Testy z angielskiego rodzina

Pobierz

Testują wszystkie sprawności językowe: czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie, a zadania są tak skonstruowane, że przygotowując się do testów jednocześnie rozwijasz wszystkie sprawności językowe.Język angielski dla dzieci - temat: Rodzina.. Test zawiera listę 80 pytań zamkniętych - na różnym poziomie zaawansowania tak więc każdy może spróbować swoich sił.. Sprawdź swój poziom, rozwiązując test składający się z 40 pytań.. Wujek Uncle Zgłoś błąd.. Poziom: Intermediate.. Możesz też poćwiczyć pod linkiem Nauka .8 JĘZYK ANGIELSKI DLA UCZNIA SŁOWNICTWO 1. zwierzęta po angielsku Anagram.Angielskie słówka z działu "Rodzina".. Test rozwiązano 2642 razy.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. blood is thicker than water - rodzinne więzi są najsilniejsze.. Przetłumacz na język angielski podane słowa związane z rodziną i życiem towarzyskim.. Do wyboru masz 3 odpowiedzi, z czego tylko 1 jest poprawna.. Rozpocznij test.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Córka Daughter Zgłoś błąd.Rodzina Poniżej znajdują się niektóre angielskie zwroty związane z rodziną, w tym nazwy członków rodziny, słowa określające stan cywilny, a także niektóre słowa dotyczące ślubów.. Test rozwiązano 9842 razy..

Jak Ci idzie nauka języka angielskiego?

Przy większości testów istnieje oznaczenie poziomu od A1 (podstawowy) do C1 (zaawansowany).Test słówek High Note 2 rozdział 1 Rodzina i przyjaciele - podręcznik wydawnictwa Pearson.. Nauka i zabawa językiem.. 10 nieświątecznych powodów, dla których kochamy Święta Książki niezawodne w walce z koronawirusem1.. Tata Father Zgłoś błąd.. 5-8 lat Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Angielski Cyfry po angielsku.. Wpisz odpowiednie słówko.. Ciocia Aunt Zgłoś błąd.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Katalog testów Słownictwo Słówka Rodzina i życie towarzyskie - słówka cz. 1.. Oprócz dostępu do stron i wpisów poprzez menu można również skorzystać z mapy witryny, która gromadzi łącza do poszukiwanych treści.Interaktywne testy z angielskiego to doskonały sposób na sprawdzenie swojej wiedzy czy też utrwalenie zdobytych wiadomości.. Dopasowywanie angielskich nazw zwierząt domowych do obrazków.. Przetłumacz na język angielski podane słowa związane z rodziną i życiem towarzyskim.. is.Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Rozpocznij test.. Zawsze pamiętaj, że więzi rodzinne są silniejsze niż cokolwiek innego.Testy języka angielskiego online | Sprachcaffe..

Rodzina.Członkowie rodziny, test z języka angielskiego.

Nowoczesne rozwiązania, użyte przez twórców, pozwalają na zrównoważone i efektywne przyswajanie wiedzy.. start.Więcej niż egzaminy.. Przed tobą parę pytań ze słownictwa!. Już kilka minut dziennie poświęcone na naukę za pomocą gry angielski klasa 2 zaprocentuje lepszymi ocenami w szkole.Zakres materialu z klasy 3 oraz: GramatykaCwiczenia z jezyka angielskiego.. Poniżej znajduje się test językowy, który sprawdzi Twoją znajomość języka.. Test wiedzy o członkach rodziny w języku angielskim.. Cyfry po angielsku (1-10) Znajdź słowo.. Testy i ćwiczenia dla klas 2.. Członkowie rodzinyKatalog testów Słownictwo Słówka Rodzina i życie towarzyskie - słówka cz. 4.. Wpisz znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu w polu tekstowym.. ZESTAW 2, Zapisywanie rownan, Rownania z jedna niewiadoma, Zadania tekstowe: Prostokat, Zadania tekstowe: Rodzina, Procent z danej liczby - poziom .Test - wymowa nazw Jeśli nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie, pomiń je.. wg Nwalczyk190808.. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Na odgadnięcie wszystkich wyrażeń uczeń ma ograniczoną ilość prób!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Średni wynik: 38,4 %.Test poziomujący z języka angielskiego.

Zapoznaj się z nimi.. Testy z angielskiego podzielone są na kilka kategorii: gramatykę angielską, słownictwo oraz idiomy i phrasal verbs.. Klasa 4 Angielski Brainy klasa 4.. Quiz angielski - członkowie rodziny.. Uczeń na podstawie eliminacji liter odgaduje nazwy członków rodziny w języku angielskim.. Dlaczego?. Rodzina i życie towarzyskie - słówka cz. 4.. Tłumacz z polskiego na angielski, powodzenia!. 16 pytań Język angielski angelac134.. 10 pytań Język angielski JULIA CIAZEWSKA.. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(.). Agnieszka K. Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.Testy i ćwiczenia dla klas 1.. Babcia Grandmother Zgłoś błąd.. Uruchom ćwiczenie w wersji demonstracyjnej.Rodzina, członkowie rodziny po angielsku (zdjęcia i wymowa) - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Dziadek Grandfather Zgłoś błąd.. Cambridge English Qualifications to o wiele więcej niż tylko testy i egzaminy z języka angielskiego.. Polecenie: Choose the correct words to complete the sentences.rodzina po angielsku - Połącz w pary..

Quiz z angielskiego dla przedszkolaków i dzieci z klas szkoły podstawowej.

Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: High Note 2 Rodzina i przyjaciele - tabela słówek.. Słówka z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.Lista pytańCzłonkowie rodziny po angielsku.. Członkowie rodziny po angielsku klasa 1 Pasujące pary.. Rodzina i życie towarzyskie - słówka cz. 1.. Nauka języka angielskiego ze Squlą to wyzwanie i przygoda dla Twojego dziecka.. Utrwalenie nazw członków rodziny.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.10 prezentów, których rodzice nie znoszą, a dzieci kochają!. Istnieje również wiele idiomów związanych z rodziną czy też podobieństwami w rodzinie.. Mama Mother Zgłoś błąd.. Po wypełnieniu testu kliknij "continue" a zostaniesz przekierowany do testu z .Przedszkole.. Średni wynik: 87,84 %.Test: Angielski rodzina Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 75 Poziom: Średni Rozwiązany: 13 razy Średnia ocena:Kto się schował?. Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań 30/30.. Słownictwo i słówka.. Członkowie rodziny w języku angielskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt