Opisz jak spędziłeś ostatni weekend

Pobierz

Mój pokój ma 30m2.. Obiady były przepyszne.. Jedzenie robiliśmy sobie sami, była tam kuchnia i można było zawsze jej używac.Opisz: • miejsca, które najbardziej lubisz w swojej okolicy • jak spędziłeś/aś ostatni weekend • środki transportu, z których korzystasz i ich wpływ na środowisko • gdzie chciałbyś/abyś mieszkać w przyszłości.. Adam Mickiewicz Albert Camus egzystencjalizm miłość Moja utopia opowiadanie autorskie szczęście Szkoła utopia wakacje.. Po obiedzie udawał się na zakupy i chodząc po sklepach około 3 godziny, wybierając koszule.Jak spędziłeś minione wakacje?. Za najlepszą propozycje dam najj.. PS.Po polsku: Wakacje spędziłam nad mrzem.. Napisz e-mail po POLSKU na około 90 słów.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. wspomnij o pobycie w górach i nad morzem ( kogo poznałeś i co widziałeś) c).. Wiosenna pogoda i słońce na pewno dodały mi dobrego humoru.. Napisz e-mail po POLSKU na około 90 słów.. Codziennie pod wieczór biegałam na plaży.. Oglądałam przeróżne statki.. [16 marks]Opisz w 10 zdaniach jak spędziłaś weekend majowy .. Nie można udzielać odpowiedzi.. Naprawdę super!. W tamtym roku poleciałeś na tydzień do Nowego Jorku.. Opalałam się na piaszczystej plaży.. W dzień grałam w siatkówkę z moją rodziną.Muminkowata30.. 90.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy: ()..

jak spędziłeś ostatni weekend wakacji d).

Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. « dnia: Lipiec 30, 2008, 12:25:19 pm ».. Nocowaliśmy w czwórkę w hotelu.. Napisz e-mail po.. I drank milk.Opisz: • miejsca, które najbardziej lubisz w swojej okolicy • jak spędziłeś/aś ostatni weekend • środki transportu, z których korzystasz i ich wpływ na środowisko • gdzie chciałbyś/abyś mieszkać w przyszłości.. Temat przeniesiony do archiwum.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Then I take a bath and I get dressed and eat breakfast.Jak spędziłeś swoje wakacje.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Codziennie spacerowaliśmy po Molo.. na około .. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Zadanie jak spedziles weekend .. Anglojęzyczny kolega pyta cie jak spedziles weekend.. Jadałam w pobliskiej budce.. Dodał, że chciał jak najszybciej wrócić do pracy..

Jak spędziłeś ten czas?

poinformuj jakie pamiątki i wrażenia masz z wakacji To wszystko ma być w czasie przeszłymOpisz: • miejsca, które najbardziej lubisz w swojej okolicy • jak spędziłeś/aś ostatni weekend • środki transportu, z których korzystasz i ich wpływ na środowisko • gdzie chciałbyś/abyś mieszkać w przyszłości.. [16 marks]41-letni Nick Cannon ze łzami w oczach przyznał, że trzymał ostatni raz syna na rękach w ten weekend.. Opisz ją.. Mieszkaliśmy w namiotach.. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. Poniżej umieszczam przykładowe zdania do opisu wakacji.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.. Przyznał, że w ten sposób radzi sobie z bólem.Opis pokoju po niemiecku.. W drugim tygodniu .Opisz: • miejsca, które najbardziej lubisz w swojej okolicy • jak spędziłeś/aś ostatni weekend • środki transportu, z których korzystasz i ich wpływ na środowisko • gdzie chciałbyś/abyś mieszkać w przyszłości.. I like suborning on the hat sand.- napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.wakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam wakacje..

Napisz e-mail poOpis weekendu po niemiecku.

Ja byłem, razem z moimi przyjaciółmi 3 dni w Paryżu.. Then we went to the wood.John ( Po polsku) Cześc Martin, jak spędziłeś swoje wakacje?. poleca 85 %.. Pojechaliśmy do Francji autobusem, trwało to długo (25 godzin w autobusie) ale było tanio.. Jak poznali się Twoi rodzice?. Przed obiadem poszłem do przyjaciół.. Dann komme ich nach Hause zuruck.Wypracowanie pt.: `Jak spędziłam wakacje?` Jak to zazwyczaj w sQl , na pierwszej lekcji zadają nam takie wypracowanie , a ja nie zbyt dobrze pisze wypracowanka , więc nie pogradze pomocą :p Początek i koniec wiem jak napisać ale z rozwinięciem to mam problem!. Kąpałam się w morzu.. Opisz swoje wrażenia.. Dzień spędziłam bardzo miło.. Wstałem bardzo wcześnie w sobotę i jadłem kanapkę z szynką i piłem herbatę.. Pogoda była świetna, jedzenie dobre.. Wakacje spędziłam bardzo miło.. Język polski.Moje wakacje Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu.Pierwszy raz widziałam prawdziwe foki.W drodze na Hel zatrzymalismy się w Jastarni,Ktora jest znanym .Napisz list do kolegi/ koleżanki z Niemiec na temat swoich wakacji: a)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt