technika .Pobierz plik test_z_lektury_kłamczucha już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Udostępnij.. Dynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury Teleturniej.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. 2.Dynastia Miziołków.. Książka opowiada o jego życiu i o jego problemach z jego dwiema młodszymi siostrami.. Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.. Paulciak 3 lata temu.. Część 1.. Dodaj do ulubionych.. 1.Dynastia Miziołków - zdania Koło fortuny..

Klasa 6.Test z lektury dynastia miziołków samequizy Test o lekturze.

0.Rozpocznij test.. Miziołek i jego rodzina: Mamiszon, Papiszon i siostry!. Warszawa.. a) Jan Brzechwa b) Joanna Chmielewska c) Joanna Olech d) Marcin Kozieł 2) "Dynastia Miziołków" ma formę: a) opowiadania b) baśni c) legendy d) pamiętnika 3) Miziołek mieszka: a) w Opolu b) w Krakowie c) we Wrocławiu d) w Warszawie 4) Przyjaciele Miziołka to .test który sprawdzi twoją wiedze o lektórze.. Dodaj do ulubionych.. Dynastia Miziołków.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Najbardziej kompletny test z lektury Dynastia Miziołków jaki znajdziesz w sieci.. Warto go zrobić przed kartkówką z lektury dla powtórzenia wiadomości.Dynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury - Teleturniej.. Skąd wzięło się słowo Miziołek?. Dynastia Miziolkow ma forme: a. opowiadan b. powiesci c. pamietnika d. basni 3.Dowiedz sie co pamietasz z lektury "Dynastia.. Paulciak 3 lata temu.. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Jedenastolatek, który z własnej perspektywy opisuje swój dom i szkolne perypetie.. Gdzie mieszkała rodzina Miziołków?. Nieustannie poszukuje nowych rozwiazan i staram sie podazac z duchem czasu, choc to wcale nielatwe.. 1) Szczur Fify zachorował, ponieważ a) zjadł za dużo petów z popielniczki b) był za długo na diecie c) zjadł niedopałek cygara po wujku 2) Miziołek miał a) starszą i młodszą siostrę b) dwie młodsze siostry c) brata i siostrę 3) Jak nazywał się szczur Miziołka .Dynastia Miziołków - Test..

Mamiszon - mama Miziołka.Test z lektury dynastia miziołków samequizy Test o lekturze.

Udostępnij.. Dynastia Miziołków ma formę: a. opowiadań b. powieści c. pamiętnika d. baśni 3.. Paulciak 3 lata temu.. Udostępnij.. Warszawa.. Część 2.. Udostępnij.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. ZAPISZ SIĘ!. Jak nazywa się ulubiony pluszowy piesek Franklina?. 3 Obserwuj autora.. Sprawdź swoją wiedzę.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .imię i nazwisko ,,Dynastia Miziołków"- sprawdzian z lektury Zaznacz ,,X" przy prawidłowej odpowiedzi.. Dynastia Miziołków.. Dodaj do ulubionych.. 1.Zobacz quiz: "Dynastia Miziołków".. Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.. Jednym z powodów scysji w domu bohatera jest jego zwierzątko - szczur o wdzięcznym imieniu Ogryzek.. Warszawa.. test który sprawdzi twoją wiedze o lektórze.. 3 Obserwuj autora.. Kto napisal bajke "Trzy male.Dynastia Miziołków - streszczenie szczegółowe, Dziennik Miziołka Narratorem powieści jest Miziołek - jedenastoletni chłopak, który swe przezwisko otrzymał, gdy w dzieciństwie w wyliczance zamiast "fiołek" powiedział "miziołek".. 3 Obserwuj autora.. Dodaj do ulubionych.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Autorką książki jest Joanna Olech.. Ile lat miał Mizioł.. Część 3.. Warszawa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt