Odpowiedz na pytania i odegraj dialog z kolegą koleżanką

Pobierz

Potrafi swobodnie i poprawnie: - opisać za pomocą podanych przymiotników postaci przedstawione na zdjęciach; - rozmawiać z kolegą/koleżanką na temat swojej rodziny i kolegów (używając przymiotników odnoszących się do wyglądu .• rozmawia z kolegą/koleżanką na zadany temat, • czyta teksty, .. • pisze odpowiedzi na pytania ułożone z rozsypanych wyrazów, • zakreśla wyrazy nie pasujące do pozostałych, • zakreśla wyrazy w diagramie .. • prowadzi dialog zgodnie z poleceniem (PP),Przekazujcie sobie kartki i dopisujcie odpowiedzi na wszystkie trzy pytania, tak aby wszyscy mogli się pisemnie wypowiedzieć.. Uczeń: -uważnie słucha i właściwie wykonuje polecenia, -potrafi pracować w parze.. iwoneczka20052016 iwoneczka20052016 23.03.2017 Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane Odpowiez na pytania i odegraj dialog z koleżanką lub kolegom would you like an ice cream?. Zna i stosuje połowę poznanych wyrazów i zwrotów z Modułu 3 -• pracując wparze z koleżanką / kolegą, pisze na czacie obszerny dialog związany z wakacjami w dwóch różnych miejscowościach, zadaje pytania / udziela odpowiedzi na pytania dotyczące pogody, zakwaterowania i wyżywienia • po wysłuchaniu dialogu na temat warunków zakwaterowania w czasie wakacji z wprawą mówi,2 Przeczytaj jeszcze raz treść obu ogłoszeń i odpowiedz na pytania.. 29 lub przeczytaj dialog) i odpowiedz na pytania pod dialogiem.• prowadzenie dialogu z kolegą/koleżanką na zadany temat, • zadawanie koledze/koleżance zagadki zgodnie z poleceniem, • zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi zgodnie z prawdą,Odegraj dialogi z kolegą lub koleżanką..

Odpowiedz na pytania i odegraj dialog z kolegą/koleżanką.

Pracujcie na zmianę, np. jedna osoba pisze: .Zaplanuj popołudnie z niewidomym kolegą / niewidomą koleżanką w taki sposób, aby mógł/mogła w pełni uczestniczyć w wybranych atrakcjach i cieszyć się nimi razem z tobą.. Poznajemy nazwy ciekawych i popularnych zawodóworaz z rozsypanych wyrazów ułożyć pytania w czasie Past Simple.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Odpowiedz na ten komentarz.. Zaleca ci brać tabletki -pytasz ile tabletek musisz brać -lekarz odpowiada że dwie tabletki na dzień -dziękujesz i żegnasz sie -lekarz żegna się i mówi że zobaczycie się w przyszłym tygodniu.Odpowiedz na pytania New English Zone 3 strona 42 zadanie 4 plis !. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Question from @Kubaklecinski - Szkoła podstawowa - Język angielskiZ kolegą lub koleżanką ułuż dialog według podanych wskazówek.. dialog nt. kuzynów).. which flavour would you like?Z odpowiedzi będą rodzić się kolejne wątki, a zatem nowe preteksty do rozmowy.. odpowiedz na pytanie.wymien nazwe miejsca, ktore ci sie najbardziej podobało.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Napisz w zeszycie pytania do podanych odpowiedzi odegraj dialog z kolegą koleżanką..

... Odegraj podobny dialog z kolegą/koleżanką.

Następnie zamieńcie .odegrać z kolegą/koleżanką podobne dialogi.. 2.Would you like an ice cream?Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Deutschland .. Odegraj rolę Anke i opowiedz o sobie.- udziela odpowiedzi na zadane pytania w oparciu o tekst lub ilustrację, - czyta ze zrozumieniem proste zdania - śpiewa piosenkę o zawodach, - prowadzi dialog z kolegą/koleżanką.. Pytania o miłość i związki, które możesz zadać koledze bądź koleżance .. a także spontaniczności może spowodować, że z kolegą bądź z koleżanką uda się umówić nam nawet na .Odpowiedz na pytania i odegraj dialog z kolegą/koleżanką.. Pytania z GG (4563) Wszystkie (4563) Nowe (0) Regionalne (38462) Regionalne (38462) .. chciałam iść z tobą na basen, ale widzę że jesteś zajęta- zasmuciłam się.BŁAGAM POTRZEBNE NA DZIŚ PO ANGIELSKU !. Rozumie ogólnie teksty i nagrania (wpis na blogu; tekst o dwóchz koleżanką / kolegą, prowadzi rozmowę na temat zainteresowań rozmówcy, notuje odpowiedzi koleżanki / kolegi, a następnie bardzo krótko opowiada klasie o jej / jego zainteresowaniach - po przeanalizowaniu drzewa genealogicznego Liama uzupełnia nieliczne zdania podanymi nazwami członków rodziny - na podstawie samodzielnieA Höre den Dialog und notiere im Heft vier Verkehrsmittel, die erwähnt werden..

Następnie przećwicz dialog z kolegą/ koleżanką.

Rozwiązuje prawidłowo część punktów w zadaniach (odpowiedzi na pytania otwarte; dobieranie tekstów i zdań do osób).. Chcesz otworzyć konto w banku, aby pracodawca mógł przesyłać na nie twoje wynagrodzenie.. Nazwij dwa rodzaje mięsa używanego w polskiej kuchni?Przygotujcie się z kolegą/ koleżanką do przeprowadzenia dialogu na podstawie .. A: twoj kolega własnie wrocił z rejsu po morzu europy.. Wybierasz się razem z koleżanką lub kolegą z Monachium na wakacje do Amsterdamu.. doownekxd 2010 .. Nowe pytania z kategorii Ciekawostki:z koleżanką / kolegą, pisze na czacie bardzo krótki dialog związany z wakacjami w dwóch różnych miejscowościach, zadaje pytania / udziela odpowiedzi na pytania dotyczące pogody, zakwaterowania i wyżywienia - po wysłuchaniu dialogu na temat warunków zakwaterowania w czasie wakacji z dużym trudem mówi, które z zamieszczonychGateway to matura.. Następnie odegraj rolę Paula/ Pauli odpowiedz na pytania kolegi/ koleżanki zgodnie z informacjami.. Unit 2 Z podanych zdań utwórz początkowy fragment rozmowy z egzaminującym.. Pytania .. odpowiedż na pytanie.. -lekarz stwierdza że masz grypę i musisz zostać w łóżku przez trzy dni..

Odpowiedz na pytania: 1. zapytaj, jak mu minely wakacje.

A: popros o powtorzenie nazwy i zapytaj , jak to miejsce wygladało.. 3 Wysłuchaj (nagr.. .odegraj z koleżanką kolegą rozmowe dialog w której pytasz się o godzine NA DZISIAJ!. W rozmowie na ten temat z kolegą/koleżanką porusz następujące…Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz dialog z kolezanka lub kolegom.. Przedyskutujcie w klasie odpowiedzi na poniższe pytania.. Na każdej kartce powinny być zanotowane trzy argumenty.. witam +10 pkt.. Ułóż dialog z koleżanką lub kolegą, w którym pisemnie porozmawiacie o swoich miejscach zamieszkania.. 1, p.28 - znajdź pięć zdań i podpisz ilustracje, a z pozostałych liter należy odgadnąć hasło.. Podziękowałyśmy i pobiegłyśmy prosto przed siebie.Katalog testów Gramatyka Czasy angielskie Past simple - wstaw czasownik w odpowiedniej formie.Jesteś na płatnej praktyce w Niemczech.. Część ustna - zadanie 1 Matura INFO .rozmawiać z kolegą/koleżanką o tym, jaka praca jest najlepsza dla osoby o danych cechach osobowości.. 2) making a .. (zamek z piasku) .. Odegraj dialog..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt