Testy z chłopcy z placu broni

Pobierz

niebieskim i czarnym.. W jakich kolorach była flaga chłopców z Placu Broni?. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b .test -Chłopcy z Placu Broni.. Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?• streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Sprawdz się na ile znasz lekturę - Chłopcy z Placu Broni.. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #chłopcy z placu broni 459 x, 2017-11-21 12:25:17Czyżby "Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. "Chłopcy z Placu Broni" to powieść zaliczana do klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także lektura szkolna.. 0%Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. Na której ulicy leży Plac Broni?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. .Title: Chłopcy z Placu Broni Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 3/22/2020 9:46:19 PMChłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni..

Kogo chłopcy z Placu Broni ...Chłopcy z Placu Broni.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdz się na ile znasz lekturę - Chłopcy z Placu Broni.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 83%.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. ZAPISZ SIĘ!. Żółtoskórzy.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 2011-02-27 10:14:15; Chłopcy z Placu Broni - pytania 2011-05-29 17:36:18Zestaw: "176 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 1".. Test składa się z 12 pytań.. Chłopcy z Placu Broni .. Wrogowie Chłopców z Placu Broni nazywali się: Chłopcy z Placu pod Kasztanami.. Skomentuj.. Przedstawia świat, w którym ważne były przyjaźń, honor, odwaga, a także wierność zasadom.. Jak miał na imię Nemeczek?. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. Akcja toczy się w ciągu kilku wiosennych, marcowych dni pod koniec XIX wieku - prawdopodobnie w 1889 roku.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. b) Gereb.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Udostępnij.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, ile pamiętasz z książki Ferenca Molnara!Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni"..

Chłopcy z placu broni Sortowanie według grup.

Czerwonoskórzy.. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. ul. Pawła.Chłopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09; Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08; jakie pytania będą na kartkówce z lektury chłopcy z placu broni?. Udostępnij.. Kto zdradził Chłopców z Placu Broni?. c) był szeregowcem 6.. Część 1.. Co to znaczyło słowo "einstand"?. czerwonym i zielonym.. żółtym i czerwonym.. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".. Do której grupy należą bracia Pastorowie?. Dlaczego Czerwone Koszule chcą zająć Plac Broni?. Jak brzmi oryginalny tytuł "Chłopców z Placu Broni"?. c) nie mieli miejsca do gry w palanta 9.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniQuiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. czy im sie to udało zgadnij sam:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWitaj na stronie Quizz.pl.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test: "Einstand" było formą: a) bicia najsłabszego b) kradzieży pieniędzy c) gry w kulki d) znęcania się nad młodszymi ..

Nemeczek był szeregowcem.Start studying ,, Chłopcy z placu Broni,, - klasa 5.

a) sklep b) dom c) Nie zburzono Placu.. Jak miał na imię Boka?. Który z kolegów zdradził chłopców z Placu Broni?. serfer98 5 lat temu.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.ten test dotuczy Chłopców z placu broni którzy walczyli o palc.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Chłopcy z Placu Broni - - Test.. #lektury #dladzieci #ksiazki.Chłopcy z Placu Broni - quiz.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Quiz w Poczekalni.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. super quiz :3Chłopcy z Placu Broni.. Quizy Os. .. Chłopcy z Placu Broni - test.. Opowieść z odległych czasów wciąż wciąga młodych czytelników i wzrusza.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Zapraszamy do rozwiązywania!a) Pieniędzmi b) Cygarami c) Czekoladą 8) Jakie kolory flagi mieli Chłopcy Z Placu Broni?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. a) Zielono- żółte b) Biało- czerwone c) Czerwono- białe 9) Na co zachorował Nemeczek?.

W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?Quiz Chłopcy z placu broni - Test.

Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!. b) Czerwonych Koszul 8. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. a) Przeziębienie b) Grypę c) nie zachorował 10) Co powstało po zburzeniu Placu Broni?. Skomentuj.. Szukaj.. Wyślij zgłoszenie .Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Tofee 2 lata temu.. tak <3 ostatnio przeczytałam to w 2 godziny, bo mnie wciągnęło, mimo, że nienawidzę lektur szkolnych.. Kto dowodził Czerwonymi Koszulami?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jaki stopień miał Nemeczek wśród chłopców z Placu Broni?. Chłopcy z Placu Broni - test Test.. Rozwiąż test!Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt