Przeczytaj tekst i zdania następnie zakreśl właściwe odpowiedzi

Pobierz

Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 2 punkty.. Uzupełnij luki (9.1. zdaniami (A - D) tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wybierz właściwe odpowiedzi spośród podanych.Przeczytaj teksty 1-4 i odpowiedz na pytania.. Zeszyt ćwiczeń p.. Przedstawiona treść zadania jest tylko fragmentem (cytatem) całej treści zamieszczonej w podręczniku lub zbiorze zadań.Przeczytaj dwa teksty na temat pszczół.. Następnie uzupełniają zdania o sobie i ilustrują je rysunkiem.. They usually describe animals _____ small ears and long tails - like giant cats.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Zakreśl literę A, B lub C.. 2 Przeczytaj tekst po raz kolejny.. 1 Na słońcu zachodzą burzliwe procesy, więc naukowcy nazywają je kapryśną gwiazdą.. Ojczyzna nasza znalazła się nad .Lesson 2: 2 Uczniowie zakreślają w dymkach właściwe słowa zgodnie z rysunkami.. -Bądz bardzo miły dla Ludeczki-powiedziała mama.-To czarująca dziewczynka i chciałabym, żebyś jej pokazał,że jesteś dobrze wychowany.. 5 maja 2021 14:40 Wypracowania.. II.Przeczytaj tekst i pytania.. 10.1.Proszę o pomoc plissss.. Niech jeden z utworów Wisławy Szymborskiej lub Czesława Miłosza zaimspiruja cie do pisania opowiadania .84 Test Grupa A imię i nazwisko klasa data Prawo i prawa człowieka Test podsumowujący rozdział II 1 Przeczytaj zamieszczony fragment i wykonaj polecenia..

3 Przeczytaj tekst i zaznacz właściwe dokończenie zdania.

Kate, the Duchess of Cambridge, .. • Tylko jedna z podanych odpowiedzi pasuje do zdania w dymku - zdecyduj, która to odpowiedź.Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie dokończ zdania.. Przeczytaj podany tekst.Zmień ustnie,tam gdzie to możliwe,zdania rozkazujące na oznajmujące.Następnie wybierz właściwe dokończenie zdania.. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej.. Następnie narysuj i napisz.. Dobierz brakujące zdania (A-E) tak, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Tekst źródłowy W sercu przeklętego króla [Władysława] zwyciężyła pokusa szatana, czyniąc go zbyt ufnym [w swe siły].. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst i zdania (1-6) Następnie zakreśl właściwe odpowiedzi :T (True) lub F (False) Za każde popra…Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj tekst i zakreśl odpowiednie wyrazy karlikromanowski7 karlikromanowski7 05.11.2019Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie dokończ zdania.. Nowa Era Rozwiązanie zadania: zad.. Oto ten tekst: 24 kwietnia 2004 roku świat dowiedział się,że piętnastoletni chłopiec z Gdańska,Jaś Mela,wraz z polskim polarnikiem Markiem Kamińskim dotarł na Biegun Północny.Jaś jest najmłodszym na świecie zdobywcą .Przeczytaj tekst.Na jego podstawie zredaguj dwa zdania współrzędnie złożone .. Zakreśl właściwe wyrazy..

Podkreśl właściwe odpowiedzi.

Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Następnie powiedz do których postaci pasują.. Przyjaciółka mamy przyszła ze swoją córeczką o czwartej.Przeczytaj informacje o Norwegii Opisz pogodę w tym kraju Wzorując się na tekstach z ćwiczenia drugiego.. Pies szarpnął smycz, a ta odpięła się od obroży.. Tekst źródłowy: Obywatelki i obywatele Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej!. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D. Zakreśl literę A, B lub C.. W pewnej chwili zza bloku Dawida, kolegi Jacka, wybiegł kot.. Następnie pokoloruj strój Minie zgodnie z opisem.Przeczytaj tekst i wybierz właściwe odpowiedzi (a,b lub c)?. Ćw 3/84 w diagramie znajdź wyrazy z ramki na górze.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. He She We It TheyI 2 Uzupełnij tekst, używając wyrazów z ramki.. zakryj go i zapisz w zeszycie 3 .Zakreśl właściwe słowa w tekście.. Exam spot Przeczytaj tekst .Dobieranie zdań do poleceń 4 Przeczytaj poniższe polecenia (1-5).. Art Geography History Maths Music PEPrzeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 10.1.Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. 2 Obserwacje są prowadzone od 170 lat, ale trwają do dzisiaj.. Jacek wyszedł we wtorek po południu na wiosenny spacer ze swoim psem Koralem..

Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.

Jedno zdanie podane zostało dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Przyporządkuj każdemu z nich właściwe zdanie angielskie (a-f).. 1 strona 51.. Obrazki pokoloruj.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Przeczytaj poniższe napisy informacyjne, a następnie wybierz właściwe zakończenia zdań.. Ex 12 - Pokoloruj jedną z postaci z ćwiczenia 11, następnie uzupełnij pytania i odpowiedz .Przeczytaj tekst obok które z podanych odpowiedzi a little.. Przeczytaj tekst i wpisz nazwę opisanego w nim zawody następnie zdecyduj czy poniższe zdania są prawdziwe czy fałszywe Answer.. Question from @Aniawinia - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Uwaga!. Ćw 4/84 - wstaw kolory przy częściach garderoby Minie z ramki na górze.. Zakreśl wyraz w kółko i połącz z odpowiednim obrazkiem.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Zakreśl właściwe formy czasowników .. Question from @Milena4441 - Gimnazjum - Język angielski.. W każdym zdaniu Znajdź jeden niepasujący wyraz i zastąp go wyrazem z ramki Answer.. Zwracam się dziś do Was jako żołnierz i jako szef rządu polskiego.. Sławomir Mrożek PÓŁPANCERZE PRAKTYCZNE Jestem starym subiektem1 i widziałem w swoim życiu wiele towarów niechodliwych, ale .. Uzupełnij zdanie.. to be 1 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki..

It It I We He SheI 4 Zakreśl właściwe wyrazy.

Zakreśl właściwe wyrazy Następnie połącz pytania z odpowiedziami Answer .Przeczytaj zdania i wstaw nr chmurki obok obrazka dziecka, które ta chmurka opisuje.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. CD 1.10 Posłuchaj i napisz.. W zarozumiałości swej (.). sądził, że wojska [tureckie] on jedenI Przeczytaj tekst i zakreśl właściwe odpowiedzi.. Jedno ze zdań nie pasuje do żadnego polecenia.. Uwaga!6 Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.GA-P1 Strona 9 z 9 Zadanie 10.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę: A, B albo C. Uwaga.y!. Ex 11 - Posłuchaj CD 1.52 NEA_Pol_L2_Tk1_52.mp3 i postaw √ obok tych postaci, których opis jest zgodny z obrazkiem.. Wpisz w każdą lukę (13.1 - 13.4) literę którą oznaczono brakujące zdanie.. Deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych, 4 lipca 1776 r.Ex 13 - Popatrz na teksty i przeczytaj je na głos.. Nie pomogły nawoływania.Przeczytaj podany tekst,a następnie odpowiedz na zamieszczone pod nim pytania,używając zdań złożonych z podrzędnym orzecznikowym.Pamiętaj o przecinkach.. Popatrz i zakreśl.. Potem posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź .. 7 Przeczytaj uważnie tekst.. Oczywiście Jacek pobiegł za psem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt