Napisz opisz swój pokój

Pobierz

Udostępnij.. 1.Czy dzielisz się pokojem z kimś?. Inne.. TRZEBA OPISAC WSZYSTKO CO SIE TAM ZNAJDUJE I TAKIE TAM!. Na ścianie wisi piękny obraz przedstawiający trzy konie.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.1.Opisz swój pokój po angelsku ( gdzie , co koło siebie się znajduje np. fotel między oknem dzwi koło szafki itp) .. a pużniej przetłumacz na język polski!. 6.Co robisz w swoim pokoju?. 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Twój pokój jest mały, średni czy duży?. Czy spędzasz w swoim pokoju czasu?. Odcienie bialego.. 3.Czy twój pokój podoba ci się?. 98 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Kacperkalisz February 2019 | 0 Replies .Opisz swój ulubiony pokój po angielsku ma zawierac on,in,under .. Odcienie żółtego.. kacperoni 2 lata temu.. Na środku jest mały stolik.Firanki są białe, a zasłonki kolorowe.. Jakie kolory są ściany?. Na podłodze leży brązowy dywan.. :) ja swojego nie mam więc ty napisz o swoim, na 10:50 !. tak.Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Nasz dom jest bardzo przytulny i czysty .Okna w pokoju sa duze.Opisz swój pokój może być wymyślony minimum 1 str z zeszytu w j. francuskim..

!Opisz swój pokój.

bedroom - pokój sypialny.. W prawym rogu stoi wielka szafa, a obok niej mam dużo półek z książkami.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Mój pokój jest przytulny i komfortowy.. Skomentuj.. niemiecki.. W moim pokoju jest trochę mebli, po prostu wszystko, czego potrzebuję.. Zawsze chętnie tam wracam.Mój pokój ma kształt prostokąta.Jest słoneczny i kolorowy,ponieważ sufit ma kremowy i cztery sciany koloru czerwonego grejfruta.Na podłodze są panele jasnego koloru.Ozdobą podłogi jest mały,włochaty dywanik w biało czarne plamy.Na przeciwko drzwi znajduje się okno,przez.Opowiedz o swoim pokoju i porównaj odpowiedzi z innymi!. +0 pkt.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swój O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu.. 4.Co jest w twoim pokoju?. zadanie dodane 29 listopada 2010 w Język .Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Opisz swój pokój po rosyjsku(powiedzmy mam pokój z bratem jest duży i oświetlony ale dodatki od siebie mile widziane)"..

Bardzo lubie swój pokój.

Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Odpowiedz.Napisz list do swojego kolegi / swojej koleżanki, w którym: opiszesz swoje wrażenia związane z przeprowadzką, .. dlaczego zdecydowałeś się/zdecydowałaś się odnowić swój pokój; opisz, jak obecnie wygląda twój pokój; przedstaw opinię twojej rodziny na temat zmian w wystroju twojego pokoju.Opisz swój pokój.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.Zadanie: opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych Rozwiązanie: mój pokój jest nie wielki ściany są pomalowane w kolorze żółto pomarańczowym naPlis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek.. Opis mojego pokoju.. Odpowiedz.. Napisz ogłoszenie o sprzedarzy mnieszkania.. a pużniej przetłumacz na język polski:_) dam naj naj plisssssss na dziś:_*W lewym rogu stoi łóżko.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Napisz do swoich rodziców list,w którym: -opiszesz swoje pierwsze wrażenia związane z pobytem w nowym miejscu/ -opisz swój pokój…".. Odpowiedzi: 0 .. Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. Quizy Os. TestyTesty na czasGłosowaniaCo wolisz?. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Odcienie niebieskiego.. Mały.. Średni.. W moim pokoju są dwa okna.. YoutubeSzkołaMuzykaZagadkiStraszneZWIERZĘTAKsiążkiSocial MediaHoroskopPolitykaNetflix.living room - pokój dzienny..

2.Jaki jest twój pokój?

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa praca domowa opisz swój pokój w słowniku online PONS!. 5.Gdzie stoją twoje meble?. dining room - pokój jadalny.. 7.Czy przebywasz w swoim pokoju?Opis pokoju w języku angielskim - określenia miejsca.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Na biurku stoi komputer.Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. opis.. Wbudowane w ścianę meble nie zajmują dużo miejsca.Po lewej stronie jest moje łóżko i biurko.Biurko ma mnóstwo szuflad ,gdzie trzymam moje książki, notatki, długopisy, ołówki i inne potrzebne rzeczy.Po prawej stronie jest kanapa i szafa.Zadanie: napisz przykładowy opis swojego pokoju Rozwiązanie:napisz takie jeżeli nie masz swojego pokoju nie mam swojego pokoju, ale wiem jak miałby wyglądać pomieszczenie to byłoby małe, przytulne i bardzo słoneczne ściany koloru zielonego wprowadziłyby w stan odprężenia w oknach powiewałyby białe firanki i seledynowe zasłony na parapecie dużo kwiatów tuż przy oknie, mój kącik, czyli biórko z komputerem, radiem, i regalem na książki na drugiej ścianie drewniana .Przy opisywaniu pokoju należy pamiętać o tym, że: każdy paragraf powinien zostać napisany w osobnym akapicie i zawierać zdanie główne prezentujące jego zawartość opis powinien zawierać takie elementy jak kolor, wielkość, wyposażenie oraz detale związane ze zmysłami opisujące nastrój i atmosferę panującą w danym miejscu.Przykładowy opis : Miejscem w którym czuję się najlepiej jest mój dom..

pokój.

Ale najbezpieczniej czuję się w moim pokoju.. Szukaj.. Biurko stoi na prawo w kącie.. pokój.. (80-130 słów)2.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Przeczytaj nieformalny list do przyjaciela.. ZgadywankiZdrapkiLiteryPrzetrwaniaOpowiadaniaLosowy quiz.. 12:15 4:30 6:15 7:45 11:24 13:10 18:52 21:48 +0 pkt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt