Test sprawdzający znajomość lektury kubuś puchatek

Pobierz

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test dla tematu: Kubuś Puchatek (A.. 18 stycznia 2015, 14:59 kubuś puchatek; dzień kubusia puchatka .. d) w Książęcym Lesie 2) Najlepszy przyjaciel Kubusia Puchatka to.. a) Miś Yogi b) Papa Smerf c) Świnka Peppa d) Chłopiec o imieniu Krzyś 3) Jaki jest ulubiony posiłek Kubusia .Lektura "Kubuś Puchatek" A. Imi i nazwisko.. 7.Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Kubuś Puchatek" autorstwa A. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.. "Kubuś Puchatek" A. Kubuś Puchatek to postać z dzieciństwa prawie każdego z nas.. Lalka - Bolesław Prus.. WięcejKubuś Puchatek - opracowanie, problematyka, opisy bohaterów.. Przed Wami kolejny quiz,.. A. Milne.Kubuś Puchatek - quiz wiedzy o słynnym misiu o bardzo małym rozumku i innych bohaterach serii.. Christopher Robin Milne, będący pierwowzorem Krzysia syn Alana Aleksandra, miał w swoim posiadaniu najzwyklejszą w świecie .Test sprawdzający wiadomości z zakresu opanowania lektury Data dodania: 2007-03-13 16:25:12 Przedstawiam test sprawdzający znajomość przerobionych lektur w kl. II.. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.pytania do lektury kubuś puchatek.. Jakie nazwisko nosił Kubuś Puchatek ?. - zapytał Krzyś.. Imię i Nazwisko: ………………………………………………….. a. jako chwacik dzwonka b. wyznacza kierunki wiata..

Kubu Puchatek test znajomoci lektury.

Na takie przychodzące połączenia telefoniczne trzeba uważać.. Jeśli wejście po schodach na czwarte piętro zajmuje ci dłużej niż 1,5 minuty to znaczy, że twoje serce nie jest w najlepszej kondycji i przyda .Wymień bohaterów książki "Kubuś Puchatek".. 1.Do czego suy zagubiony ogon Kapouchego?. Latarnik - test znajomości lektury.Test z lektury "Kubuś Puchatek" A. Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Kubuś Puchatek" zdobytych na lekcji.. Dlaczego Puchatek nie mógł wydostać się z norki Królika i spędził tam cały tydzień?. c) Jan Brzechwa.. Wystarczy, że odzwonimy na połączenie z tych numerów, a stracimy duże pieniądze.Test o Kubusiu Puchatku.. Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o Kubusiu Puchatku w zakresie literatury i filmu.. Podkreśl pra­widłową odpowiedź.. Od 1926 roku Kubuś Puchatek i jego przyjaciele - Prosiaczek, Sowa, Tygrysek i wiecznie smutny Kłapouchy - przetrwali jako niezapomniane dzieła A.A.. testy z kubusia puchatka.. Dlaczego Puchatek wybrał niebieski kolor balonika?. Dla moich uczniów jest mobilizacją do czytania lektur ze zrozumieniem, natomiast dla mnie stanowi informację zwrotną na temat zdobytej przez nich wiedzy.1.. Kubuś Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Kangurzyca z Maleństwem, Królik i jego krewni i znajomi, Sowa Przemądrzała 4..

Test ze znajomości lektury Lalka Bolesława Prusa.

Podaj swoje imię:ZNAJOMOSCI LEKTURY Kubus Puchatek.doc na koncie uzytkownika Joanna-joah71 folder Inne sprawdziany Data dodania: 27 sty 2010Edukacja czytelnicza, Sprawdziany i testy Test sprawdzajacy znajomosc lektury kl.Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Kubuś Puchatek" autorstwa A. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.. Kto jest autorem książki pt. "Kubuś Puchatek" ?. Zobacz te numery telefonów!. Milne, który napisał tę książkę dla swojego syna, Christophera Robina i Ernesta H. Sheparda, który z miłością nadał kształt Puchatkowi i jego towarzyszom.Przed Wami kolejny quiz,.. Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o Kubusiu Puchatku w zakresie literatury i filmu.. 1) W jakim lesie mieszka Kubuś Puchatek?. Kto jest autorem książki "Kubuś Puchatek"?. W jaki sposób Krzyś pomagał Puchatkowi uwięzionemu w norce?. Tagi dla tego testu: the Winne Kubuś Pooch.. Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o Kubusiu Puchatku w zakresie literatury i filmu.Kubuś Puchatek zupełnie sam w lesie, pod nazwiskiem pana Woreczko.. Przeczytaj uważnie pytania i zaznacz właściwą odpowiedź.. Ten quiz sprawdzi, czy czytałeś książkę czy tylko oglądałeś film.Test z lektury Kubuś Puchatek napisanej przez Alana Alexandra Milne Zawiera 10 pytań..

WięcejKrzyżacy - Henryk Sienkiewicz, znajomość.

b) Jan Grabowski.Test z wiedzy o książce «Kubuś Puchatek» Data dodania: 2013-05-21 22:52:19 Autor: Ewa Trzeciak Przedstawiam test sprawdzający znajomość książki «Kubuś Puchatek» A.. TEST WIEDZY: Ile wiesz o Kubusiu Puchatku?. A. Milne).Test wiedzy o Kubusiu Puchatku - Teleturniej.. - To znaczy, że na drzwiach na tabliczce miał wypisane złotymi literami nazwisko, a mieszkał pod nim.. Gdzie mieszkał Kubuś i jego przyja­ciele.Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Kubuś Puchatek" autorstwa A. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.. Kubuś Puchatek mieszka na pustyni!. Test z lektury Kubuś Puchatek napisanej przez Alana Alexandra MilneKubuś Puchatek - quiz wiedzy o słynnym misiu o bardzo małym rozumku i innych bohaterach.. Test z lektury "Kubuś Puchatek" napisanej przez Alana Alexandra Milne.. Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Kubuś Puchatek" autorstwa A. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.Rozwiąż quiz i sprawdź, czy wciąż jeszcze pamiętasz tę super bajkę!. Historia Misia o Bardzo Małym Rozumku miała swój początek w codziennym życiu autora.. Rozwiąż test i sprawdź!Imię i nazwisko:…………………………………………….. W jaki sposób Kubuś Puchatek schodził po schodach?. Starsi znają go lepiej jako postać książkową - misia o bardzo małym rozumku..

Test zawiera 16 pytań.Kubuś puchatek test pdf 12/5/21.

Test zawiera 10 pytań.. - A co to znaczy pod nazwiskiem?. Sprawdź, ile wiesz o Kubusiu Puchatku i mieszkańcach Stumilowego Lasu!Test na patologię z Kubusia Puchatka.. Test schodowy możesz wykonywać regularnie.. Jak dobrze pamiętasz ich przygody?. Jak Królik wykorzystał tylne łapki uwięzionego w norce Kubusia?. Profesorowie dr Sarah E. Shea, dr Kevin Gordon oraz ich współpracownicy przeanalizowali bohaterów z Kubusia Puchatka i przypisali każdego z nich do konkretnego zaburzenia psychicznego.. Jest to test sprawdzający.. Zdecyduj, w jakim stopniu opisują Cię poniższe stwierdzenia.Przed Wami kolejny quiz,.. Którego z bohaterów z Kubusia Puchatka przypominasz?. TEST WIEDZY: Ile wiesz o Kubusiu Puchatku?. Jak nazywa się autor książki "Kubuś Puchatek"?. WięcejKubuś Puchatek - Same Quizy, Czas Dzieci.. a) ponieważ Królik go uwięził.Quiz.. A. Milne'a wydany został w roku 1926.. 2 d. geleden Podczas powodzi Kubuś i Krzyś uratowali Prosiaczka płynąc: Na tratwie zrobionej z domu Kłapouchego.TEST WIEDZY: Ile wiesz o Kubusiu Puchatku?. :) Krzyżacy - test łatwy.. - Kubuś Puchatek nie wiedział dobrze, jak to jest - powiedział Krzyś.Pytania do lektury kubuś puchatek.. Młodsi kojarzą przede wszystkim z kolorowych dobranocek i kinowej serii przygód o Kubusiu Puchatku.. b) Hans Chrystian Andersen.. a) w Stumilowym Lesie b) w Złotym Lesie c) w lesie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt