Pytania i odpowiedzi do lektury kajko i kokosz

Pobierz

Urządzili ją mieszkańcy grodu, aby uczcić zwycięstwo nad zbójcerzami.. Szkoła - zapytaj eksperta (1192) Szkoła - zapytaj eksperta (1192) Wszystkie (1192) Język angielski (746) Język .Kajko i Kokosz - Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Moi drodzy, poniżej znajduje się test sprawdzający znajomość lektury.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Szkoła latania - test wiedzy.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Test na następnej stronie!. Udostępnij.. Przewiń.TEST.. Praca z tekstem - uczniowie otwierają komiksy na stronie 3, na której zaczyna się historia,Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Łamignat z kolei co chwila dopowiadał swoje "lelum, polelum".. Proszę, abyście wypełnili go samodzielnie i uczciwie - bez pomocy innych osób.. Napad zbójcerzy na Mirmiła i towarzyszy4.. fot. Kadry z komiksu "Kajko i Kokosz.. Pytania .. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Kajko i Kokosz-Szkoła Latania..

Test wiedzy z lektury.

Podaj swoje imię:PYTANIA: Jak brzmiało imię żony Mirmiła?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Nie musisz ich przepisywać.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Jeśli pomysł Ci się spodobał, masz pytania, wykorzystałeś /-aś go swojej pracy, zostaw wiadomość w komentarzu.. Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. 1) Jaga byłaDarmowy quiz: "Kajko i Kokosz.. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?Szkolnastrona.plKajko i Kokosz test wiedzy.. pytanie 1 z 14.. Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka // odp.. Szkoła latania".. Komizm sytuacyjny: Pojawią się wcale nierzadko odniesienia do współczesności.. Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z .opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotle i na niej latali.Poniżej zamieszczam notatkę do lektury "Kajko i Kokosz..

Brakuje odpowiedzi.

Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napiszcie opis kajka z lektury kajko i kokosz szkoła latania plis potrzebuje na poniedziałek.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szkoła latania" to lektura sugerowana dla klasy 4-6.. Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania ( 20) Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (.. Jak miała na imię żona Łamignata?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Darmowy quiz: Test z Lektury Kajko i Kokosz.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" 1.. Test z lektury Kajko i Kokosz, Janusz Christa.Temat: Sprawdzenie znajomości lektury "Kajko i Kokosz.. Część napastników przypuszcza atak na dwór Mirmiła.. Uczniowie uzupełniają luki brakującymi głoskami: rz,ż,ó,u,ch,h.. Powrót Mirmiła, Kajko i Kokosza z polowania3.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. ", a Kajko dopowiada: "ale mnie zdzielił…".. Rozkaz Kasztelana zbójcerze traktują jak zaproszenie.. Wracali nim do domu Kajko, Kokosz i Mirmił ze Szkoły Latania.. świnią.. 3 lata temu.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę..

Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.1.

Przeczytaj.. Szkoła latania".. Część 3.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko.. Szkoła latania" - Test z Lektury w kategorii Szkoła podstawowaKajko i Kokosz.. Szkoła latania" CHRISTA / EGMONT POLSKA 2020.Kajko i Kokosz.. Część 2.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamietales z lektury Kajko i Kokosz szkola latania.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Kolejność zdarzeń - Łamigłówka z hasłem // odp.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Część 1.. 3 Obserwuj autora.. Powrót kasztelana do Mirmiłowa Więcej »"Kajko i Kokosz.. 4 0 0zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018. wystraszyli ich pedzac na latajacym pniu.Komiks Kajko i Kokosz Szkola latania DRAFT.. Szkoła latania w kategorii Szkoła podstawowaKokosz gromi Łamignata, kiedy potężną maczugą uderza go w głowę: "Co to za fujara, cymbale!. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Czas na pracę z testem: 60 minutPobierz plik test_z_lektury_kajko_i_kokosz_szkoła_latania już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Szkoła latania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Czym (pod koniec) latał mirmił, kajko i kokosz?.

Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.

Jak się nazywali rycerze - rozbójnicy?. Dodaj do ulubionych.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Podarowanie Łamignatowi magicznej fujarki przez Jagnę2.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Szkoła latania".. Jak miał na imię dowódca zbójcerzy?Kajko i Kokosz Szkoła latania - Test.. Do karty pracy opracowuję dodatkowe zadania.. Autorem książki jest Janusz Christa.. Kasztelanowi i jego żonie udaje się uciec dzięki interwencji Kajka, który celnym strzałem z łuku strąca z sufitu .Jakie jest znaczenie dosłowne i metaforyczne przysłowia "wyskoczyć jak filip z konopii" 2021-11-23 19:49:39 Rozprawka udowodnij że jacek spolica był prawdziwym patriotą i bohaterewołajm od się do lektury 2021-11-22 18:58:56; Napisać artykuł na temat korona wirusa 2021-11-22 16:26:48; Odszukaj w dziadach cz2 fragmenty chrześcijańskie i pogańskie 2021-11-22 16:18:44 kaczmo21.. a) Lubawa b) Ludwisia c) Lena d) Karolina 2) Jakie postacie są najważniejszymi bohaterami ?. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt