Wybierz jedno z podanych

Pobierz

Następnie: - podaj tytuł lektury obowiązkowej, do której nawiązują elementy graficzne umieszczone na karcie .. Z podanych pytań wybierz te, na które odpowiedzi zawarto we wskazanych akapitach tekstu.. Zadanie jest zamknięte.. (Musisz oddać swojego królika, ponieważ jesteś alergiczką.). 10 km Zadanie 11.. Przedstawiona treść zadania jest tylko fragmentem (cytatem) całej treści zamieszczonej w podręczniku lub zbiorze zadań.Wybierz jedną z podanych sytuacji i napisz ogłoszenie.. Pobierz test w wersji do druku (pdf)Zadanie: wybierz jedną z postaci starotestamentowych i wyjaśnij, w jaki sposób możesz ją naśladować w wyznawaniu wiary proszę nie umiem tego Rozwiązanie: abraham oddanie się bezgraniczne bogu, długa i skupiona modlitwa, uczęszczanie do kościołaNa podstawie podanych wskazówek wymyśl.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Komentarze (0) skomentuj .. Wpisz w wyznaczonych miejscach jedno z określeń podanych w nawiasach, tak aby zdania prawidłowo opisywały przedstawioną na fotografii sytuację.. Użyj odpowiedniego zaimka nieokreślonego.. Przyporządkuj każdemu akapitowi w tabeli jedno stwierdzenie spośród oznaczonych literami A-E.Zaimki nieokreślone - wybierz odpowiedni zaimek.. Język polski.. October 2020 0 85 Report.Z podanych pytań wybierz te, na które odpowiedzi zawarto we wskazanych akapitach tekstu.. Test rozwiązano 17844 razy..

Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.

(0-2) Na poczęstunek z okazji Dnia Chłopaka przeznaczono 160zł.. The text was written by a person whoDokończ zdanie - wybierz i zaznacz odpowiedź A, B albo C oraz jedną z odpowiedzi 1−3.. Staraj się nie popełnić błędów przy zaznaczaniu odpowiedzi, ale jeśli się pomylisz,Strona 6 z 14 Zadanie 7.. Wpisz do tabeli oznaczenia literowe tych pytań.. Napisz przynajmniej co to urządzenie mogło by mieć z fantazja .Z podanych zestawień obszarów wybierz jedno, w którym wymieniono cztery obszary występowania gejzerów: a) Wyspa Honsiu, Kamczatka, Islandia, Ziemia Ognista; b) Yellowstone, Islandia, Nowa Zelandia, Labrador;Wybierz jedną kartę z kalendarza.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Każdemu akapitowi przyporządkuj jedno pytanie.- wybierz jedną z podanych odpowiedzi i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą, np. gdy wybierzesz odpowiedź A: .. P F Jedno z ramion trapezu ma długość √ 200cm.. W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wymyśl i zaprojektuj wygląd i funkcje wybranego urządzenia .. - "Gromadzic w sobie milosc oznacza szczescie, gromadzic nienawisc to kleska" P.Coelho - "Jedna kropla milosci jest wiecej warta niz ocean dobrych checi, i rozumu" B. Pascal - "Bezpowrotnie stracona jest kazda chwila ktorej nie wypelnia milosc" T.Tasso -"Istotą cechą miłości jest wiara że będzie trwac wiecznie" D .Wybierz jeden z podanych niżej tematów, a następnie przedstaw w punktach argumenty, którymi mógłbyś się posłużyć do uzasadnienia przyjętej tezy..

Dokończ zdanie, wybierając odpowiedź spośród podanych.

C. wrócił do domu po 4 godzinach.wybierz jedną z podanych odpowiedzi i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą, np. gdy wybierasz odpowiedź A: wybierz właściwą odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiednimi literami, np. gdy wybierasz odpowiedź FP: do informacji oznaczonych właściwą literą dobierz informacje Strona 6 z 25 Zadanie 6. .. Przecież nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, każdy jest inny i warto o tym pamiętać.Wybierz właściwą odpowiedź.. B. O nieokreślonym czasie akcji.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Każdemu akapitowi przyporządkuj jedno pytanie.Wybierz i podkreśl jedną z podanych tez, następnie podaj trzy potwierdzające ją argumenty teza 1 Środowisko wpływa na samopoczucie człowieka teza 2 Zajmowanie się medycyną wymaga moralności oraz szcunku dla losu człowieka.. Napoje kosztowały 52zł, a owoce — 47zł.Z podanych pytań wybierz te, na które odpowiedzi zawarto we wskazanych akapitach tekstu, i wpisz do tabeli oznaczenia literowe tych pytań.. 1 strona 40.. Dzień 2.. Średni wynik: 84 % .. Wybierz P, jeśli zdanie jest prawdziwe, albo F — jeśli jest fałszywe.. Nowa Era Rozwiązanie zadania: zad..

konfederacja targowicka-przyczyny i skutki.Oceń prawdziwość podanych zdań.

+0 pkt.• wybierz jedną z podanych odpowiedzi i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą, np. gdy wybierzesz odpowiedź A: .. Z podanych stwierdzeń wybierz te, które dotyczą kolejnych akapitów tekstu.. Opowiadania z Doliny Muminków; Wybierz jedną fraszkę i uczyń ją mottem krótkiego op.. Wybierz P, jeśli stwierdzenie jest prawdziwe, albo F - jeśli jest fałszywe.- wybierz jedną z podanych odpowiedzi i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą, np. gdy wybierzesz odpowiedź A: a B c D - wybierz właściwą odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiednimi literami np. gdy wybierzesz odpowiedź PP lub AC albo TA: pp pF Fp FF lub ac aD Bc BD lub Ta TB Tc na nB ncwybierz jedną z podanych odpowiedzi i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą, np. gdy wybierasz odpowiedź A: wybierz właściwą odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiednimi literami, np. gdy wybierasz odpowiedź FP: do informacji oznaczonych właściwą literą dobierz informacje- wybierz jedną z podanych odpowiedzi i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą, np. gdy wybierzesz odpowiedź A: a B c D - wybierz właściwą odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiednimi literami np. gdy wybierzesz odpowiedź PP lub AC: pp pF Fp FF lub ac aD Bc BD 7.Wybierz odpowiedź spośród podanych..

Z podanych odpowiedzi wybierz jedną tak, by uzyskać poprawne gramatycznie zdanie.

Powstanie styczniowe - przyczyny, przebieg, skutki.. Z podanych informacji wynika, że pan Ryszard A. najpierw kontrolował sklep w Sowach.. Staraj się nie popełnić błędów przy zaznaczaniu odpowiedzi, ale jeśli się pomylisz,- wybierz jedną z podanych odpowiedzi i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą, np. a B c D - wybierz właściwą odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiednimi literami, np. pp pF Fp FF 6.. Do każdego ze zdań dopasuj jedno z podanych.Spotkania z fizyką klasa 7 Podręcznik wyd.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Wybierz jedną z podanych sentencji i rozwiń w zawartą w nich myśl.. Poziom: Pre-intermediate.. P F Zadanie 16.. Pole trapezu jest większe od połowy pola prostokąta.. Podczas wykonywania zdjęcia obiektyw aparatu fotograficznego skierowano na azymutSzybka powtórka przed egzaminem.. O nieokreślonym miejscu akcji.. B. między Sowami a Migockiem zatrzymał się na 15 minut.. Możesz przy tym pofantazjować .. Każdemu akapitowi przyporządkuj jedno pytanie.- wybierz jedną z podanych odpowiedzi i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą, np. a B c D - wybierz właściwą odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiednimi literami, np. pp pF Fp FF 6.. Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj teksty.. Rozwiąż test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt